Polaroid Socialmatic i Cube

Autor: Michal Grzegorczyk

1 Lipiec 2014
Artykuł na: minutę
Choć "starego" Polaroida już dawno nie ma, co jakiś czas na rynek trafiają nowe produkty pod tą marką. Tym razem to dwa sympatyczne gadżety - miniaturowa kamerka sportowa Cube wyposażona w mocowanie na magnes oraz aparat Socialmatic z systemem Android i wbudowaną drukarką bezatramentową.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

"Starej" firmy Polaroid już dawno nie ma, ale to nie znaczy, że na rynku nie pojawiają się nowe produkty pod tą marką. Dziś prezentujemy dwa ciekawe gadżety. Pierwszy, to Polaroid Cube - miniaturowa kamerka sportowa wyposażona w mocowanie na magnes. Nagrywa filmy Full HD i zdjęcia o rozdzielczości 6 megapikseli. Kąt widzenia obiektywu to 124 stopnie. Jej obudowa jest wodo- i wstrząsoodporna, a na jednym ze zdjęć widać różne rodzaje mocowań.

Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Drugi gadżet to Polaroid Socialmatic - aparat z systemem Android, wyposażony w moduły GPS, WiFi, Bluetooth, wbudowaną pamięć 4 GB, a także dwa obiektywy: pierwszy z przodu aparatu, pozwalający na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 14 megapikseli oraz drugi od strony ekranu, umożliwiający wykonywanie autoportretów o rozdzielczości 2 megapikseli, z podglądem na LCD.

Obydwa gadżety trafią do sklepów jesienią. Na razie nie znamy ich cen

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Insta360 X4 - sferyczne 8K dla każdego
Insta360 X4 - sferyczne 8K dla każdego
Insta360 prezentuje swoją najnowsza flagową kamerkę sferyczną. Insta360 X4 rejestruje wideo 360° w rozdzielczości 8K i standardowe wideo 2D w 4K. Oferuje też o 50% bardziej wydajną...
6
Blackmagic PYXIS 6K - pełna klatka, modułowość i świetna cena. Zapowiada się na killera segmentu budżetowych kamer
Blackmagic PYXIS 6K - pełna klatka, modułowość i świetna cena. Zapowiada się na killera segmentu...
Blackmagic prezentuje PYXIS 6K - jedną z najbardziej wszechstronnych i przystępnych cenowo pełnoklatkowych kamer na rynku.
5
DJI Avata 2 - większa wydajność, lepsza kamera, łatwe akrobacje i niższa cena
DJI Avata 2 - większa wydajność, lepsza kamera, łatwe akrobacje i niższa cena
DJI prezentuje drugą generację drona typu cinewhoop. Model Avata 2 lepsze ma praktycznie wszystko, a do tego poprawia największe niedociągnięcia poprzednika, jak ograniczone możliwości...
20
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)