Epson prezentuje drukarki A3 ze stałym systemem zasilania w atrament

Autor: Patryk Wiśniewski

26 Maj 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma Epson rozszerza ofertę drukarek z systemem stałego zasilania w atrament o dwa całkowicie nowe modele A3. Modele L1300 oraz L1800 umożliwią drukowanie wysokiej jakości odbitek przy zachowaniu stosunkowo niskich kosztów eksploatacji.

Epson rozrzesza swoje portfolio drukarek o dwa modele z systemem stałego zasilania w atrament. L1300 oraz L1800, to zaawansowane drukarki A3, które oferując wysoką jakość druku pozwalają zachować stosunkowo niskie koszta eksploatacji.

Model L1300 to czterokolorowa drukarka A3 ITS, która zapewnia biurom tworzącym duże ilości wydruków niezwykle ekonomiczne i bezproblemowe możliwości drukowania. Eksploatacja modelu L1800 także nie wymaga wysokich kosztów, a przy tym fotografowie, agencje reklamowe i inne małe biura mogą korzystać z fotograficznej jakości druku sześciokolorowego. Obie drukarki będą dostępne od lipca br. w sugerowanej cenie detalicznej odpowiednio 1995 zł i 2777 zł.

Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Pojemne systemy zasilania w atrament umożliwiają utrzymanie kosztów druku na niskim poziomie, zwiększają wydajność i ograniczają przestoje. Każda z drukarek jest wyposażona w specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament, w pełni zintegrowany z drukarką, aby można było niezawodnie drukować w kolorze bez zanieczyszczeń i kłopotów, które często występują przy nieoryginalnych systemach uzupełniania atramentu i pojemnikach z atramentem innych firm.

Wydajność drukarki L1300 wynosi do 7100 stron A4 w trybie monochromatycznym i 5700 stron A4 w trybie kolorowym, natomiast na drukarce L1800 można wydrukować do 1500 kolorowych zdjęć bez konieczności uzupełniania atramentu.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Mikrofony Mirfak i gimbale Moza w promocyjnych cenach. Zestawy do vlogowania już za 160 zł
Mikrofony Mirfak i gimbale Moza w promocyjnych cenach. Zestawy do vlogowania już za 160 zł
Dystrybutor marek Moza i Mirfak informuje o kolejnych dużych promocjach na swój sprzęt. Tym razem to atrakcyjne zestawy, które pozwolą wam łatwo skompletować zestaw do...
34
Jak przewozić aparat na rowerze? Ten magnetyczny pasek ułatwi cyklistom fotografowanie
Jak przewozić aparat na rowerze? Ten magnetyczny pasek ułatwi cyklistom fotografowanie
Jazda na rowerze i robienie zdjęć do wygodnych nie należy, bo problemem jest przewożenie aparatu. Magnetyczny pasek na Kickstarterze wydaje się sprytnym rozwiązaniem ułatwiającym życie fotografom...
13
Torba fotograficzna Field Pouch V2 i nowe kolory pasków - nowości od Peak Design
Torba fotograficzna Field Pouch V2 i nowe kolory pasków - nowości od Peak Design
Na rynek wchodzą nowe akcesoria fotograficzne Peak Design. Do sprzedaży trafiają torba Field Pouch V2 w zmodyfikowanej wersji oraz nowe kolory pasków do aparatów.
11
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)