REDRO - wielkoformatowy druk Twoich fotografii

1
Maciej Luśtyk
24 Luty 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

W przypadku fotografii, rozmiar ma znaczenie. Dzięki usługom REDRO wasze zdjęcia mogą stać się ciekawym elementem wnętrza, co pozwoli uatrakcyjnić fotograficzną ofertę.

Dziś fotografia coraz częściej wychodzi poza strony albumów i ekrany monitorów, stając się pełnoprawnym, a często nawet kluczowym elementem wystroju wnętrz. Nie mówimy tu jednak tylko o wydrukach w ramkach czy cieszących się rosnącą popularnością fotoobrazach. Coraz częściej przy urządzaniu wnętrz decydujemy się na wydruki wielkoformatowe w formie fototapet, które sprawiają, że zdjęcie nadaje ton całej przestrzeni, mogąc zupełnie odmienić jej charakter.

Niezależnie od tego, jakie są Wasze potrzeby, wszystkim im sprosta oferta firmy REDRO, która zajmuje się profesjonalnym drukiem fototapet,obrazów, plakatów i naklejek ściennych. Do ich produkcji wykorzystywane są najlepsze atestowane materiały drukarskie oraz lateksowych tuszy firmy HP, które zapewniają trwałe i niezwykle intensywne barwy.

W bazie firmy znajduje się kilka milionów dostępnych wzorów, wszystkie produkty możemy jednak personalizować, opierając je o własne zdjęcia. Tutaj ograniczy nas właściwie tylko nasza własna kreatywność, otrzymujemy bowiem bogatą ofertę dostępnych formatów oraz podkładów, na przykład odporne na wilgoć tapety laminowane.

Dostępne rozmiary dla każdego rodzaju produktu:

  • Fototapeta: szerokość jednego kawałka max. 115 cm (w przypadku większych rozmiarów wydruk składa się z kilku kawałków, ograniczeniem wielkości jest tylko jakość zdjęcia. W przypadku wektorów wydruk może wynosić nawet 30x30 metrów)
  • Fotoobrazy: min 30 x 20 cm, max 100 x 80cm
  • Plakaty: min 60 x 90 cm, max 120 x 180cm
  • Najlejki ścienne: szerokość max 115 cm, wysokość max 110 cm

Pliki można przesyłać w formatach JPEG i PNG. Jeśli jednak zależy nam by obraz został wydrukowany z plików TiFF, EPS czy AI, lub chcemy zamówić obraz w niestandardowych rozmiarach, zamówienie możemy złożyć również mailowo, pisząc na adres kontakt@redro.pl.

UWAGA! Tylko dzisiaj wpisując przy składaniu zamówienia kod RABAT40 otrzymamy rabat w wysokości 40% na wszystkie produktu.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem redro.pl.

(Artykuł powstał we współpracy z firmą Redro)

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
Najnowsze urządzenie do pomiaru kolorów X-Rite pozbywać ma się ważnego problemu tego typu rozwiązań, jakim jest ograniczona zdolność pomiaru powierzchni szorstkich,...
3
0
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Choć stylowe torby fotograficzne nie są na rynku nowością, dawno już nie widzieliśmy projektu tak mocno zaangażowanego pod względem wzornictwa. Zaskoczeniem jest także...
6
0
Brak pilota to nie problem. Nadchodzi autonomiczny dron Skydio 2, który może stać się twoją nową kamerą sportową
Brak pilota to nie problem. Nadchodzi autonomiczny dron Skydio 2, który może stać się twoją nową...
Od czasu gdy pierwsze drony wzbiły się w powietrze zastanawiamy się kiedy wreszcie ujrzymy model, który pozwoliłby na atrakcyjne uchwycenie naszych przygód czy...
8
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)