Polaroid Hi-Print - kieszonkowa drukarka do smartfona

1

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Sierpień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Polaroid prezentuje kolejną przenośną drukarkę, która łączyć ma świat cyfry z fotografią natychmiastową.

„Uwiecznij, wydrukuj, naklej: z drukarką Polaroid Hi Print to takie proste. Przyjazna drukarka kompaktowa, która zmienia zdjęcia, zrzuty ekranu i cyfrowy świat treści z Twojego smartfona w wysokiej jakości samoprzylepne wydruki wielkości karty kredytowej.” - takimi słowami producent opisuje nowe akcesorium. I słowa te w zasadzie wyczerpują temat.

Prosty sposób na drukowanie zdjęć ze smartfona

Polaroid Hi-Print to nic innego jak niewielka drukarka, która pozwoli drukować zdjęcia w formie naklejek. Należy jedynie pamiętać, że mimo iż mamy tu do czynienia z marką Polaroid, nie będziemy mieć tu do czynienia z prawdziwym natychmiastowym filmem, jak w przypadku zwykłych aparatów producenta czy np. drukarek instax.

Drukarka Hi-Print wykorzystuje technologię termosublimacji i drukuje na wkładach o rozmiarach 54 × 86 mm, które wcześniej znane były pod nazwą Polaroid Zink i które wystarczą na wydrukowanie 10 zdjęć. Wydruk jednego zdjęcia potrwa z kolei mniej niż minutę.

Urządzenie łączy się z telefonem za pośrednictwem łączności Bluetooth, a dodatkowo oferuje dedykowaną aplikację mobilną (dostępna na iOS i Android), która pozwoli nam na edycję wybranych zdjęć i dodawanie do nich różnych filtrów, naklejek czy napisów.

Cena i dostępność

Drukarka trafi do sprzedaży pod koniec sierpnia w cenie 499 zł.

Więcej informacji znajdziecie na stronie polaroid.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
Leitz Phone 1 - Leica prezentuje swój pierwszy smartfon. Ma 1-calową matrycę
Leitz Phone 1 - Leica prezentuje swój pierwszy smartfon. Ma 1-calową matrycę
Leica to producent aparatów, który najmocniej zaznacza swoją obecną na rynku smartfonów. Po latach współpracy z Huaweiem, prezentuje wreszcie swój pierwszy własny...
0
2
Profoto Camera - nowa aplikacja do fotografowanie smartfonem z lampami błyskowymi
Profoto Camera - nowa aplikacja do fotografowanie smartfonem z lampami błyskowymi
Nową aplikację na smartfony prezentuje Profoto. Dzięki niej telefon w pełni współpracuje z głowicami błyskowymi Profoto i zapisuje zdjęcia w formacie RAW.
0
0
Nowa matryca Samsunga ma najmniejsze piksele na świecie - aparaty o wysokiej rozdzielczości już niebawem w każdym smartfonie
Nowa matryca Samsunga ma najmniejsze piksele na świecie - aparaty o wysokiej rozdzielczości już...
Sensor ISOCELL JN1 bije rekord rozmiaru pojedynczego piksela i obiecuje rewolucję na rynku mobilnych telefonów ze średniego i niższego segmentu.
0
0
Powiązane artykuły