drukarka przenośna

Wszystkie artykuły z tagiem: "drukarka przenośna" w serwisie fotopolis.pl:
KiiPix - kolejna analogowa drukarka do instaksów. Jeszcze tańsza od wersji Holgi
Kilka dni temu informowaliśmy Was o kickstarterowej kampanii przenośnej drukarki Holga Printer, którą obsłużymy bez jakiegokolwiek źródła prądu. Na tej samej zasadzie bazuje bliźniaczo podobne urządzenie KiiPix, a do tego jest już dostępne na rynku.
18 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
Holga Printer - tania drukarka do instaksów, która nie potrzebuje zasilania
Chyba trudno o osobę, której nie świecą się oczy na widok zdjęć natychmiastowych. W dobie smartfonów, coraz większą popularnością cieszą się drukarki, które pozwalają w ten sposób drukować zdjęcia z telefonu. Zwykle jednak nie należą one do tanich.
16 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
Canon Zoemini - drukuj zdjęcia ze smartfona dzięki kieszonkowej drukarce na wkłady ZINK
Na polski rynek niebawem trafi kieszonkowa drukarka firmy Canon, która kompaktowymi wymiarami i poręcznością zachęcić ma do drukowania zdjęć z urządzeń mobilnych i dzielenia się nimi z przyjaciółmi.
2 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Canon IVY Mini - kieszonkowa drukarka na wkłady ZINK pozwoli drukować zdjęcia ze smartfona
Canon wkracza na rynek podręcznych przenośnych drukarek z modelem IVY, którym pozwoli drukować zdjęcia bezpośrednio ze smartfona i nakładać na nie różnorodne efekty.
20 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Instax Share SP-3 - test drukarki
Instax Share SP-3 to trzecia odsłona kompaktowej drukarki, która pozwoli nam cieszyć się natychmiastowym urokiem Instaksów niezależnie od aparatu, jakim fotografujemy. Tym razem jednak w kwadratowym formacie.
13 Gru 2017
Maciej Luśtyk
2
Canon SELPHY CP 1300 - kompaktowa, przenośna drukarka do zdjęć jako alternatywa dla minilabu
Jeśli ciągle preferujecie tradycyjne albumy fotograficzne od oglądania zdjęć na komputerze i robicie je regularnie, warto wyposażyć się we własną drukarką. Właśnie z myślą o takich potrzebach powstała nowa, kompaktowa drukarka SELPHY CP 1300.
9 Sie 2017
Maciej Luśtyk
4
Kodak Photo Printer Mini i Dock - natychmiastowy druk w zasięgu ręki
Jeżeli poszukujecie niewielkich a zaawansowanych drukarek fotograficznych, to mamy dobre wiadomości. Firma Kodak zaprezentowała dwa ciekawe i funkcjonalne rozwiązania - Photo Printer Mini i Photo Printer Dock.
7 Mar 2017
Michał Chrzanowski
1
Fujifilm instax SHARE SP-2 - szybciej i lepiej
Fujifilm zaprezentowało dziś następcę mobilnej drukarki Instax Share, pozwalającej wydrukować zdjęcia smartfonowe na filmie natychmiastowym. Nowy model to większa wydajność, lepsza jakość i nowe funkcje.
27 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Canon SELPHY CP1200 - mobilna drukarka bezprzewodowa
CES 2016: Oprócz nowych kompaktów, Canon pokazał też kompaktową przenośną drukarkę SELPHY CP1200, która dzięki łączności Wi-Fi pozwoli nam szybko wydrukować zdjęcia z aparatów, smartfonów i tabletów, gdziekolwiek będziemy.
5 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
LifePrint sprawi, że zdjęcia ożyją
Z pewnością doskonałej większości z Was przez głowę przewinęła się kiedyś idea ruchomych zdjęć. Świetny pomysł, ale trudny do wykonania. Twórcy przenośnej drukarki LifePrint mają jednak sposób, aby wprowadzić go w życie. Przynajmniej w pewnym sensie.
18 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0