Polaroid Cube+ - 8 megapikseli i Wi-Fi

0
Maciej Luśtyk
25 Czerwiec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Producent zaktualizował serię miniaturowych kamerek Polaroid Cube. Nowa linia Cube+ oferuje lepszy aparat i moduł Wi-fi, który pozwoli na sterowanie urządzeniem z poziomu smartfona i wygodne dzielenie się zdjęciami.
Prawie równo rok temu Polaroid zaprezentował światu kamerki z serii Cube. Mimo, że ich specyfikacja nie porażała, to miniaturowe rozmiary i mocowanie na magnes czyniły z nich ciekawe akcesorium do amatorskich zastosowań. Teraz na rynku pojawiła się seria Cube+.
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Odświeżona seria kamerek posiada matrycę o rozdzielczości 8 Mp i umożliwia nagrywanie materiału w maksymalnej jakości Full HD 1080p. Główną nowością jest jednak wzbogacenie konstrukcji o moduł Wi-Fi, który pozwoli na zdalne sterowanie kamerą za pomocą aplikacji na smartfony, a także wygodne przesyłanie zdjęć. Kamera umożliwia nagrywanie materiału w pętli, dzięki czemu sprawdzi się jako kamera samochodowa. Umożliwi to też łatwe uchwycenie najważniejszych scen podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Jej wymiary wynoszą jedynie 34 x 34 x 34 mm, a jej waga to raptem 50 g.

Kamery z serii Cube+ dostępne będą do kupienia od sierpnia w różnych wersjach kolorystycznych, w cenie $100. Więcej informacji znajdziecie na stronie polaroid.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Canon EOS 90D i EOS M6 Mark II na horyzoncie. Zapowiada się na najciekawsze aparaty producenta od lat
Canon EOS 90D i EOS M6 Mark II na horyzoncie. Zapowiada się na najciekawsze aparaty producenta od...
Dzięki pomyłce producenta otrzymaliśmy wgląd w nadchodzące modele, które udowadniają, że segment APS-C ma ciągle duży potencjał. Wygląda też na to, że Canon nareszcie...
11
14
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K to kamera, która może namieszać na rynku
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K to kamera, która może namieszać na rynku
Nowa matryca Super 35 z dynamiką sięgającą 13 EV, możliwość nagrywania w rozdzielczości 6K i to w formacie RAW, mocowanie Canon EF i pełna komunikacja z obiektywami, a...
15
0
Fotografia natychmiastowa jest zbyt droga? Aparatem Alulu zdjęcia wydrukujesz na paragonach
Fotografia natychmiastowa jest zbyt droga? Aparatem Alulu zdjęcia wydrukujesz na paragonach
Zdjęcia natychmiastowe nie muszą być ani piękne, ani dobre. Ich siłą jest to, że gotowy wydruk otrzymujemy tu i teraz. Trudno o produkt lepiej wpisujący się w tę...
16
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)