Polaroid

Wszystkie artykuły z tagiem: "Polaroid" w serwisie fotopolis.pl:
Zobacz, jak produkowane są filmy natychmiastowe
Filmy natychmiastowe nie zawsze traktowane są jako poważne medium fotograficzne. Stoi jednak za nimi jak najbardziej poważna technologia. Zobaczcie, co odpowiada za magię “polaroidów”.
15 Lip 2019
Redakcja Fotopolis
0
Odwrócony Polaroid Originals OneStep 2 w wersji Stranger Things
To nie prima aprilis. Odwróconą, nawiązującą do popularnego serialu edycję aparatu, wraz z kolekcjonerskim filmem natychmiastowym od dzisiaj możecie znaleźć w sklepach fotograficznych. Według producenta, aparat “przewrócić ma nasz świat do góry nogami”.
6 Maj 2019
Maciej Luśtyk
0
Polaroid Mint - aparat natychmiastowy i drukarka już dostępne w Polsce. Znamy cenę
Pod koniec sierpnia Polaroid zaprezentował bardzo ciekawą natychmiastowo-cyfrową hybrydę, której siłą wydawała się prostota konstrukcji i obsługi. Oprócz niej pokazano także przenośną drukarkę. Obydwa urządzenia zadebiutowały właśnie na polskim rynku.
21 Lis 2018
Maciej Luśtyk
0
Polaroid Originals OneStep+ - regulowana ogniskowa i funkcje bezprzewodowe
Rok po premierze pierwszego aparatu spod szyldu Polaroid Originals (wcześniej Impossible Project), na rynku debiutuje jego następca, model OneStep+, który zasługuje na miano natychmiastówki naszych czasów.
31 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Polaroid Mint - cyfrowa natychmiastówka bez ekranu i drukarka do smartfona
Polaroid rozszerza ofertę cyfrowych aparatów natychmiastowych o niedrogi, 16-megapikselowy model Mint, który drukuje zdjęcia na wkładach ZINK. Pod tą samą nazwą kryje się także kompaktowa drukarka, która pozwoli szybko wydrukować zdjęcia ze smartfona.
31 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Polaroid Originals OneStep 2 teraz także w limitowanej odsłonie
Pamiętacie OneStep 2 - aparat, który ma być „duchowym następcą ikonicznego Polaroida OneStep“. Aparat pojawił się właśnie w sprzedaży w limitowanej miętowej wersji kolorystycznej.
11 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Polaroid Pop - konkurent kwadratowego Instaksa już na polskim rynku
Miłośnicy natychmiastowych wydruków w kwadratowym formacie otrzymują ciekawą alternatywę dla klasycznych polaroidów i wkładów Instax. Polaroid Pop to 20-megapiskelowy kompakt, który także szybko wydrukuje nasze zdjęcia.
22 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
Polaroid zapowiada analogową rewolucję. Czy zobaczymy nowy system?
Na swojej stronie internetowej Polaroid wita odwiedzających banerem informującym o rzekomej rewolucji, która ma się dokonać już 13 września. Marketingowe slogany naprowadzają nas na to, czego możemy oczekiwać.
8 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Polaroid wykupiony przez polskiego inwestora, właściciela Impossible Project
Polaroid po raz kolejny w ciągu kilku ostatnich lat zmienia właściciela. Tym razem jednak jest to nie kto inny jak Wiaczesław Smołokowski, główny udziałowiec Impossible Project.
15 Maj 2017
Maciej Luśtyk
1
Ark Lodge: miejsce, w którym czas się zatrzymał
„Schronienie przed codziennością”, należące do rodziny Jen Ervin, zostało zbudowane w 1940 roku i od tamtego czasu gościło trzy pokolenia gawędziarzy. To tam, w lasach Południowej Karoliny, powstają klimatyczne, czarno-białe zdjęcia Ervin, składające się na serię „The Arc of Summer”.
15 Lis 2016
Julia Kaczorowska
0