Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Canon PIXMA G1400, G2400 i G3400 - oszczędny druk, dzięki stałemu zasilaniu w atrament

0

Autor: Maciej Luśtyk

1 Grudzień 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Canon zaprezentował trzy nowe drukarki z kompaktowej serii urządzeń PIXMA. Dzięki nowo opracowanemu systemowi stałego zasilania w atrament i wysokiej jakości barwnikom drukarki mają zapewniać świetną jakość wydruków, a na jednym zestawie tonerów pozwolą wykonać nawet 7 tys. kopii w kolorze.

Najnowsze drukarki Canon PIXMA G1400, G2400 i G3400 dzięki zastosowaniu nowego systemu stałego zasilania w atrament CISS (Continuous Ink Supply System), oferują niskie koszty druku i znajdą swoje zastosowanie zarówno w biurach, gdzie codziennie drukowane są duże ilości dokumentów, jak i w domach osób, które drukują dużo zdjęć. Na jednym zestawie pojemników z atramentem drukarki pozwolą wydrukować do 7 tys. stron w kolorze i 6 tys. w czerni i bieli. Dzięki zastosowaniu czarnego atramentu pigmentowego i barwnikowych tuszów kolorowych jakość wydruków jest wysoka, tekst wyraźny i ostry, a kolory żywe.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

PIXMA G1400 to drukarka jednofunkcyjna, natomiast modele PIXMA G2400 i PIXMA G3400 to urządzenia wielofunkcyjne, oferujące funkcje drukowania, skanowania i kopiowania. Każde z nowych urządzeń zostało wyposażone w system głowicy drukującej FINE, który odpowiada za szybkość pracy oraz wysoką jakość wydruków. Zastosowano także technologię, która blokuje dostęp powietrza do pojemników podających atrament, co gwarantuje niezawodność podczas druku większych ilości dokumentów. Rozdzielczość druku 4800 x 1200 dpi oraz krople atramentu o wielkości 2 pikolitrów zapewniają wysoką szczegółowość druku i płynną gradację, zarówno podczas produkcji dokumentów, jak i zdjęć. Czas potrzebny na wydrukowanie zdjęcia w formacie 10 x 15 cm to około 60 s. Dodatkowo pojemniki na atrament o zostały umieszczone z przodu urządzeń, co pozwala na bieżąco, wygodnie monitorować poziom tuszów i szybko uzupełniać ich braki.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Entuzjastom fotografii najbardziej do gustu przypadnie model G3400, który został wyposażony w funkcje bezprzewodowe i pozwala na drukowanie zdjęć zarówno z komputera, jak i smartfonów czy tabletów, za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT. Z kolei synchronizacja z usługami w chmurze pozwoli drukować również dokumenty i zdjęcia znajdujące się w serwisach typy Facebook, Inbstagram, Dropbox czy Google Drive.


Więcej informacji o nowych urządzeniach znajdziecie na stronie canon.pl

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
0
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)