wydruki

Wszystkie artykuły z tagiem: "wydruki" w serwisie fotopolis.pl:
Mistrzowie fotografii w Twoim domu
Fotografie to jedne z najchętniej wybieranych dekoracji wnętrz. Aby jednak naprawdę się wyróżniały, muszą być odpowiednio wydrukowane i trwale oprawione. Obie te rzeczy zagwarantuje Wam serwis, za pośrednictwem którego zakupimy wydruki wielu znanych polskich fotografów.
11 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Serwis Wydrukujfotografie.pl to druk w wystawowej jakości i możliwość zarobku na zdjęciach
Szukasz miejsca, które w krótkim czasie i w rozsądnej cenie dostarczy Ci prawdziwie profesjonalnych wydruków? Koniecznie sprawdźcie serwis Wydrukujfotografie.pl, na którym przy okazji możecie zarobić.
13 Cze 2017
Maciej Luśtyk
3
REDRO - wielkoformatowy druk Twoich fotografii
W przypadku fotografii, rozmiar ma znaczenie. Dzięki usługom REDRO wasze zdjęcia mogą stać się ciekawym elementem wnętrza, co pozwoli uatrakcyjnić fotograficzną ofertę.
24 Lut 2017
Maciej Luśtyk
1
100 zł rabatu na wydruki Saal Digital dla czytelników fotopolis.pl
Jeśli myśleliście o stworzeniu własnej książki fotograficznej, mamy dla was promocję, która pozwoli Wam na większą swobodę przy jej projektowaniu.
22 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Flag - 20 darmowych odbitek wysokiej jakości, co miesiąc
Serwis Flag chce zrewolucjonizować branże wydruków, oferując darmowe odbitki w zamian za umieszczanie na ich odwrocie reklam. Czy to może się udać?
29 Sie 2016
Maciej Luśtyk
3
Photocrowd rusza z usługą sprzedaży zdjęć. Honorarium wyniesie nawet 80% ceny wydruku
Photocrowd to zyskująca popularność platforma dla fotografów. Teraz za jej pośrednictwem będzie można także sprzedawać odbitki. I to z niemałym zyskiem.
6 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
Dlaczego warto drukować zdjęcia? Posłuchajcie, co sądzą znani fotografowie
Wykonujemy dziś więcej zdjęć niż kiedykolwiek, ale rzadko kiedy kończą one w formie wydruków. Znani fotografowie tłumaczą dlaczego popełniamy błąd.
5 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
9
Epson Surecolor P20000 - 162 centymetry jakości
Epson wprowadził na rynek nową wielkoformatową drukarkę do wysokiej jakości wydruków fotograficznych. Nowa głowica i usprawniony system podawania atramentu zagwarantować mają wyjątkowo szczegółowe wydruki i żywe kolory
27 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Canon PIXMA G1400, G2400 i G3400 - oszczędny druk, dzięki stałemu zasilaniu w atrament
Canon zaprezentował trzy nowe drukarki z kompaktowej serii urządzeń PIXMA. Dzięki nowo opracowanemu systemowi stałego zasilania w atrament i wysokiej jakości barwnikom drukarki mają zapewniać świetną jakość wydruków, a na jednym zestawie tonerów pozwolą wykonać nawet 7 tys. kopii w kolorze.
1 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Epson SureColor SC-P400 - drukarka dla prawdziwych entuzjastów
Firma Epson zaprezentowała nową drukarkę fotograficzną przeznaczoną dla zaawansowanych użytkowników. Model SureColor P400 został wyposażony w wiele ciekawych funkcji, w tym natychmiastowy wydruk z urządzeń mobilnych za pomocą modułu Wi-Fi.
6 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0