Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Epson SureColor P600

0

Autor: Michal Grzegorczyk

28 Październik 2014
Artykuł na: 4-5 minut
W ofercie firmy Epson niedawno pojawiła się drukarka fotograficzna SureColor P600. To profesjonalny model obsługujacy papier w formacie A3+, który może się poszczycić najwyższą gęstością czerni w swojej klasie.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Firma Epson do tej pory sprzedawała profesjonalne modele drukarek fotograficznych pod nazwą Stylus Pro. Wygląda na to, że model Epson SureColor P600, który z pewnością może być zaliczony do grupy profesjonalnych urządzeń do druku zdjęć, otwiera pod względem nazewnictwa nową erę.

SureColor P600 radzi sobie z wydrukami w formacie A3+, ma możliwość drukowania na grubszych i szywniejszych podłożach, a także druku na rolce. Urządzenie korzysta z dziewięciu atramentów UltraChrome HD z technologią Vivid Magenta o pojemności 25,9 ml. SC-P600 może się pochwalić najwyższą w klasie (zdaniem producenta) gęstością czerni (2,8 Dmax). Do obsługi drukarki służy 2,7-calowy, dotykowy ekran LCD. Można się z nią łączyć tradycyjnie, czyli przewodowo, a także zdalnie - z wykorzystaniem sieci Wi-Fi.

Epson SureColor P600 trafi do sklepów na początku przyszłego roku. Cena w USA wyniesie około 800 dolarów

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Nowa lampa Godox CL10 pozwolić ma zbudowanie użytecznego oświetlenia domowego stanowiska do streamingów i nagrywania vlogów niedużym kosztem.
2
0
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
28
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)