LG G6: wyczekiwany flagowiec powraca
0
Filmy 1000 kl./s Full HD w smartfonie? Już niebawem dzięki nowej matrycy Sony
8 luty 2017
To może być prawdziwy przełom dla rynku amatorskich produkcji wideo. Sony właśnie pokazało matryce do smartfona, która pozwala na rejestrację filmów w ekstremalnie zwolnionym tempie, bez efektu rolling shutter.
0
Feiyu Tech SPG - uniwersalny gimbal do smartfonów i kamer sportowych
6 luty 2017
Stabilizatory ostatnimi czasy cieszą się coraz większą popularnością. Trudno jednak o uniwersalne rozwiązanie, które pozwoliłoby nam zarówno na pracę z kamerami sportowymi i smartfonami. Właśnie takim urządzeniem jest gimbal Feiyu Tech SPG, który niedawno zawitał na nasz rynek.
0
MyGearVault - uporządkuj i zabezpiecz sprzęt fotograficzny
24 styczeń 2017
Mówi się, że organizacja to klucz do sukcesu. Jednak będąc fotografem nie zawsze łatwo jest rozeznać się w sprzęcie, który zebraliśmy na przestrzeni lat. W uporządkowaniu akcesoriów i ich zabezpieczeniu pomoże Wam nowa aplikacja stworzona przez Jareda Polina.
0
Profile LOG już niebawem w smartfonach. Alternatywa dla filmujących aparatów?
16 styczeń 2017
Płaskie profile obrazu pozwalają na dużą swobodę na etapie postprodukcji. Dotychczas były  domeną wyłącznie zaawansowanych kamer i aparatów. Już niedługo jednak mają zawitać także do smartfonów.
0
Steadicam Volt - najwydajniejszy stabilizator do smartfonów na rynku?
12 styczeń 2017
Markę Steadicam zna chyba każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z filmowaniem. Firma, która 40 lat temu zrewolucjonizowała kinematografię, wprowadza na rynek model Volt, który ma być najlepszym rozwiązaniem dla osób tworzących materiały wideo przy pomocy telefonu.
1
Darkr - edytuj zdjęcia tak, jak w prawdziwej ciemni
9 styczeń 2017
Jeśli kiedykolwiek pracowaliście w tradycyjnej ciemni, z pewnością przypadnie Wam do gustu aplikacja Darkr, która edycję zdjęć opiera o symulację technik używanych przy wywoływaniu prawdziwych odbitek.
0
Asus ZenFone 3 Zoom - silny gracz w segmencie fotograficznych smartfonów
5 styczeń 2017
ZenFone 3 Zoom to obecnie najbardziej zaawansowany fotograficzny smartfon w ofercie firmy. Na pokładzie znajdziemy dwa aparaty - każdy po 12 Mp - oraz funkcjonalne rozwiązania, które mają sprawić, że nowy Asus będzie konkurował z wiodącymi producentami segmentu fotografii mobilnej.
3
TraffikCam, czyli jak aparaty w smartfonach pomagają w walce z handlem ludźmi
5 styczeń 2017
Mogłoby się wydawać, że handel ludźmi to problem przeszłości. Tymczasem w XXI wieku to ciągle paląca kwestia. Na szczęście technologia, która z jednej strony ułatwia działanie przestępcom może być też wykorzystywana do ich ścigania.
0
YOSO - polska aplikacja, która ma odmienić oblicze fotografii mobilnej
12
Gionee M2017 - aparat z 2x zoomem optycznym i bateria o pojemności 7000 mAh
28 grudzień 2016
Podwójny aparat z zoomem optycznym, monstrualna bateria, duży ekran oraz wykonanie i design z najwyższej półki - to główne cechy zaprezentowanego luksusowego smartfona Gionee M2017.
0
Yongnuo wkracza na rynek fotografii mobilnej
27 grudzień 2016
Mimo wzbudzających wiele kontrowersji obiektywów, firma Yonguno nie zwalnia tempa i kontynuuje ekspansję na rynku optyki. Tym razem mobilnej. W sprzedaży pojawiły się konwertery przeznaczone do modeli iPhone 6/6s i iPhone 6 Plus/6s Plus
1
Kamerar ZOOM to pierwsze podwójne adaptery do iPhone’a 7 Plus
22 grudzień 2016
Do tej pory użytkownicy nowego iPhone’a 7 Plus mogli tylko pomarzyć o fotograficznych adapterach. Jednak teraz dzięki Kamerar ZOOM będą w stanie rozszerzyć możliwości podwójnego aparatu.
0
Giroptic iO - streaming 360° dla każdego
14 grudzień 2016
Jeszcze niedawno narzekaliśmy na brak uniwersalnych, niedrogich urządzeń, które pozwoliłyby zwykłym użytkownikom na wejście w świat zdjęć i filmów sferycznych. Jak można się było spodziewać, sytuacja bardzo szybko się zmienia, a technologię ma szansę spopularyzować nowa kamera Giroptic iO.
0
Zeiss ExoLens już dostępne do najnowszego iPhone’a
13 grudzień 2016
Popularne konwertery Zeiss ExoLens są już kompatybilne z najnowszą generacją iPhone’a. Producent zapowiedział także zupełnie nową linię Prime oraz bardziej kompaktowe mocowanie „Edge“.
0
Insta360 Air - niedroga kamera sferyczna do smartfonów z Androidem
30 listopad 2016
Kamery sferyczne wciąż próbują utorować sobie drogę do świadomości zwykłych użytkowników. Przełomem w tej kwestii może być kamera Insta 360 Air, która choć nie poraża jakością, to dzięki niskiej cenie i dużej kompatybilności ma szansę upowszechnić modę na zdjęcia i filmy sferyczne.
1
RNI Colibri - kolory jak ze slajdu
28 listopad 2016
Really Nice Images zaprezentowało kolejną aplikację mobilną, która sprawić ma, że zdjęcia wykonane iPhonem będą wyglądać jak analogowe odbitki. Tym razem nacisk został położony jednak na kolory.
0
AirSelfie - nowy wymiar autoportretów
24 listopad 2016
Powstanie miniaturowych dronów osobistych było tylko kwestią czasu. Nie spodziewaliśmy się jednak, że motywacją do ich stworzenia będą zdjęcia selfie.
0