Polaroid Cube+ - 8 megapikseli i Wi-Fi

Polaroid Cube+ - 8 megapikseli i Wi-Fi
Producent zaktualizował serię miniaturowych kamerek Polaroid Cube. Nowa linia Cube+ oferuje lepszy aparat i moduł Wi-fi, który pozwoli na sterowanie urządzeniem z poziomu smartfona i wygodne dzielenie się zdjęciami.
Prawie równo rok temu Polaroid zaprezentował światu kamerki z serii Cube. Mimo, że ich specyfikacja nie porażała, to miniaturowe rozmiary i mocowanie na magnes czyniły z nich ciekawe akcesorium do amatorskich zastosowań. Teraz na rynku pojawiła się seria Cube+.
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)
Odświeżona seria kamerek posiada matrycę o rozdzielczości 8 Mp i umożliwia nagrywanie materiału w maksymalnej jakości Full HD 1080p. Główną nowością jest jednak wzbogacenie konstrukcji o moduł Wi-Fi, który pozwoli na zdalne sterowanie kamerą za pomocą aplikacji na smartfony, a także wygodne przesyłanie zdjęć. Kamera umożliwia nagrywanie materiału w pętli, dzięki czemu sprawdzi się jako kamera samochodowa. Umożliwi to też łatwe uchwycenie najważniejszych scen podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Jej wymiary wynoszą jedynie 34 x 34 x 34 mm, a jej waga to raptem 50 g.

Kamery z serii Cube+ dostępne będą do kupienia od sierpnia w różnych wersjach kolorystycznych, w cenie $100. Więcej informacji znajdziecie na stronie polaroid.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
2
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0