Polaroid Zip Printer w sprzedaży w Polsce

0
Maciej Luśtyk
16 Czerwiec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Polaroid poinformował o dostępności zaprezentowanego podczas styczniowych targów CES 2015 urządzenia Zip Printer. Ta przenośna drukarka wyposażona w moduły Bluetooth i NFC umożliwia szybki wydruk zdjęć ze smartfonów i tabletów.
Po raz pierwszy o drukarce Polaroid Zip Printer informowaliśmy Was na początku roku przy okazji targów elektronicznych CES 2015. Urządzenie ma łączyć natychmiastowość, którą Polaroid zasłynął w pierwszej kolejności z technologią oferowaną przez najnowsze smartfony i tablety. Otrzymujemy więc drukarkę, która pozwoli na błyskawiczny wydruk zdjęć zrobionych urządzeniami wyposażonymi w systemy Android lub iOS.
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Drukarka, wyposażona w moduły Bluetooth i NFC, łączy się z urządzeniem poprzez specjalną aplikację, która umożliwia także podstawową edycję zdjęć. Drukarka posiada baterię o pojemności 500 mAh, która pozwala na wydruk około 30 zdjęć. Czas ładowania wynosi 1,5 godziny. Drukarkę możemy ładować tradycyjnie lub poprzez złącze USB.Polaroid Zip Printer drukuje zdjęcia w formacie 2x3” na specjalnym papierze Zink Paper. Jest to papier fotograficzny, który pod wpływem wysokiej temperatury wytwarzanej przez drukarkę, aktywuje unikalne nano-cząsteczki, tworzące żywe i wyraźne kolory na zdjęciu, dzięki czemu w procesie druku nie potrzebne są dodatkowe atramenty. Dodatkowo wydrukowane zdjęcia wyposażone są w taśmę klejącą pozwalającą uczynić z nich naklejki.

Urządzenie dostępne jest w sprzedaży w kolorze czarnym i białym, w cenie 599 zł brutto. Więcej informacji znajdziecie na stronie polaroidusa.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)