REDRO - wielkoformatowy druk Twoich fotografii

REDRO - wielkoformatowy druk Twoich fotografii

W przypadku fotografii, rozmiar ma znaczenie. Dzięki usługom REDRO wasze zdjęcia mogą stać się ciekawym elementem wnętrza, co pozwoli uatrakcyjnić fotograficzną ofertę.

Dziś fotografia coraz częściej wychodzi poza strony albumów i ekrany monitorów, stając się pełnoprawnym, a często nawet kluczowym elementem wystroju wnętrz. Nie mówimy tu jednak tylko o wydrukach w ramkach czy cieszących się rosnącą popularnością fotoobrazach. Coraz częściej przy urządzaniu wnętrz decydujemy się na wydruki wielkoformatowe w formie fototapet, które sprawiają, że zdjęcie nadaje ton całej przestrzeni, mogąc zupełnie odmienić jej charakter.

Niezależnie od tego, jakie są Wasze potrzeby, wszystkim im sprosta oferta firmy REDRO, która zajmuje się profesjonalnym drukiem fototapet,obrazów, plakatów i naklejek ściennych. Do ich produkcji wykorzystywane są najlepsze atestowane materiały drukarskie oraz lateksowych tuszy firmy HP, które zapewniają trwałe i niezwykle intensywne barwy.

W bazie firmy znajduje się kilka milionów dostępnych wzorów, wszystkie produkty możemy jednak personalizować, opierając je o własne zdjęcia. Tutaj ograniczy nas właściwie tylko nasza własna kreatywność, otrzymujemy bowiem bogatą ofertę dostępnych formatów oraz podkładów, na przykład odporne na wilgoć tapety laminowane.

Dostępne rozmiary dla każdego rodzaju produktu:

  • Fototapeta: szerokość jednego kawałka max. 115 cm (w przypadku większych rozmiarów wydruk składa się z kilku kawałków, ograniczeniem wielkości jest tylko jakość zdjęcia. W przypadku wektorów wydruk może wynosić nawet 30x30 metrów)
  • Fotoobrazy: min 30 x 20 cm, max 100 x 80cm
  • Plakaty: min 60 x 90 cm, max 120 x 180cm
  • Najlejki ścienne: szerokość max 115 cm, wysokość max 110 cm

Pliki można przesyłać w formatach JPEG i PNG. Jeśli jednak zależy nam by obraz został wydrukowany z plików TiFF, EPS czy AI, lub chcemy zamówić obraz w niestandardowych rozmiarach, zamówienie możemy złożyć również mailowo, pisząc na adres kontakt@redro.pl.

UWAGA! Tylko dzisiaj wpisując przy składaniu zamówienia kod RABAT40 otrzymamy rabat w wysokości 40% na wszystkie produktu.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem redro.pl.

(Artykuł powstał we współpracy z firmą Redro)

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
3
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1