Instax

Wszystkie artykuły z tagiem: "Instax" w serwisie fotopolis.pl:
Diana Instant Square - natychmiastowy aparat z wymienną optyką już dostępny w sprzedaży
System wymiennej optyki z czterema obiektywami, liczne akcesoria, w tym lampa błyskowa oraz praca na kwadratowych wkładach Instax - to główne cechy Diana Instant Square, aparatu natychmiastowego Lomography, który właśnie trafił do sprzedaży.
14 Gru 2018
Michał Chrzanowski
0
Escura Instant 60s - tani aparat natychmiastowy w stylu retro, który obsłużysz bez baterii
Jeśli lubicie design lat 60. i magię instaksów Escura Instant jest czymś dla was. Oprócz oryginalnego wzornictwa, konstrukcję wyróżnia także fakt, że nie potrzebuje zasilania oraz niska cena.
5 Lis 2018
Maciej Luśtyk
0
KiiPix - kolejna analogowa drukarka do instaksów. Jeszcze tańsza od wersji Holgi
Kilka dni temu informowaliśmy Was o kickstarterowej kampanii przenośnej drukarki Holga Printer, którą obsłużymy bez jakiegokolwiek źródła prądu. Na tej samej zasadzie bazuje bliźniaczo podobne urządzenie KiiPix, a do tego jest już dostępne na rynku.
18 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
Holga Printer - tania drukarka do instaksów, która nie potrzebuje zasilania
Chyba trudno o osobę, której nie świecą się oczy na widok zdjęć natychmiastowych. W dobie smartfonów, coraz większą popularnością cieszą się drukarki, które pozwalają w ten sposób drukować zdjęcia z telefonu. Zwykle jednak nie należą one do tanich.
16 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm instax Square SQ20 - druga generacja cyfrowej natychmiastówki
#Photokina2018 Po zeszłorocznym modelu S10, Fujifilm pokazuje kolejny aparat Instax, który łączyć ma magię odbitek natychmiastowych z wygodą fotografii cyfrowej. Wraz z nim szereg nowych funkcji.
25 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm Instax Square SQ6 - edycja Taylor Swift
Ofertę aparatów natychmiastowych Instax już niedługo poszerzy wariant modelu SQ6 zaprojektowany przez piosenkarkę Taylor Swift. Wyróżniający się stylistyką model dostępny będzie od 20 października.
24 Sie 2018
Redakcja Fotopolis
1
Odwiedź strefę Instax na festiwalu Open’er 2018 i wygraj aparat Instax SQ6
W dniach 4-7 lipca Fujifilm zaprasza wszystkich uczestników muzycznego festiwalu Open’er 2018 do strefy Instax, gdzie będzie można bezpłatnie przetestować i wydrukować zdjęcia z aparatów natychmiastowych producenta, a także wygrać najnowszy model SQ6.
3 Lip 2018
Redakcja Fotopolis
0
Diana Instant Square pozwoli fotografować na wkładach Instax Square różnymi obiektywami. Zobaczcie zdjęcia przykładowe
Lomography zaprezentowało pierwszy na świecie aparat natychmiastowy z wymiennymi obiektywami, który pozwala fotografować na wkładach Instax Mini. Oferuje też ciekawy system akcesoriów.
21 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm Instax SQ6 - szybki test
Najnowsze dziecko w rodzinie Instax ma łączyć analogową magię tradycyjnego filmu z kwadratowym formatem materiałów natychmiastowych. Sprawdziliśmy, jak Instax Square SQ6 spisuje się w praktyce!
12 Cze 2018
Maciej Zieliński
0
Rolleiflex powraca, ale w mocno zmienionej formie. Teraz to aparat do fotografii natychmiastowej
Legendarny dwuobiektywowy Rolleiflex powraca z martwych. Choć wygląda podobnie ma zupełnie inną specyfikę. Zaprezentowany przez firmę Rollei Rolleiflex Instant Kamera to natychmiastowy aparat na wkłady Fujifilm Instax Mini.
27 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
2