Polaroid Zip Printer w sprzedaży w Polsce

Polaroid Zip Printer w sprzedaży w Polsce
Polaroid poinformował o dostępności zaprezentowanego podczas styczniowych targów CES 2015 urządzenia Zip Printer. Ta przenośna drukarka wyposażona w moduły Bluetooth i NFC umożliwia szybki wydruk zdjęć ze smartfonów i tabletów.
Po raz pierwszy o drukarce Polaroid Zip Printer informowaliśmy Was na początku roku przy okazji targów elektronicznych CES 2015. Urządzenie ma łączyć natychmiastowość, którą Polaroid zasłynął w pierwszej kolejności z technologią oferowaną przez najnowsze smartfony i tablety. Otrzymujemy więc drukarkę, która pozwoli na błyskawiczny wydruk zdjęć zrobionych urządzeniami wyposażonymi w systemy Android lub iOS.
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)
Drukarka, wyposażona w moduły Bluetooth i NFC, łączy się z urządzeniem poprzez specjalną aplikację, która umożliwia także podstawową edycję zdjęć. Drukarka posiada baterię o pojemności 500 mAh, która pozwala na wydruk około 30 zdjęć. Czas ładowania wynosi 1,5 godziny. Drukarkę możemy ładować tradycyjnie lub poprzez złącze USB.Polaroid Zip Printer drukuje zdjęcia w formacie 2x3” na specjalnym papierze Zink Paper. Jest to papier fotograficzny, który pod wpływem wysokiej temperatury wytwarzanej przez drukarkę, aktywuje unikalne nano-cząsteczki, tworzące żywe i wyraźne kolory na zdjęciu, dzięki czemu w procesie druku nie potrzebne są dodatkowe atramenty. Dodatkowo wydrukowane zdjęcia wyposażone są w taśmę klejącą pozwalającą uczynić z nich naklejki.

Urządzenie dostępne jest w sprzedaży w kolorze czarnym i białym, w cenie 599 zł brutto. Więcej informacji znajdziecie na stronie polaroidusa.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8