Fujifilm Instax Share SP-1

0
Michal Grzegorczyk
6 Styczeń 2014
Artykuł na: 4-5 minut
CES 2014 Firma Fujifilm zaprezentowała drukarkę Instax Share SP-1 korzystającą z wkładów Instax Mini, która bezprzewodowo łączy się ze smartfonami i tabletami, a następnie drukuje zgromadzone na nich zdjęcia.
Drukarka Fujifilm Instax Share SP-1 to pomost między tradycyjną fotografią natychmiastową, a smartfonową modą na zdjęcia stylizowane "na polaroid". Urządzenie łączy się bezprzewodowo (sieć Wi-Fi) ze smartfonami i tabletami, a następnie drukuje zgromadzone na nich zdjęcia na wkładach Instax Mini (rozmiar 2" x 3"). Użytkownik potrzebuje do tego aplikacji INSTAX Share, która jest dostępna na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Drukarka jest zasilana dwiema bateriami CR2, co pozwala na wykonanie około 100 wydruków.


Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w informacji prasowej:

NOWA DRUKARKA INSTAX SHARE UMOŻLIWIA NATYCHMIASTOWE DRUKOWANIE ZDJĘĆ ZA POMOCĄ SMARTFONÓW

Nowa drukarka INSTAX SHARE SP-1 łączy się ze smartfonami lub tabletami i drukuje zdjęcia wykorzystując filmy INSTAX mini

Firma Fujifilm ogłasza premierę nowej drukarki INSTAX SHARE SP-1, która umożliwia natychmiastowe drukowanie zdjęć bezpośrednio ze smartfonów lub tabletów w dowolnym miejscu i czasie. INSTAX SHARE SP-1 działa jak hotspot WiFi i współpracuje z systemami iOS i Android, umożliwiając drukowanie dowolnych zdjęć z twojego urządzenia.

Obsługa drukarki INSTAX SHARE SP-1 jest łatwa i przyjemna. Dzięki przyjaznej aplikacji INSTAX Share App dostępnej dla urządzeń z systemem iOS i Android, wystarczy kilka dotknięć ekranu twojego urządzenia, aby wydrukować zdjęcia. W aplikacji dostępne są również liczne funkcje edycji i szablony, które umożliwią bardziej kreatywnym użytkownikom pełne wykorzystanie możliwości swoich smartfonów i filmów INSTAX mini. INSTAX SHARE SP-1 może również drukować na zdjęciach dodatkowe informacje "czasu rzeczywistego", takie jak data i godzina, lokalizacja lub pogoda.

Kompaktowa i stylowa drukarka INSTAX SHARE SP-1 posiada dwie zielone diody LED wskazujące ilość pozostałego filmu oraz poziom naładowania baterii. Urządzenie INSTAX SHARE SP-1 wykorzystuje powszechnie dostępny film INSTAX mini o czułości ISO 800, zapewniający ostre i wyraziste odwzorowanie obrazu z żywymi kolorami i naturalnymi odcieniami skóry. Rozmiar odbitek 2" x 3" to doskonały format na imprezy, wydarzenia i inne kreatywne projekty.


Cechy drukarki INSTAX SHARE SP-1
- Łatwe i szybkie drukowanie ze smartfonów i tabletów przez WiFi
- Aplikacja INSTAX Share działająca z urządzeniami iOS i Android
- Łatwe tworzenie dodatkowych odbitek za pomocą przycisku Reprint
- Możliwość drukowania dodatkowych informacji na zdjęciu, takich jak data i godzina, lokalizacja lub pogoda.
- Obsługa formatu JPEG
- Dwie baterie litowe CR2 (zapewniające około 100 wydruków)
- Wykorzystuje film INSTAX Mini: czułość filmu ISO 800, ostre i wyraziste odwzorowanie obrazu z żywymi kolorami i naturalnymi odcieniami skóry, rozmiar odbitek: 2" x 3", rozmiar zdjęcia: 1.8" x 2.4"

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Fomei LED Mini 15W i 30W - kompaktowe, plenerowe lampy światła ciągłego
Fomei LED Mini 15W i 30W - kompaktowe, plenerowe lampy światła ciągłego
W ofercie czeskiego producenta pojawiły się ciekawe, kompaktowe lampy LED, które mają szansę wzbogacić produkcje wideo. Czy mają szansę zastąpić popularne...
5
0
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
Najnowsze urządzenie do pomiaru kolorów X-Rite pozbywać ma się ważnego problemu tego typu rozwiązań, jakim jest ograniczona zdolność pomiaru powierzchni szorstkich,...
5
0
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Choć stylowe torby fotograficzne nie są na rynku nowością, dawno już nie widzieliśmy projektu tak mocno zaangażowanego pod względem wzornictwa. Zaskoczeniem jest także...
6
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)