Polaroid Cube+ - 8 megapikseli i Wi-Fi

0
Maciej Luśtyk
25 Czerwiec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Producent zaktualizował serię miniaturowych kamerek Polaroid Cube. Nowa linia Cube+ oferuje lepszy aparat i moduł Wi-fi, który pozwoli na sterowanie urządzeniem z poziomu smartfona i wygodne dzielenie się zdjęciami.
Prawie równo rok temu Polaroid zaprezentował światu kamerki z serii Cube. Mimo, że ich specyfikacja nie porażała, to miniaturowe rozmiary i mocowanie na magnes czyniły z nich ciekawe akcesorium do amatorskich zastosowań. Teraz na rynku pojawiła się seria Cube+.
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Odświeżona seria kamerek posiada matrycę o rozdzielczości 8 Mp i umożliwia nagrywanie materiału w maksymalnej jakości Full HD 1080p. Główną nowością jest jednak wzbogacenie konstrukcji o moduł Wi-Fi, który pozwoli na zdalne sterowanie kamerą za pomocą aplikacji na smartfony, a także wygodne przesyłanie zdjęć. Kamera umożliwia nagrywanie materiału w pętli, dzięki czemu sprawdzi się jako kamera samochodowa. Umożliwi to też łatwe uchwycenie najważniejszych scen podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Jej wymiary wynoszą jedynie 34 x 34 x 34 mm, a jej waga to raptem 50 g.

Kamery z serii Cube+ dostępne będą do kupienia od sierpnia w różnych wersjach kolorystycznych, w cenie $100. Więcej informacji znajdziecie na stronie polaroid.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Kandao QooCam - tak dobrej kamery sferycznej w tym segmencie jeszcze nie było
Kandao QooCam - tak dobrej kamery sferycznej w tym segmencie jeszcze nie było
Jeśli już wykładaliście pieniądze na kamerkę sferyczną GoPro Max, wstrzymajcie się jeszcze chwilę. Kandao QooCam wydaje się zjadać ją na śniadanie.
10
0
Panasonic aktualizuje oprogramowanie kilku aparatów. Najbardziej ucieszą się właściciele modelu G9
Panasonic aktualizuje oprogramowanie kilku aparatów. Najbardziej ucieszą się właściciele modelu G9
Nadchodzące nowe wersje firmware’u dla modeli S1, S1R, GH5, GH5S i G9 obejmują poprawki błędów i rozszerzenia zgodności, a także dodanie pożądanych, zaawansowanych funkcji, których brakowało w...
6
1
Leica SL2 - udoskonalony symbol stylu dla profesjonalistów
Leica SL2 - udoskonalony symbol stylu dla profesjonalistów
Po czterech latach od debiutu modelu SL (typ 601), do walki w segmencie pełnoklatkowych bezlusterkowców i rozwijającym się systemie L-mount staje jego następca, który został przeprojektowany w...
22
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)