Canon PIXMA G1400, G2400 i G3400 - oszczędny druk, dzięki stałemu zasilaniu w atrament

0

Autor: Maciej Luśtyk

1 Grudzień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Canon zaprezentował trzy nowe drukarki z kompaktowej serii urządzeń PIXMA. Dzięki nowo opracowanemu systemowi stałego zasilania w atrament i wysokiej jakości barwnikom drukarki mają zapewniać świetną jakość wydruków, a na jednym zestawie tonerów pozwolą wykonać nawet 7 tys. kopii w kolorze.

Najnowsze drukarki Canon PIXMA G1400, G2400 i G3400 dzięki zastosowaniu nowego systemu stałego zasilania w atrament CISS (Continuous Ink Supply System), oferują niskie koszty druku i znajdą swoje zastosowanie zarówno w biurach, gdzie codziennie drukowane są duże ilości dokumentów, jak i w domach osób, które drukują dużo zdjęć. Na jednym zestawie pojemników z atramentem drukarki pozwolą wydrukować do 7 tys. stron w kolorze i 6 tys. w czerni i bieli. Dzięki zastosowaniu czarnego atramentu pigmentowego i barwnikowych tuszów kolorowych jakość wydruków jest wysoka, tekst wyraźny i ostry, a kolory żywe.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

PIXMA G1400 to drukarka jednofunkcyjna, natomiast modele PIXMA G2400 i PIXMA G3400 to urządzenia wielofunkcyjne, oferujące funkcje drukowania, skanowania i kopiowania. Każde z nowych urządzeń zostało wyposażone w system głowicy drukującej FINE, który odpowiada za szybkość pracy oraz wysoką jakość wydruków. Zastosowano także technologię, która blokuje dostęp powietrza do pojemników podających atrament, co gwarantuje niezawodność podczas druku większych ilości dokumentów. Rozdzielczość druku 4800 x 1200 dpi oraz krople atramentu o wielkości 2 pikolitrów zapewniają wysoką szczegółowość druku i płynną gradację, zarówno podczas produkcji dokumentów, jak i zdjęć. Czas potrzebny na wydrukowanie zdjęcia w formacie 10 x 15 cm to około 60 s. Dodatkowo pojemniki na atrament o zostały umieszczone z przodu urządzeń, co pozwala na bieżąco, wygodnie monitorować poziom tuszów i szybko uzupełniać ich braki.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Entuzjastom fotografii najbardziej do gustu przypadnie model G3400, który został wyposażony w funkcje bezprzewodowe i pozwala na drukowanie zdjęć zarówno z komputera, jak i smartfonów czy tabletów, za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT. Z kolei synchronizacja z usługami w chmurze pozwoli drukować również dokumenty i zdjęcia znajdujące się w serwisach typy Facebook, Inbstagram, Dropbox czy Google Drive.


Więcej informacji o nowych urządzeniach znajdziecie na stronie canon.pl

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Na rynku filmu debiutuje nowa propozycja twórców „analogowego” bloga Kosmo Foto. Tym razem równie ważne co sam film, jest jego opakowanie.
0
0
Sony Airpeak S1 oficjalnie zaprezentowany - droższy od DJI Matrice, ale czy lepszy?
Sony Airpeak S1 oficjalnie zaprezentowany - droższy od DJI Matrice, ale czy lepszy?
Sony pokazało wreszcie w pełnej krasie swojego pierwszego drona, który będąc kierowanym do zaawansowanych filmowców ma być przy okazji najmniejszym dronem mogącym...
0
0
Nowy polski sklep internetowy Godox. Do 13 czerwca 7% zniżki
Nowy polski sklep internetowy Godox. Do 13 czerwca 7% zniżki
Godox zaktualizował sklep internetowy, żeby zakupy były wygodniejsze i szybsze. Towar wysyłany jest z magazynów w Polsce, a do połowy czerwca 2021 możemy liczyć na...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)