TraffikCam, czyli jak aparaty w smartfonach pomagają w walce z handlem ludźmi
0
YOSO - polska aplikacja, która ma odmienić oblicze fotografii mobilnej
30 grudzień 2016
Jaki jest największy problem współczesnej fotografii? Zbyt dużo zdjęć, które niepotrzebnie zapychają pamięć smartfonów i komputerów. Odmienić to chcą twórcy aplikacji YOSO, która do cyfrowego świata wprowadzić ma analogową magię.
12
Gionee M2017 - aparat z 2x zoomem optycznym i bateria o pojemności 7000 mAh
28 grudzień 2016
Podwójny aparat z zoomem optycznym, monstrualna bateria, duży ekran oraz wykonanie i design z najwyższej półki - to główne cechy zaprezentowanego luksusowego smartfona Gionee M2017.
0
Yongnuo wkracza na rynek fotografii mobilnej
27 grudzień 2016
Mimo wzbudzających wiele kontrowersji obiektywów, firma Yonguno nie zwalnia tempa i kontynuuje ekspansję na rynku optyki. Tym razem mobilnej. W sprzedaży pojawiły się konwertery przeznaczone do modeli iPhone 6/6s i iPhone 6 Plus/6s Plus
1
Kamerar ZOOM to pierwsze podwójne adaptery do iPhone’a 7 Plus
22 grudzień 2016
Do tej pory użytkownicy nowego iPhone’a 7 Plus mogli tylko pomarzyć o fotograficznych adapterach. Jednak teraz dzięki Kamerar ZOOM będą w stanie rozszerzyć możliwości podwójnego aparatu.
0
Giroptic iO - streaming 360° dla każdego
14 grudzień 2016
Jeszcze niedawno narzekaliśmy na brak uniwersalnych, niedrogich urządzeń, które pozwoliłyby zwykłym użytkownikom na wejście w świat zdjęć i filmów sferycznych. Jak można się było spodziewać, sytuacja bardzo szybko się zmienia, a technologię ma szansę spopularyzować nowa kamera Giroptic iO.
0
Zeiss ExoLens już dostępne do najnowszego iPhone’a
13 grudzień 2016
Popularne konwertery Zeiss ExoLens są już kompatybilne z najnowszą generacją iPhone’a. Producent zapowiedział także zupełnie nową linię Prime oraz bardziej kompaktowe mocowanie „Edge“.
0
Insta360 Air - niedroga kamera sferyczna do smartfonów z Androidem
30 listopad 2016
Kamery sferyczne wciąż próbują utorować sobie drogę do świadomości zwykłych użytkowników. Przełomem w tej kwestii może być kamera Insta 360 Air, która choć nie poraża jakością, to dzięki niskiej cenie i dużej kompatybilności ma szansę upowszechnić modę na zdjęcia i filmy sferyczne.
1
RNI Colibri - kolory jak ze slajdu
28 listopad 2016
Really Nice Images zaprezentowało kolejną aplikację mobilną, która sprawić ma, że zdjęcia wykonane iPhonem będą wyglądać jak analogowe odbitki. Tym razem nacisk został położony jednak na kolory.
0
AirSelfie - nowy wymiar autoportretów
0
iblazr case - obudowa do iPhone’a z 40 diodami LED i dodatkową baterią
23 listopad 2016
Z roku na rok aparaty w telefonach stają się coraz doskonalsze i jeśli jest coś w czym smartfony jeszcze nie są w stanie dorównać kompaktom, to jest tym z pewnością siła i skuteczność lampy błyskowej. Z tym problemem obiecują uporać się twórcy obudowy iblazr.
0
Patch - rozmycie tła dla wszystkich (użytkowników iPhone’a)
9 listopad 2016
Ostatnio dużo szumu narobiła funkcja symulacji bokeh, oferowana przez najnowszego iPhone’a 7 Plus z dwoma modułami aparatów. Dzięki nowej aplikacji, podobne, jak nie lepsze efekty będziecie mogli uzyskać dowolnym smartfonem Apple.
0
Filmborn - symulacje znanych klisz filmowych na iPhone’a
7 listopad 2016
Wygląda na to, ze popularnym aplikacjom VSCO i RNI Films wyrósł poważny konkurent. Filmborn, autorstwa Mastin Labs, to symulacja filmów analogowych w kilku prostych krokach. Program jest bezpłatny i dostępny na iOS.
0
Kodak Ektra - smartfon, który ma podbić świat fotografii mobilnej
20 październik 2016
Od pewnego czasu Kodak stara się odbudowywać swoją pozycję w świecie cyfrowego obrazowania. Pomóc ma w tym fotograficzny smartfon Ektra. Parametry oraz oficjalne zdjęcia przykładowe wyglądają obiecująco.
0
Chcecie zwiększyć zasięg na Instagramie? Ta strona Wam w tym pomoże
14 październik 2016
Mimo świetnych zdjęć, ciągle nie możecie przyciągnąć do swojego konta nowych użytkowników? Być może trzeba popracować nad hashtagami. Ta strona znacznie Wam to ułatwi.
1
OlloClip zapowiada nową linię obiektywów do iPhone’a 7 i 7 Plus
11 październik 2016
Adaptery do smartfonów cieszą się coraz większa popularnością, zwłaszcza wśród filmowców. Znany producent właśnie zapowiedział nową linię szkieł przeznaczonych do modelu iPhone 7.
0
Prisma - od teraz działa także z filmami
11 październik 2016
Gdy w lipcu zaprezentowano aplikację Prisma, która za jednym kliknięciem zamienia zdjęcia w „dzieła sztuki”, świat oszalał, a media społecznościowe zalała fala obrazów stworzonych za jej pomocą. Teraz, twórcy rozszerzają funkcjonalność o pliki filmowe.
1
Zeiss ExoLens wkrótce dostępne dla najnowszego iPhone’a 7
6 październik 2016
Już niebawem na rynku mają pojawić się popularne konwertery Zeiss ExoLens, które będą kompatybilne z najnowszym iPhone’m 7. Producent zapowiedział także zupełnie nową linię Prime.
1