Wysyp promocji Fujifilm - aparaty w specjalnych cenach, prezenty, obiektywy do 700 zł taniej

0

Autor: Redakcja Fotopolis

25 Styczeń 2021
Artykuł na: 6-9 minut

Zima 2021 to czas świetnych promocji na sprzęt Fujifilm. W najbliższych tygodniach taniej kupimy m.in. aparaty X100V, otrzymamy upusty na 7 obiektywów z oferty i dostaniemy mobilną drukarkę przy zakupie modelu X-S10. Zobacz szczegóły.

Ceny spadają zimą! Fujifilm X100V za 5799 zł

Tylko do 15 lutego br. u autoryzowanych dystrybutorów Fujifilm aparat Fujifilm X100V dostępny jest w sugerowanej cenie promocyjnej 5799 zł.

Fujifilm X100V z kultowej już serii X 100, przenośnych i kompaktowych aparatów cyfrowych klasy premium. To idealny aparat dla każdego twórcy zdjęć i materiałów wideo – zawodowca i amatora - zaawansowany i łatwy w użyciu. X100V wykorzystuje matrycę X-Trans CMOS 4  i X-Processor 4 najnowszej generacji. X100V wyposażony jest w obiektyw 23 mm F2, wizjer hybrydowy, ma podwyższoną odporność na warunki pogodowe oraz nowy ekran LCD o zmiennym kącie nachylenia.

Promocja trwa od 22 stycznia do 15 lutego i dostępna jest u autoryzowanych dystrybutorów Fujifilm. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie fujifilm.eu.

Aparat Fujifilm X-S10 z drukarką instax mini link i wkładami w prezencie

Kupując aparat Fujifilm X-S10 lub w zestaw aparat z obiektywem XF18-55 lub 16-80 lub XC 15-45 drukarkę instax mini link z wkładami o wartości 559 zł konsument dostanie za 1 zł. Promocja dostępna u autoryzowanych partnerów Fujifilm do 15 lutego br.

Fujifilm X-S10 to aparat idealny dla początkujących i zaawansowanych fotografów oraz twórców video. Wyróżnia się on m.in. matrycą X-Trans CMOS 4 o rozdzielczości 26,1 megapiksela, szybkim procesorem przetwarzania obrazu X-Processor 4 i wbudowaną w korpus stabilizacją obrazu (IBIS), dzięki czemu X-S10 zapewnia maksymalną funkcjonalność w kompaktowej obudowie. X-S10 jest idealnym rozwiązaniem dla twórców, którzy poszukują przenośnego aparatu z profesjonalnymi funkcjami ułatwiającymi tworzenie fotografii i filmów.

Instax mini Link udostępni wysoką jakość wydruków instax bezpośrednio dla zdjęć wykonanych smartfonem i wybranymi aparatami Fujifilm - wystarczy, skorzystać z dedykowanej aplikacji i połączenia Bluetooth. Aplikacja oferuje funkcję wyboru do druku najlepszego kadru z sekwencji wideo, a także zapewnia cały szereg innych atrakcyjnych funkcji społecznościowych, jak choćby sprawdzanie dopasowania przyjaciół do siebie czy też możliwość przesłania zdjęć z wielu telefonów w celu utworzenia jednego wspólnego wydruku instax. Miesząca się w dłoni kompaktowa drukarka waży zaledwie 200g i jako całkowicie mobilne akcesorium może dawać wiele radości w każdym miejscu, w którym robisz zdjęcia.

Promocja dostępna jest u autoryzowanych dystrybutorów Fujifilm od 22 stycznia do 15 lutego. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie fujifilm.eu.

Aparat Fujifilm X-T4 z 3 letnią gwarancją

Kupując aparat Fujifilm X-T4 lub zestaw z obiektywem XF18-55 lub XF16-80 do końca marca br. można przedłużyć gwarancję na korpus do 3 lat. Aby uzyskać wydłużoną gwarancję na produkt należy zakupić go u autoryzowanego dystrybutora i zakup zgłosić pod adres serwis_feg-pl@fujifilm.com.

Fujiifilm X-T4 – to aktualnie najbardziej zaawansowany aparat z serii X. Zapewnia najlepsze rezultaty, zarówno w przypadku zdjęć, jak i wideo. Najważniejsze parametry aparatu: matryca APS-C X-Trans CMOS 4, 5-osiowa stabilizacja obrazu IBIS, wideo: DCI 4K, wydajny system AF z pokryciem niemal 100% kadru, uszczelniona obudowa, czułość: 80-51200 ISO, rozdzielczość: 26.1 Mp, zdjęcia seryjne: do 15 kl./sek, gniazdo karty pamięci: 2 karty SD/UHSII, Wi-Fi, Bluetooth.

Nowy tryb symulacji błony fotograficznej ETERNA Bleach Bypass naśladuje tradycyjną technikę wywoływania filmu, dzięki czemu powstaje wyjątkowy obraz o niskim nasyceniu i wysokim kontraście.

Bardzo szybki i precyzyjny system autofokusu, szybkostrzelność sięgająca 20 kl./s w pełnej rozdzielczości oraz uszczelnienia świetnie sprawdzą się w trakcie tak wymagających tematów sportowych jak regaty, narciarstwo.

Aby uzyskać wydłużoną gwarancję na produkt należy zakupić go u autoryzowanego dystrybutora do 31.03.21 oraz do 30.04.2021 zgłosić pod adres serwis_feg-pl@fujifilm.com podając imię i nazwisko kupującego, nazwę zakupionych produktów oraz skan dowodu zakupu zgłaszanych produktów, a także oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Promocja łączy się z innymi promocjami prowadzonymi przez Fujifilm w czasie jej trwania.

Szczegółowy regulamin dostępny na stronie fujifilm.eu.

Zimowa promocja obiektywów Fujinon

Najpopularniejsze obiektywy Fujinon z rabatem dostępnym przy kasie nawet do 700 zł taniej. Promocja dostępna jest od 22 stycznia do 15 lutego u autoryzowanych dystrybutorów Fujifilm. Rabat naliczany jest przy kasie.

Promocją objęte są następujące obiektywy:

  • Fujinon XF 55-200 mm f/3.5-4.8 R LM OIS - 600 zł rabatu
  • Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR B PH - 300 zł rabatu
  • Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR S PH - 300 zł rabatu
  • Fujinon XF 16 mm f/1.4 R WR - 600 zł rabatu
  • Fujinon XF 23 mm f/2 R WR B - 400 zł rabatu
  • Fujinon XF 23 mm f/2 R WR S - 400 zł rabatu
  • Fujinon XF 23 mm f/1.4 R - 700 zł rabatu
  • Fujinon XF 35 mm f/2 R WR B - 300 zł rabatu
  • Fujinon XF 35 mm f/2 R WR S - 300 zł rabatu
  • Fujinon XF 56 mm f/1.2 R - 700 zł rabatu

Obiektyw Fujinon XF23 z przesłoną f/2 lub f/1.4 oferuje uniwersalną długość ogniskowej będącą odpowiednikiem 35 mm (w formacie filmu 35 mm), która nadaje się do szeregu zastosowań, od fotografii z wolnej ręki, przez krajobrazy, po portrety. Kompaktowa i lekka budowa oraz szybki autofokus umożliwiają łatwe i szybkie robienie zdjęć z wolnej ręki. W promocji dostępny jest w 3 wariantach: XF 23 mm f/2 R WR B, XF 23 mm f/2 R WR S, XF 23 mm f/1.4 R.

Fujinon XF 16 mm z przesłoną f/1.4 lub f/2.8 oferuje stałą długość ogniskową 16 mm (odpowiednik formatu 35 mm: 24 mm), szerokie pole widzenia i znakomitą wydajność optyczną. Szybki autofokus, odporna na warunki pogodowe, kurz i mróz do -10 °C konstrukcja oraz łatwość przenoszenia wynikająca z kompaktowych rozmiarów przekładają się na szerokie spektrum możliwości fotografowania. W promocji dostępny jest w 3 wariantach: XF 16 mm f/2.8 R WR B PH, XF 16 mm f/2.8 R WR S PH, XF 16 mm f/1.4 R WR.

Fujinon XF 55-200 mm f/3.5-4.8 R LM OIS to teleobiektyw typu zoom. Zapewnia wysokiej jakości obraz o dużej ostrości i wierne odwzorowanie kolorów. Łączy kompaktowe rozmiary z szerokim zakresem ogniskowych będąc idealnym rozwiązaniem na wyprawy. Wbudowana stabilizacja sprawdzi się w warunkach słabego oświetlenia lub podczas filmowania.

Fujinon XF 35 mm f/2 to stałoogniskowy, jasny obiektyw. Zapewnia znakomitą ostrość i dokładne odwzorowanie fotografowanych obiektów. Uniwersalność standardowej ogniskowej sprawia, że Fujinon X 35 mm f/2 świetnie sprawdzi się podczas uprawiania street photo, fotoreportażu czy zdjęć portretowych. Ma uszczelnianą obudowę. W promocji dostępny w 2 wariantach XF 35 mm f/2 R WR B, XF 35 mm f/2 R WR S.

Fujinon XF 56 mm f/1.2 R to wyjątkowo jasny, stałoogniskowy obiektyw portretowy. Wśród jego zalet można wymienić szybką maksymalną przysłonę f/1.2, długość ogniskowej 85 mm oraz piękny efekt bokeh, przez co szczególnie dobrze sprawdzi się podczas wykonywania wysokiej jakości portretów. Po zamontowaniu tego obiektywu i wybraniu w aparacie jednego z dwóch trybów negatywu PRO, które są dostępne w menu symulacji filmu, użytkownik może tworzyć piękne portrety z bogatymi gradacjami tonalnymi przypominające zdjęcia wykonane aparatami analogowymi.

Aby skorzystać z promocji zakupu należy dokonać u autoryzowanego dystrybutora Fujifilm. Zniżka przydzielana jest wyłącznie w momencie zakupu, „przy kasie. Promocja dostępna jest dla osób fizycznych i zależy od dostępności sprzętu.

Szczegółowy regulamin dostępny na stronie fujifilm.eu.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
„Archiwa błyskawiczne” - ruszyła największa polska wystawa fotografii natychmiastowej
„Archiwa błyskawiczne” - ruszyła największa polska wystawa fotografii natychmiastowej
Ponad 2 tys. zdjęć, kilkudziesięciu autorów i 50 lat historii. W czerwcu Muzeum Narodowe w Gdańsku otworzyło jeden z największych polskich przeglądów...
6
1
Co łączy palenie czarownic i protesty kobiet?
Co łączy palenie czarownic i protesty kobiet?
Za tegoroczną odsłonę Kolekcji Wrzesińskiej odpowiadają Magdalena i Maksymilian Rigamonti. „Stos” to fotograficzno-literacka opowieść o kobietach, powstała w czasie...
0
1
„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 11. Opolskim Festiwalu Fotografii
„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 11. Opolskim Festiwalu Fotografii
Rusza 8. edycja konkursu „Pokaż się”, którego laureat będzie miał szansę zaprezentowania swojej wystawy podczas tegorocznego Opolskiego Festiwalu...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)