Instax Mini Link 2 - drukarka do smartfona jeszcze bardziej kreatywna

Autor: Maciej Luśtyk

15 Czerwiec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Druga generacja drukarki Instax Mini Link stawia na jeszcze lepszą zabawę. Otrzymujemy kilka dodatkowych trybów kreatywnych a ponadto możemy drukować teraz w oferującym lepszą jakość trybie Rich Mode.

Drukarek Instaxa nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To zdecydowanie najdoskonalsze przenośne drukarki do smartfonów na rynku i jedyne, które są w stanie zaoferować nam nieco prawdziwej natychmiastowej magii (zdjęcia naświetlane są przez drukarkę na prawdziwych natychmiastowych filmach analogowych).

Nowe funkcje - nowe możliwości kreacji i zabawy

Instax Mini Link 2, kolejna generacja drukarki obsługującej wkłady Mini, rozwija możliwości swojej poprzedniczki, starając się sprawić, by drukowanie było jeszcze lepszą zabawą. Oprócz większej liczby szablonów i opcji edycji zdjęć otrzymujemy teraz nowy tryb instaxAiR, który pozwoli dodawać nam interaktywne filtry na zdjęcia czy malować światłem (w tym celu drukarka wyposażona została nawet w specjalną diodę).

Mamy też opcję wyciągania pojedynczych klatek z materiałów wideo, sterowania aparatem smartfona z poziomu drukarki (gdy chcemy zrobić sobie zdjęcie zbiorowe) czy też drukowanie na zdjęciach kodów QR, które po zeskanowaniu przeniosą oglądającego do „ukrytego” filmu czy nagrania dźwiękowego. Możliwości nowej drukarki dobrze pokazuje poniższy filmik promocyjny.

Rzeczą, której producent nie poświęca zbyt dużo uwagi, a która jest być może najważniejszą nowością w modelu Instax Mini Link 2, jest tryb drukowania Instax Rich Mode, który widocznie podnosi jakość wydruków. O tym, jak wygląda to w praktyce możecie przekonać z testu drukarki Instax Link Wide, w którym zadebiutowała nowa funkcja.

Drukarka Instax Mini Link 2 drukuje zdjęcia w czasie ok. 15 sekund i jest w stanie wydrukować około 100 odbitek na jednym ładowaniu. Jest też na tyle lekka i mała (92 x 36 x 125 mm, 210 g), że bez większego problemu spakujemy ja do plecaka, torebki czy nawet kieszeni kurtki.

Cena i dostępność

Nowa drukarka Instax Mini Link 2 pojawi się w sprzedaży 22 czerwca 2022 roku, w cenie 619 zł. Wraz z drukarką debiutują nowa edycja wkładów Instax Mini - Spray Art Instant Film. Nowe filmy charakteryzują się ramkami wzbogaconymi wzorami w postaci kolorowych, tęczowych i odbijających światło smug naniesionych farbami w sprayu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie instax.pl.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Profoto A2 - głowica oświetleniowa, którą zmieścisz w kieszeni
Profoto A2 - głowica oświetleniowa, którą zmieścisz w kieszeni
Profoto prezentuje najmniejszą głowice w swoim systemie. Lampa o mocy 100 Ws ma rozmiar puszki napoju i na jednym ładowaniu pozwoli wykonać do 400 błysków.
6
Godox R200 - zamień lampę AD200 w ring flash
Godox R200 - zamień lampę AD200 w ring flash
Godox prezentuje nowe akcesorium, które zamieni lampy AD200 i AD200 Pro w lampę typu ring flash. To lżejsza alternatywa dla samodzielnej lampy AR400.
4
BenQ PD2705U i PD3205U - nowe monitory graficzne 4K z 99% pokryciem sRGB i certyfikatem Pantone
BenQ PD2705U i PD3205U - nowe monitory graficzne 4K z 99% pokryciem sRGB i certyfikatem Pantone
Nowe monitory BenQ oferują rozdzielczość 4K na dużych 27- i 32-calowych matrycach, zachowując przystępną cenę i oferując szereg funkcji dodatkowych.
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)