Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Epson SureColor SC-P400 - drukarka dla prawdziwych entuzjastów

0

Autor: Michał Chrzanowski

6 Październik 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Firma Epson zaprezentowała nową drukarkę fotograficzną przeznaczoną dla zaawansowanych użytkowników. Model SureColor P400 został wyposażony w wiele ciekawych funkcji, w tym natychmiastowy wydruk z urządzeń mobilnych za pomocą modułu Wi-Fi.

Epson SureColor P400 to nowa bezprzewodowa drukarka fotograficzna, która łączy kompaktowy i stylowy wygląd z wieloma zaawansowanymi funkcjami do tworzenia wysokiej jakości wydruków. Urządzenie posiada moduł Wi-Fi oraz wykorzystuje osiem kolorów atramentu Epson UltraChrome HG2 w tym czerwony i pomarańczowy w celu zapewnienia wyrazistych i naturalnych kolorów. Ponadto, posiada dedykowane kanały dla Matte i Photo Black, które dostarczą głębokich czerni zdjęciom drukowanym na matowym papierze.

Zobacz wszystkie zdjęcia (8)

Dodatkowo drukarka została wyposażona w rozwiązanie Unique Gloss Optimizer, które ma zapewnić zdjęciom jednolity połysk oraz jakość i wrażenie, że fotografie były wywoływane w profesjonalnym laboratorium. Nowy model Epsona oferuje wydruki w rozmiarze 33 x 48 cm, które są pozbawione białych ramek oraz zapewnia nadruk na płytach CD/DVD.

Epson SureColor P400 będzie dostępny na rynku od listopada 2015 roku w cenie około 600 dolarów. Więcej informacji o drukarce możecie dowiedzieć się na stronie producenta www.epson.com.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
19
0
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. W rekordowo niskich cenach kupicie je jeszcze do końca stycznia.
34
0
LG UltraFine OLED Pro - profesjonalny monitor z funkcją Pixel Dimming
LG UltraFine OLED Pro - profesjonalny monitor z funkcją Pixel Dimming
Firma LG wprowadzi na rynek monitor graficzny UltraFine OLED Pro. Będzie miał przekątną 31.5 cale i rozdzielczość 4K.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)