Fujifilm Instax Share SP-1

0
Michal Grzegorczyk
6 Styczeń 2014
Artykuł na: 4-5 minut
CES 2014 Firma Fujifilm zaprezentowała drukarkę Instax Share SP-1 korzystającą z wkładów Instax Mini, która bezprzewodowo łączy się ze smartfonami i tabletami, a następnie drukuje zgromadzone na nich zdjęcia.
Drukarka Fujifilm Instax Share SP-1 to pomost między tradycyjną fotografią natychmiastową, a smartfonową modą na zdjęcia stylizowane "na polaroid". Urządzenie łączy się bezprzewodowo (sieć Wi-Fi) ze smartfonami i tabletami, a następnie drukuje zgromadzone na nich zdjęcia na wkładach Instax Mini (rozmiar 2" x 3"). Użytkownik potrzebuje do tego aplikacji INSTAX Share, która jest dostępna na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Drukarka jest zasilana dwiema bateriami CR2, co pozwala na wykonanie około 100 wydruków.


Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w informacji prasowej:

NOWA DRUKARKA INSTAX SHARE UMOŻLIWIA NATYCHMIASTOWE DRUKOWANIE ZDJĘĆ ZA POMOCĄ SMARTFONÓW

Nowa drukarka INSTAX SHARE SP-1 łączy się ze smartfonami lub tabletami i drukuje zdjęcia wykorzystując filmy INSTAX mini

Firma Fujifilm ogłasza premierę nowej drukarki INSTAX SHARE SP-1, która umożliwia natychmiastowe drukowanie zdjęć bezpośrednio ze smartfonów lub tabletów w dowolnym miejscu i czasie. INSTAX SHARE SP-1 działa jak hotspot WiFi i współpracuje z systemami iOS i Android, umożliwiając drukowanie dowolnych zdjęć z twojego urządzenia.

Obsługa drukarki INSTAX SHARE SP-1 jest łatwa i przyjemna. Dzięki przyjaznej aplikacji INSTAX Share App dostępnej dla urządzeń z systemem iOS i Android, wystarczy kilka dotknięć ekranu twojego urządzenia, aby wydrukować zdjęcia. W aplikacji dostępne są również liczne funkcje edycji i szablony, które umożliwią bardziej kreatywnym użytkownikom pełne wykorzystanie możliwości swoich smartfonów i filmów INSTAX mini. INSTAX SHARE SP-1 może również drukować na zdjęciach dodatkowe informacje "czasu rzeczywistego", takie jak data i godzina, lokalizacja lub pogoda.

Kompaktowa i stylowa drukarka INSTAX SHARE SP-1 posiada dwie zielone diody LED wskazujące ilość pozostałego filmu oraz poziom naładowania baterii. Urządzenie INSTAX SHARE SP-1 wykorzystuje powszechnie dostępny film INSTAX mini o czułości ISO 800, zapewniający ostre i wyraziste odwzorowanie obrazu z żywymi kolorami i naturalnymi odcieniami skóry. Rozmiar odbitek 2" x 3" to doskonały format na imprezy, wydarzenia i inne kreatywne projekty.


Cechy drukarki INSTAX SHARE SP-1
- Łatwe i szybkie drukowanie ze smartfonów i tabletów przez WiFi
- Aplikacja INSTAX Share działająca z urządzeniami iOS i Android
- Łatwe tworzenie dodatkowych odbitek za pomocą przycisku Reprint
- Możliwość drukowania dodatkowych informacji na zdjęciu, takich jak data i godzina, lokalizacja lub pogoda.
- Obsługa formatu JPEG
- Dwie baterie litowe CR2 (zapewniające około 100 wydruków)
- Wykorzystuje film INSTAX Mini: czułość filmu ISO 800, ostre i wyraziste odwzorowanie obrazu z żywymi kolorami i naturalnymi odcieniami skóry, rozmiar odbitek: 2" x 3", rozmiar zdjęcia: 1.8" x 2.4"

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Stało się. Kodak Ektachrome E100 dostępny także w średnim i dużym formacie
Stało się. Kodak Ektachrome E100 dostępny także w średnim i dużym formacie
O nowych formatach przywróconego do życia slajdu Kodaka słyszymy już od roku. Nareszcie trafiają na rynek.
42
0
Tetenal Magic-Box - jednorazowe zestawy chemii na początek, lub do pracy w terenie
Tetenal Magic-Box - jednorazowe zestawy chemii na początek, lub do pracy w terenie
Tetenal 1984, firma założona przez pracowników oryginalnego Tetenala, gdy tamten na początku roku stanął na krawędzi bankructwa zapowiada nowy produkt skierowany do początkujących. Jednorazowa...
14
0
Peak Design Everyday Line V2 - druga generacja uniwersalnych plecaków i toreb fotograficznych. Odświeżona konstrukcja i dwa nowe modele
Peak Design Everyday Line V2 - druga generacja uniwersalnych plecaków i toreb fotograficznych....
Akcesoria Peak Design to zdecydowanie jedne z najlepiej przemyślanych, a przy okazji najlepiej wyglądających toreb i plecaków fotograficznych. Teraz mają być jeszcze...
8
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)