Epson

Wszystkie artykuły z tagiem: "Epson" w serwisie fotopolis.pl:
Epson Legacy Textured Paper - papier fotograficzny dla najbardziej wymagających
Firma Epson powiększyła swoją najbardziej profesjonalną linię Legacy Paper. Najnowszy teksturowy i matowy papier fotograficzny Legacy Textured ma oferować najwyższą jakość i trwałość dla artystów sprzedających swoje prace.
29 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
21 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
1
Epson Expression 12000XL - szybki skaner dla profesjonalistów
Jeśli dużo skanujecie, wiecie jak czasochłonny jest to proces. Nowy, kierowany do profesjonalistów skaner Epsona nie tylko oferuje wysoką rozdzielczość, ale też wyposażony został w szybko nagrzewające się lampy LED i system skanowania wielu negatywów jednocześnie.
25 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Epson SureColor SC-P5000 - precyzyjne wydruki dla profesjonalistów
CES 2017: Epson wprowadza na rynek drukarkę do wydruków próbnych, profesjonalnego druku zdjęć i reprodukcji dzieł sztuki, która odwzorować ma nawet 99% palety Pantone Solid Coated Colours.
3 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Epson FastFoto FF-640 - skan w sekundę
Digitalizacja zbiorów to żmudny wielogodzinny proces. Od teraz skanowanie starych odbitek ma być wyjątkowo proste i szybkie. Nowy skaner Epsona robić ma to w sekundę. Dosłownie.
19 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Cztery nowe modele w rodzinie Epson Expression
Firma Epson rozszerzyła swoją ofertę o cztery drukareki z serii Expression. Nowe modele zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach szukających zaawansowanego, a przy tym ekonomicznego rozwiązania, które pozwoli na wydruk zdjęć w wysokiej jakości.
16 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
Dlaczego warto drukować zdjęcia? Posłuchajcie, co sądzą znani fotografowie
Wykonujemy dziś więcej zdjęć niż kiedykolwiek, ale rzadko kiedy kończą one w formie wydruków. Znani fotografowie tłumaczą dlaczego popełniamy błąd.
5 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
9
Bezpłatne warsztaty druku ZPAF i EPSON
Już jutro, 11 lutego 2016 roku, w Katowicach odbędą się organizowane przez Okręg Śląski ZPAF i firmę EPSON warsztaty, na których uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę odnośnie kalibracji sprzętu i przygotowania zdjęć do druku.
10 Lut 2016
Maciej Luśtyk
1
Epson Surecolor P20000 - 162 centymetry jakości
Epson wprowadził na rynek nową wielkoformatową drukarkę do wysokiej jakości wydruków fotograficznych. Nowa głowica i usprawniony system podawania atramentu zagwarantować mają wyjątkowo szczegółowe wydruki i żywe kolory
27 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Epson rozpoczyna masową produkcję wizjerów, które sprawią, że zapomnimy, iż są elektroniczne
Ile dobrego by nie mówić o bezlusterkowcach, wizjery elektroniczne pod względem komfortu pracy ciągle nie mogą się równać z tym, co oferują lustrzanki. Ale już niedługo. Epson startuje z masową produkcją rewolucyjnych wizjerów o rozdzielczości 4,41 Mp.
11 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0