Fujifilm Instax mini8 na polskim rynku

Na polskim rynku debiutuje nowy Fujifilm Instax mini8, który zastępuje model mini7. Najważniejsza nowość to tryb fotografowania "hi-key".
Fujifilm Instax mini8 zastępuje model mini7. Aparat korzysta z mniejszych wkładów Instax mini, takich jak są używane w modelach Instax mini7, mini25 i mini50S. W porównaniu do poprzednika w Instaksie mini8 pojawił się nowy, piąty tryb fotografowania "hi-key", który służy do mocnego naświetlenia zdjęć. Poza tym aparat sam sugeruje, który tryb będzie najbardziej odpowiedni w danych warunkach. Instax mini8 jest zasilany dwiema bateriami AA, a przy wizjerze znajduje się wskaźnik ładowania. Wraz z wprowadzeniem aparatu mini8, Fujifilm zaprezentowało akcesoria: pudełka oraz albumy do zdjęć. Akcesoria dostępne są w punktach sprzedaży aparatu Instax.


Przygotowanie aparatu do używania jest bardzo intuicyjne. Po otwarciu klapy puste miejsce uzupełniamy filmem i zamykamy ją. Aparat włączamy korzystając z przycisku, umiejscowionego obok obiektywu. Wybierzemy jeden z pięciu trybów i sprzęt gotowy jest do zrobienia zdjęcia. Po naciśnięciu spustu migawki zdjęcie wysuwa się automatycznie. Po dwóch minutach widoczny będzie fotografowany obiekt - czytamy w informacji prasowej.

Aparat dostępny jest w pięciu kolorach: białym, czarnym, niebieskim, różowym i żółtym.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
2
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4