foto.fujifilm.pl - wygodne wydruki zdjęć w wysokiej jakości z lokalnym odbiorem

Autor: Redakcja Fotopolis

21 Grudzień 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Fujifilm uruchomiło stronę foto.fujifilm.pl z nowymi funkcjonalnościami. Zarówno odbitki jak i oferowane na stronie fotowydruki są wykonywane na najwyższej jakości papierze Fujifilm w lokalnych labolatoriach fotograficznych z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Produkty można zamawiać zarówno z odbiorem własnym, jak i z dostawą do domu.

Materiał partnera

Odbitki klasyczne i kwadratowe

Odbitki klasyczne i kwadratowe dostępne są w kilku wymiarach na 8 rodzajach papierów, które różnią się od siebie m.in. wyglądem (błyszczący, półmatowy, jedwabny, velvet) i gramaturą. Dzięki czemu można dobrać odpowiedni dla siebie produkt.

Standardowy papier fotograficzny zapewnia odtworzenie kolorów i wyjątkową stabilność obrazu. Dostępny jest wersji błyszczącej i półmatowej. Ze względu na cenę polecany do druku dużych pakietów zdjęć z wakacji, wyjazdów, imprez, uroczystości rodzinnych. Technologia AgX (halogenków srebra) gwarantuje najlepszą jakość i trwałość kolorów na lata.

Papier Premium to papier fotograficzny dla wymagających. Dzięki zwiększonej grubości podłoża, zapewnia najwyższą wygodę przetwarzania zdjęć. Dostępny w wersjach: błyszczącej i półmatowej. Doskonały do wydruku zdjęć z najważniejszych wydarzeń.

Papier profesjonalny gwarantuje najlepsze parametry odwzorowania obrazu i przeznaczony jest do profesjonalnego zastosowania. Zapewnia najszerszą gamę kolorów, wysoką gęstość maksymalną, najwyższej jakości głębię czerni oraz znakomite nasycenie barw.

Gwarantuje najwyższą stabilność obrazu dla zachowania prac na wieczność. Idealny do zdjęć studyjnych, portretów, zdjęć ślubnych, ekspozycji prac na wystawach fotograficznych. Produkt dostępny w wersjach: błyszczącej, półmatowej, jedwabnej. Nadruk na spodzie papieru Fujicolor Professional Paper informuje o ochronie praw autorskich.

Papier fotograficzny Velvet charakteryzuje się głębokim matem, aksamitną powierzchnią, pozbawioną kompletnie odbić i refleksów światła. Idealny do wydruków, którym chcemy nadać niebanalny charakter, do dekoracji ścian, oprawiania w ramy jak obraz, bez szkła. Oddaje pięknie charakter fotografii artystycznej, miękka kolorystyka, zmysłowy w dotyku sprawiają, że otrzymane zdjęcie przekracza oczekiwania.

Kadrowanie zdjęć na stronie

Bardzo ważnym parametrem przy zamawianiu zdjęć jest możliwość ich kadrowania, nawet na zwykłych odbitkach. Większość fotografii, które obecnie wykonujemy smartfonem, ma spore różnice w proporcjach kadru w porównaniu do klasycznej odbitki 10x15 (format pocztówkowy). Ma to szczególne znaczenie w przypadku kadrów, w których znaczące elementy obrazu są na jego skraju. Takie istotne części zdjęcia są automatycznie ucinane. Dlatego warto poszukać serwisu, który umożliwia kadrowanie każdej fotografii indywidualnie. Na foto.fujifilm.pl masz pełną kontrolę nad tym, jak będą finalnie wyglądać Twoje zdjęcia na odbitkach.

Fotowydruki (fotoplakaty i fotoobrazy)

Oferowane są na specjalnym papierze przeznaczonym do ploterów. Fotoplakaty dostępne są na papierze satynowym (półmatowym - dzięki satynowej strukturze wielkoformatowe wydruki będą odporne są na refleksy świetlne, przy jednoczesnym doskonałym odwzorowaniu barw) lub błyszczącym o idealnie gładkiej powierzchni papieru z wyjątkową bielą oraz naturalnym odwzorowaniem kolorów. Fotoplakaty można także zamówić podklejone na 5-milimetrowej piance.

Fotoobrazy drukowane na najwyższej jakości papierze imitującym płótno (Fujifilm Canvas White). Jest on idealny do reprodukcji obrazów, jak i zastosowań artystycznych. Oprawiony na blejtram z zawiniętymi bokami z przedłużeniem obrazu na froncie, stanowi gotowy produkt do powieszenia na ścianie.

Czas realizacji usług

Czas realizacji zależy od produktu, daty zamówienia i sposobu dostawy, ale w dni robocze przy zamówieniu do godziny 12:00 standardowe odbitki gotowe są do odbioru jeszcze tego samego dnia, na przygotowanie fotowydruku potrzebne jest trochę więcej czasu. Do zamówienia dostarczanego do domu należy dodać czas dostawy kuriera.

Informacje o stronie

Foto.fujifilm.pl to jedyna strona grupująca lokalne laboratoria, wspierająca małe, często rodzinne przedsiębiorstwa, które łączy to, że pracują na materiałach Fujifilm, więc każdy z labów oprócz tego, co oferowane jest na stronie może mieć w ofercie stacjonarnej dowolne produkty, dostosowane do potrzeb, estetyki i możliwości finansowych lokalnego klienta. Laboratoria pozostają w rękach swoich dotychczasowych właścicieli.

Z punktu widzenia konsumenta ma on możliwość zamówienia najwyższej jakości produktów oferowanych i wytwarzanych w laboratoriach z duszą i ogromnym doświadczeniem, w dowolnym dniu i o dowolnej porze z dostawą do domu lub z odbiorem własnym w wielu miejscach w Polsce, także w mniejszych miejscowościach, „w sklepie tuż za rogiem”.

Więcej informacji znajdziecie na stronie foto.fujifilm.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
„Całe to piękno i krew” - film o Nan Goldin w kinach od 16 czerwca
„Całe to piękno i krew” - film o Nan Goldin w kinach od 16 czerwca
Po otrzymaniu Złotego Lwa, nominacji do Oscara i ciepłym przyjęciu na festiwalu Millennium Docs Against Gravity, przejmujący dokument o kultowej fotografce Nan Goldin trafia na ekrany...
16
Fotograficzna Publikacja Roku – poznaliśmy shortlistę 12 finalistów
Fotograficzna Publikacja Roku – poznaliśmy shortlistę 12 finalistów
Jury Fotograficznej Publikacji Roku wyłoniło listę wyróżnionych książek fotograficznych. Zwycięską publikację poznamy 15 czerwca podczas otwarcia Fotofestiwalu w Łodzi.
1
Koniec średnioformatowego systemu Hasselblad H
Koniec średnioformatowego systemu Hasselblad H
Kiedyś stanowiły marzenie każdego fotografa studyjnego, dziś przechodzą do historii. Hasselblad poinformował, że nie będzie już rozwijał swojego średnioformatowego systemu H.
14
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)