drukarka

Wszystkie artykuły z tagiem: "drukarka" w serwisie fotopolis.pl:
Canon IVY Mini - kieszonkowa drukarka na wkłady ZINK pozwoli drukować zdjęcia ze smartfona
Canon wkracza na rynek podręcznych przenośnych drukarek z modelem IVY, którym pozwoli drukować zdjęcia bezpośrednio ze smartfona i nakładać na nie różnorodne efekty.
20 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Instax Share SP-3 - test drukarki
Instax Share SP-3 to trzecia odsłona kompaktowej drukarki, która pozwoli nam cieszyć się natychmiastowym urokiem Instaksów niezależnie od aparatu, jakim fotografujemy. Tym razem jednak w kwadratowym formacie.
13 Gru 2017
Maciej Luśtyk
2
Kodak Photo Printer Mini i Dock - natychmiastowy druk w zasięgu ręki
Jeżeli poszukujecie niewielkich a zaawansowanych drukarek fotograficznych, to mamy dobre wiadomości. Firma Kodak zaprezentowała dwa ciekawe i funkcjonalne rozwiązania - Photo Printer Mini i Photo Printer Dock.
7 Mar 2017
Michał Chrzanowski
1
Epson SureColor SC-P5000 - precyzyjne wydruki dla profesjonalistów
CES 2017: Epson wprowadza na rynek drukarkę do wydruków próbnych, profesjonalnego druku zdjęć i reprodukcji dzieł sztuki, która odwzorować ma nawet 99% palety Pantone Solid Coated Colours.
3 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Canon PIXMA - nowa linia zaawansowanych drukarek
Canon powiększył dziś swoją ofertę drukarek atramentowych. Nowa linia PIXMA składa się z czterech urządzeń, które stopniem zaawansowania trafiają zarówno do amatorów jak i profesjonalistów.
6 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
2
Cztery nowe modele w rodzinie Epson Expression
Firma Epson rozszerzyła swoją ofertę o cztery drukareki z serii Expression. Nowe modele zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach szukających zaawansowanego, a przy tym ekonomicznego rozwiązania, które pozwoli na wydruk zdjęć w wysokiej jakości.
16 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
Epson Surecolor P20000 - 162 centymetry jakości
Epson wprowadził na rynek nową wielkoformatową drukarkę do wysokiej jakości wydruków fotograficznych. Nowa głowica i usprawniony system podawania atramentu zagwarantować mają wyjątkowo szczegółowe wydruki i żywe kolory
27 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Canon PIXMA G1400, G2400 i G3400 - oszczędny druk, dzięki stałemu zasilaniu w atrament
Canon zaprezentował trzy nowe drukarki z kompaktowej serii urządzeń PIXMA. Dzięki nowo opracowanemu systemowi stałego zasilania w atrament i wysokiej jakości barwnikom drukarki mają zapewniać świetną jakość wydruków, a na jednym zestawie tonerów pozwolą wykonać nawet 7 tys. kopii w kolorze.
1 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Canon imagePROGRAF PRO-1000 - zaprojektowana dla profesjonalistów
Firma Canon zaprezentowała nową zaawansowaną drukarkę. Model imagePROGRAF PRO-1000 to rozwiązanie dla profesjonalnych fotografów, którzy w swoim domowym zaciszu chcą wykonywać wydruki najwyższej jakości.
21 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Epson SureColor SC-P400 - drukarka dla prawdziwych entuzjastów
Firma Epson zaprezentowała nową drukarkę fotograficzną przeznaczoną dla zaawansowanych użytkowników. Model SureColor P400 został wyposażony w wiele ciekawych funkcji, w tym natychmiastowy wydruk z urządzeń mobilnych za pomocą modułu Wi-Fi.
6 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0