Polaroid Socialmatic i Cube

Polaroid Socialmatic i Cube
Choć "starego" Polaroida już dawno nie ma, co jakiś czas na rynek trafiają nowe produkty pod tą marką. Tym razem to dwa sympatyczne gadżety - miniaturowa kamerka sportowa Cube wyposażona w mocowanie na magnes oraz aparat Socialmatic z systemem Android i wbudowaną drukarką bezatramentową.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)
"Starej" firmy Polaroid już dawno nie ma, ale to nie znaczy, że na rynku nie pojawiają się nowe produkty pod tą marką. Dziś prezentujemy dwa ciekawe gadżety. Pierwszy, to Polaroid Cube - miniaturowa kamerka sportowa wyposażona w mocowanie na magnes. Nagrywa filmy Full HD i zdjęcia o rozdzielczości 6 megapikseli. Kąt widzenia obiektywu to 124 stopnie. Jej obudowa jest wodo- i wstrząsoodporna, a na jednym ze zdjęć widać różne rodzaje mocowań.

Zobacz wszystkie zdjęcia (2)
Drugi gadżet to Polaroid Socialmatic - aparat z systemem Android, wyposażony w moduły GPS, WiFi, Bluetooth, wbudowaną pamięć 4 GB, a także dwa obiektywy: pierwszy z przodu aparatu, pozwalający na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 14 megapikseli oraz drugi od strony ekranu, umożliwiający wykonywanie autoportretów o rozdzielczości 2 megapikseli, z podglądem na LCD.

Obydwa gadżety trafią do sklepów jesienią. Na razie nie znamy ich cen.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8