Epson SureColor SC-P400 - drukarka dla prawdziwych entuzjastów

0
Michał Chrzanowski
6 Październik 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Firma Epson zaprezentowała nową drukarkę fotograficzną przeznaczoną dla zaawansowanych użytkowników. Model SureColor P400 został wyposażony w wiele ciekawych funkcji, w tym natychmiastowy wydruk z urządzeń mobilnych za pomocą modułu Wi-Fi.
Epson SureColor P400 to nowa bezprzewodowa drukarka fotograficzna, która łączy kompaktowy i stylowy wygląd z wieloma zaawansowanymi funkcjami do tworzenia wysokiej jakości wydruków. Urządzenie posiada moduł Wi-Fi oraz wykorzystuje osiem kolorów atramentu Epson UltraChrome HG2 w tym czerwony i pomarańczowy w celu zapewnienia wyrazistych i naturalnych kolorów. Ponadto, posiada dedykowane kanały dla Matte i Photo Black, które dostarczą głębokich czerni zdjęciom drukowanym na matowym papierze.
Zobacz wszystkie zdjęcia (8)

Dodatkowo drukarka została wyposażona w rozwiązanie Unique Gloss Optimizer, które ma zapewnić zdjęciom jednolity połysk oraz jakość i wrażenie, że fotografie były wywoływane w profesjonalnym laboratorium. Nowy model Epsona oferuje wydruki w rozmiarze 33 x 48 cm, które są pozbawione białych ramek oraz zapewnia nadruk na płytach CD/DVD.

Epson SureColor P400 będzie dostępny na rynku od listopada 2015 roku w cenie około 600 dolarów. Więcej informacji o drukarce możecie dowiedzieć się na stronie producenta www.epson.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Fomei LED Mini 15W i 30W - kompaktowe, plenerowe lampy światła ciągłego
Fomei LED Mini 15W i 30W - kompaktowe, plenerowe lampy światła ciągłego
W ofercie czeskiego producenta pojawiły się ciekawe, kompaktowe lampy LED, które mają szansę wzbogacić produkcje wideo. Czy mają szansę zastąpić popularne...
5
0
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
Najnowsze urządzenie do pomiaru kolorów X-Rite pozbywać ma się ważnego problemu tego typu rozwiązań, jakim jest ograniczona zdolność pomiaru powierzchni szorstkich,...
5
0
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Choć stylowe torby fotograficzne nie są na rynku nowością, dawno już nie widzieliśmy projektu tak mocno zaangażowanego pod względem wzornictwa. Zaskoczeniem jest także...
6
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)