Epson SureColor SC-P400 - drukarka dla prawdziwych entuzjastów

0
Michał Chrzanowski
6 Październik 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Firma Epson zaprezentowała nową drukarkę fotograficzną przeznaczoną dla zaawansowanych użytkowników. Model SureColor P400 został wyposażony w wiele ciekawych funkcji, w tym natychmiastowy wydruk z urządzeń mobilnych za pomocą modułu Wi-Fi.

Epson SureColor P400 to nowa bezprzewodowa drukarka fotograficzna, która łączy kompaktowy i stylowy wygląd z wieloma zaawansowanymi funkcjami do tworzenia wysokiej jakości wydruków. Urządzenie posiada moduł Wi-Fi oraz wykorzystuje osiem kolorów atramentu Epson UltraChrome HG2 w tym czerwony i pomarańczowy w celu zapewnienia wyrazistych i naturalnych kolorów. Ponadto, posiada dedykowane kanały dla Matte i Photo Black, które dostarczą głębokich czerni zdjęciom drukowanym na matowym papierze.

Zobacz wszystkie zdjęcia (8)

Dodatkowo drukarka została wyposażona w rozwiązanie Unique Gloss Optimizer, które ma zapewnić zdjęciom jednolity połysk oraz jakość i wrażenie, że fotografie były wywoływane w profesjonalnym laboratorium. Nowy model Epsona oferuje wydruki w rozmiarze 33 x 48 cm, które są pozbawione białych ramek oraz zapewnia nadruk na płytach CD/DVD.

Epson SureColor P400 będzie dostępny na rynku od listopada 2015 roku w cenie około 600 dolarów. Więcej informacji o drukarce możecie dowiedzieć się na stronie producenta www.epson.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony GP-VPT2BT - ten uchwyt ułatwi nagrywanie vlogów. I nie tylko…
Sony GP-VPT2BT - ten uchwyt ułatwi nagrywanie vlogów. I nie tylko…
Nazwa być może nie zachęca, ale jeśli używacie bezlusterkowców i kompaktów Sony, może okazać się niezwykle przydatnym narzędziem do filmowania i...
1
1
NEC MultiSync PA311D - nowy flagowy monitor fotograficzny. 4K, 31 cali i 99% pokrycia Adobe RGB
NEC MultiSync PA311D - nowy flagowy monitor fotograficzny. 4K, 31 cali i 99% pokrycia Adobe RGB
NEC pokazał najnowszy monitor z kierowanej do profesjonalistów linii PA. Jak zawsze możemy spodziewać się wzorowej reprodukcji barw.
14
0
Autel EVO II - 8K i 10-bitowy zapis wideo w konsumenckim dronie. DJI ma się czego obawiać
Autel EVO II - 8K i 10-bitowy zapis wideo w konsumenckim dronie. DJI ma się czego obawiać
Na rynku próżno szukać realnej konkurencji dla oferty dronów DJI i długo wydawało się, że nic się w tej kwestii nie zmieni. Czy świetnie zapowiadające się drony z...
14
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)