Polaroid Cube+ - 8 megapikseli i Wi-Fi

Polaroid Cube+ - 8 megapikseli i Wi-Fi
Producent zaktualizował serię miniaturowych kamerek Polaroid Cube. Nowa linia Cube+ oferuje lepszy aparat i moduł Wi-fi, który pozwoli na sterowanie urządzeniem z poziomu smartfona i wygodne dzielenie się zdjęciami.
Prawie równo rok temu Polaroid zaprezentował światu kamerki z serii Cube. Mimo, że ich specyfikacja nie porażała, to miniaturowe rozmiary i mocowanie na magnes czyniły z nich ciekawe akcesorium do amatorskich zastosowań. Teraz na rynku pojawiła się seria Cube+.
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)
Odświeżona seria kamerek posiada matrycę o rozdzielczości 8 Mp i umożliwia nagrywanie materiału w maksymalnej jakości Full HD 1080p. Główną nowością jest jednak wzbogacenie konstrukcji o moduł Wi-Fi, który pozwoli na zdalne sterowanie kamerą za pomocą aplikacji na smartfony, a także wygodne przesyłanie zdjęć. Kamera umożliwia nagrywanie materiału w pętli, dzięki czemu sprawdzi się jako kamera samochodowa. Umożliwi to też łatwe uchwycenie najważniejszych scen podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Jej wymiary wynoszą jedynie 34 x 34 x 34 mm, a jej waga to raptem 50 g.

Kamery z serii Cube+ dostępne będą do kupienia od sierpnia w różnych wersjach kolorystycznych, w cenie $100. Więcej informacji znajdziecie na stronie polaroid.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1