Polaroid

Wszystkie artykuły z tagiem: "Polaroid" w serwisie fotopolis.pl:
Polaroid Mint - aparat natychmiastowy i drukarka już dostępne w Polsce. Znamy cenę
Pod koniec sierpnia Polaroid zaprezentował bardzo ciekawą natychmiastowo-cyfrową hybrydę, której siłą wydawała się prostota konstrukcji i obsługi. Oprócz niej pokazano także przenośną drukarkę. Obydwa urządzenia zadebiutowały właśnie na polskim rynku.
21 Lis 2018
Maciej Luśtyk
0
Polaroid Originals OneStep+ - regulowana ogniskowa i funkcje bezprzewodowe
Rok po premierze pierwszego aparatu spod szyldu Polaroid Originals (wcześniej Impossible Project), na rynku debiutuje jego następca, model OneStep+, który zasługuje na miano natychmiastówki naszych czasów.
31 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Polaroid Mint - cyfrowa natychmiastówka bez ekranu i drukarka do smartfona
Polaroid rozszerza ofertę cyfrowych aparatów natychmiastowych o niedrogi, 16-megapikselowy model Mint, który drukuje zdjęcia na wkładach ZINK. Pod tą samą nazwą kryje się także kompaktowa drukarka, która pozwoli szybko wydrukować zdjęcia ze smartfona.
31 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Polaroid Originals OneStep 2 teraz także w limitowanej odsłonie
Pamiętacie OneStep 2 - aparat, który ma być „duchowym następcą ikonicznego Polaroida OneStep“. Aparat pojawił się właśnie w sprzedaży w limitowanej miętowej wersji kolorystycznej.
11 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Polaroid Pop - konkurent kwadratowego Instaksa już na polskim rynku
Miłośnicy natychmiastowych wydruków w kwadratowym formacie otrzymują ciekawą alternatywę dla klasycznych polaroidów i wkładów Instax. Polaroid Pop to 20-megapiskelowy kompakt, który także szybko wydrukuje nasze zdjęcia.
22 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
Polaroid zapowiada analogową rewolucję. Czy zobaczymy nowy system?
Na swojej stronie internetowej Polaroid wita odwiedzających banerem informującym o rzekomej rewolucji, która ma się dokonać już 13 września. Marketingowe slogany naprowadzają nas na to, czego możemy oczekiwać.
8 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Polaroid wykupiony przez polskiego inwestora, właściciela Impossible Project
Polaroid po raz kolejny w ciągu kilku ostatnich lat zmienia właściciela. Tym razem jednak jest to nie kto inny jak Wiaczesław Smołokowski, główny udziałowiec Impossible Project.
15 Maj 2017
Maciej Luśtyk
1
Ark Lodge: miejsce, w którym czas się zatrzymał
„Schronienie przed codziennością”, należące do rodziny Jen Ervin, zostało zbudowane w 1940 roku i od tamtego czasu gościło trzy pokolenia gawędziarzy. To tam, w lasach Południowej Karoliny, powstają klimatyczne, czarno-białe zdjęcia Ervin, składające się na serię „The Arc of Summer”.
15 Lis 2016
Julia Kaczorowska
0
Polaroid LED – funkcjonalność w kompaktowym wydaniu
Polaroid nie zwalnia tempa. Firma zaprezentowała ultrakompaktowy panel LED, który może okazać się ciekawą alternatywą na rynku akcesoriów fotograficznych.
5 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Powstaje dokument o fotografii natychmiastowej. Zobaczcie zwiastun
Gdy 8 lat temu Polaroid zamknął swoją ostatnią fabrykę, przyszłość fotografii natychmiastowej stanęła pod znakiem zapytania. Uratowali ją entuzjaści z The Impossible Project, którzy wykupili manuafakturę i rozpoczęli produkcję filmu na własną rękę. O tym trudnym przedsięwzięciu właśnie powstaje dokument.
11 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0