Instax Mini Link 2 - drukarka do smartfona jeszcze bardziej kreatywna

Autor: Maciej Luśtyk

15 Czerwiec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Druga generacja drukarki Instax Mini Link stawia na jeszcze lepszą zabawę. Otrzymujemy kilka dodatkowych trybów kreatywnych a ponadto możemy drukować teraz w oferującym lepszą jakość trybie Rich Mode.

Drukarek Instaxa nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To zdecydowanie najdoskonalsze przenośne drukarki do smartfonów na rynku i jedyne, które są w stanie zaoferować nam nieco prawdziwej natychmiastowej magii (zdjęcia naświetlane są przez drukarkę na prawdziwych natychmiastowych filmach analogowych).

Nowe funkcje - nowe możliwości kreacji i zabawy

Instax Mini Link 2, kolejna generacja drukarki obsługującej wkłady Mini, rozwija możliwości swojej poprzedniczki, starając się sprawić, by drukowanie było jeszcze lepszą zabawą. Oprócz większej liczby szablonów i opcji edycji zdjęć otrzymujemy teraz nowy tryb instaxAiR, który pozwoli dodawać nam interaktywne filtry na zdjęcia czy malować światłem (w tym celu drukarka wyposażona została nawet w specjalną diodę).

Mamy też opcję wyciągania pojedynczych klatek z materiałów wideo, sterowania aparatem smartfona z poziomu drukarki (gdy chcemy zrobić sobie zdjęcie zbiorowe) czy też drukowanie na zdjęciach kodów QR, które po zeskanowaniu przeniosą oglądającego do „ukrytego” filmu czy nagrania dźwiękowego. Możliwości nowej drukarki dobrze pokazuje poniższy filmik promocyjny.

Rzeczą, której producent nie poświęca zbyt dużo uwagi, a która jest być może najważniejszą nowością w modelu Instax Mini Link 2, jest tryb drukowania Instax Rich Mode, który widocznie podnosi jakość wydruków. O tym, jak wygląda to w praktyce możecie przekonać z testu drukarki Instax Link Wide, w którym zadebiutowała nowa funkcja.

Drukarka Instax Mini Link 2 drukuje zdjęcia w czasie ok. 15 sekund i jest w stanie wydrukować około 100 odbitek na jednym ładowaniu. Jest też na tyle lekka i mała (92 x 36 x 125 mm, 210 g), że bez większego problemu spakujemy ja do plecaka, torebki czy nawet kieszeni kurtki.

Cena i dostępność

Nowa drukarka Instax Mini Link 2 pojawi się w sprzedaży 22 czerwca 2022 roku, w cenie 619 zł. Wraz z drukarką debiutują nowa edycja wkładów Instax Mini - Spray Art Instant Film. Nowe filmy charakteryzują się ramkami wzbogaconymi wzorami w postaci kolorowych, tęczowych i odbijających światło smug naniesionych farbami w sprayu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie instax.pl.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)