Instax Link Wide - mobilna drukarka instax od Fujifilm na duże wkłady

Autor: Krzysztof Mularczyk

13 Październik 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Nowa drukarka Instax Link Wide na największe dostępne wkłady. Teraz miłośnicy dużego formatu będą mogli tworzyć analogowe odbitki także wprost ze swojego smartfona. Zapowiedziano także nowy wkład.

Fujifilm wprowadzi do sprzedaży nową drukarkę Instax. Tym razem będzie ona obsługiwała wkłady Wide. Drukarka łączy się ze smartfonem za pomocą połączenia Bluetooth i aplikacji Instax Link Wide App. Oprócz kompatybilności ze smartfonami, Link Wide może być również używany z aparatem Fujifilm X-S10.

Producent zapewnia, że Link Wide będzie szybka i wydajna. Przesyłanie i “drukowanie” zdjęcia ma trwać co najwyżej 12 s, a na jednym ładowaniu może stworzyć nawet 100 odbitek.

Link Wide drukuje w dwóch trybach: Instax Rich i Instax Natural. Pierwszy z nich podkreśla głębokie, ciepłe kolory, a drugi uwydatnia naturalne tony w obrazie. Aplikacja posiada także bogate narzędzia do edycji, w tym kadrowanie, około 30 filtrów, możliwości tworzenia kolaży, oferuje możliwość dodawania tekstu do drukowanego obrazu, a także posiada cyfrowe naklejki i szablony ramek. Aplikacja pozwala również użytkownikom na wybranie ramki w pliku wideo i wydrukowanie jej tak, jakby to było nieruchome zdjęcie.

Na wydrukach można również umieścić kod QR, który po zeskanowaniu łączy się ze stroną internetową, na której można udostępnić nagrany dźwięk, oznaczoną lokalizację i wiadomość.

Drukarka Instax Link Wide - cena i dostępność

Drukarka Instax Link Wide ma być dostępna w dwóch kolorach (Ash White i Mocha Gray). Wejdzie do sklepów w październiku w cenie 150 dolarów, czyli około 600 zł.

Premierze Link Wide towarzyszy także nowy film natychmiastowy Instax Wide Black, który według Fujifilm ma zapewniać bardziej kontrastowe odbitki. Film Instax Wide Black będzie dostępny w pojedynczym opakowaniu zawierającym 10 listków w cenie 22 dolarów.

Skopiuj link

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Konkurs i promocje na dymiarki PMI. Zrób zdjęcie z użyciem SmokeNINJA lub SmokeGENIE i zgarnij nagrody o wartości 10 tys. dolarów
Konkurs i promocje na dymiarki PMI. Zrób zdjęcie z użyciem SmokeNINJA lub SmokeGENIE i zgarnij...
Focus Nordic informuje o konkursie dla użytkowników dymiarek PMI. Na czas wydarzenia urządzenia SmokeNINJA i SmokeGENIE objęte zostały także specjalnymi promocjami.
5
Filtry Hoya ND 25% taniej do końca kwietnia
Filtry Hoya ND 25% taniej do końca kwietnia
Doskonała redukcja światła bez wpływu na kolory i ostrość - wysokiej jakości filtry Hoya ND dostępne w cenach niższych o 25% do końca kwietnia! 
4
Zhiyun Molus G300 - niewiarygodnie kompaktowy LED o mocy 300 W
Zhiyun Molus G300 - niewiarygodnie kompaktowy LED o mocy 300 W
Zhiyun robi to kolejny raz. Po modelach X100 i X60 przyszedł czas na światło większego kalibru (choć tylko w przenośni). Lampa Molus G300 oferuje diodę o mocy 300W, będąc jednocześnie...
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)