Instax Mini Link 2 - drukarka do smartfona jeszcze bardziej kreatywna

Autor: Maciej Luśtyk

15 Czerwiec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Druga generacja drukarki Instax Mini Link stawia na jeszcze lepszą zabawę. Otrzymujemy kilka dodatkowych trybów kreatywnych a ponadto możemy drukować teraz w oferującym lepszą jakość trybie Rich Mode.

Drukarek Instaxa nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To zdecydowanie najdoskonalsze przenośne drukarki do smartfonów na rynku i jedyne, które są w stanie zaoferować nam nieco prawdziwej natychmiastowej magii (zdjęcia naświetlane są przez drukarkę na prawdziwych natychmiastowych filmach analogowych).

Nowe funkcje - nowe możliwości kreacji i zabawy

Instax Mini Link 2, kolejna generacja drukarki obsługującej wkłady Mini, rozwija możliwości swojej poprzedniczki, starając się sprawić, by drukowanie było jeszcze lepszą zabawą. Oprócz większej liczby szablonów i opcji edycji zdjęć otrzymujemy teraz nowy tryb instaxAiR, który pozwoli dodawać nam interaktywne filtry na zdjęcia czy malować światłem (w tym celu drukarka wyposażona została nawet w specjalną diodę).

Mamy też opcję wyciągania pojedynczych klatek z materiałów wideo, sterowania aparatem smartfona z poziomu drukarki (gdy chcemy zrobić sobie zdjęcie zbiorowe) czy też drukowanie na zdjęciach kodów QR, które po zeskanowaniu przeniosą oglądającego do „ukrytego” filmu czy nagrania dźwiękowego. Możliwości nowej drukarki dobrze pokazuje poniższy filmik promocyjny.

Rzeczą, której producent nie poświęca zbyt dużo uwagi, a która jest być może najważniejszą nowością w modelu Instax Mini Link 2, jest tryb drukowania Instax Rich Mode, który widocznie podnosi jakość wydruków. O tym, jak wygląda to w praktyce możecie przekonać z testu drukarki Instax Link Wide, w którym zadebiutowała nowa funkcja.

Drukarka Instax Mini Link 2 drukuje zdjęcia w czasie ok. 15 sekund i jest w stanie wydrukować około 100 odbitek na jednym ładowaniu. Jest też na tyle lekka i mała (92 x 36 x 125 mm, 210 g), że bez większego problemu spakujemy ja do plecaka, torebki czy nawet kieszeni kurtki.

Cena i dostępność

Nowa drukarka Instax Mini Link 2 pojawi się w sprzedaży 22 czerwca 2022 roku, w cenie 619 zł. Wraz z drukarką debiutują nowa edycja wkładów Instax Mini - Spray Art Instant Film. Nowe filmy charakteryzują się ramkami wzbogaconymi wzorami w postaci kolorowych, tęczowych i odbijających światło smug naniesionych farbami w sprayu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie instax.pl.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony PDT-FP1 - Portable Data Transmitter do szybkiego przesyłania zdjęć i filmów z aparatów i kamer Sony E
Sony PDT-FP1 - Portable Data Transmitter do szybkiego przesyłania zdjęć i filmów z aparatów i...
Sony wprowadza urządzenie, które może okazać się zbawieniem w pracy fotoreporterów, dziennikarzy wideo i fotografów sportowych. Nadajnik PDT-FP1 pozwoli łatwo selekcjonować i wysyłać...
5
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Vanguard zapowiedział „najbardziej stabilny w historii firmy” statyw dla filmowców - wyposażony w system szybkiego zwalniania aparatu, wygodną platformę poziomującą i udźwig do 25 kg. Premiera...
11
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Canon wprowadza nową, ulepszoną serię 3 wielkoformatowych drukarek ImagePROGRAF PRO. Nowe modele maja być wygodniejsze w obsłudze i oferować większą produktywność. Współpracują też z...
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)