Profile LOG już niebawem w smartfonach. Alternatywa dla filmujących aparatów?
0
Steadicam Volt - najwydajniejszy stabilizator do smartfonów na rynku?
12 styczeń 2017
Markę Steadicam zna chyba każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z filmowaniem. Firma, która 40 lat temu zrewolucjonizowała kinematografię, wprowadza na rynek model Volt, który ma być najlepszym rozwiązaniem dla osób tworzących materiały wideo przy pomocy telefonu.
1
Darkr - edytuj zdjęcia tak, jak w prawdziwej ciemni
9 styczeń 2017
Jeśli kiedykolwiek pracowaliście w tradycyjnej ciemni, z pewnością przypadnie Wam do gustu aplikacja Darkr, która edycję zdjęć opiera o symulację technik używanych przy wywoływaniu prawdziwych odbitek.
0
Asus ZenFone 3 Zoom - silny gracz w segmencie fotograficznych smartfonów
5 styczeń 2017
ZenFone 3 Zoom to obecnie najbardziej zaawansowany fotograficzny smartfon w ofercie firmy. Na pokładzie znajdziemy dwa aparaty - każdy po 12 Mp - oraz funkcjonalne rozwiązania, które mają sprawić, że nowy Asus będzie konkurował z wiodącymi producentami segmentu fotografii mobilnej.
3
TraffikCam, czyli jak aparaty w smartfonach pomagają w walce z handlem ludźmi
5 styczeń 2017
Mogłoby się wydawać, że handel ludźmi to problem przeszłości. Tymczasem w XXI wieku to ciągle paląca kwestia. Na szczęście technologia, która z jednej strony ułatwia działanie przestępcom może być też wykorzystywana do ich ścigania.
0
YOSO - polska aplikacja, która ma odmienić oblicze fotografii mobilnej
30 grudzień 2016
Jaki jest największy problem współczesnej fotografii? Zbyt dużo zdjęć, które niepotrzebnie zapychają pamięć smartfonów i komputerów. Odmienić to chcą twórcy aplikacji YOSO, która do cyfrowego świata wprowadzić ma analogową magię.
12
Gionee M2017 - aparat z 2x zoomem optycznym i bateria o pojemności 7000 mAh
28 grudzień 2016
Podwójny aparat z zoomem optycznym, monstrualna bateria, duży ekran oraz wykonanie i design z najwyższej półki - to główne cechy zaprezentowanego luksusowego smartfona Gionee M2017.
0
Yongnuo wkracza na rynek fotografii mobilnej
27 grudzień 2016
Mimo wzbudzających wiele kontrowersji obiektywów, firma Yonguno nie zwalnia tempa i kontynuuje ekspansję na rynku optyki. Tym razem mobilnej. W sprzedaży pojawiły się konwertery przeznaczone do modeli iPhone 6/6s i iPhone 6 Plus/6s Plus
1
Kamerar ZOOM to pierwsze podwójne adaptery do iPhone’a 7 Plus
22 grudzień 2016
Do tej pory użytkownicy nowego iPhone’a 7 Plus mogli tylko pomarzyć o fotograficznych adapterach. Jednak teraz dzięki Kamerar ZOOM będą w stanie rozszerzyć możliwości podwójnego aparatu.
0
Giroptic iO - streaming 360° dla każdego
0
Zeiss ExoLens już dostępne do najnowszego iPhone’a
13 grudzień 2016
Popularne konwertery Zeiss ExoLens są już kompatybilne z najnowszą generacją iPhone’a. Producent zapowiedział także zupełnie nową linię Prime oraz bardziej kompaktowe mocowanie „Edge“.
0
Insta360 Air - niedroga kamera sferyczna do smartfonów z Androidem
30 listopad 2016
Kamery sferyczne wciąż próbują utorować sobie drogę do świadomości zwykłych użytkowników. Przełomem w tej kwestii może być kamera Insta 360 Air, która choć nie poraża jakością, to dzięki niskiej cenie i dużej kompatybilności ma szansę upowszechnić modę na zdjęcia i filmy sferyczne.
1
RNI Colibri - kolory jak ze slajdu
28 listopad 2016
Really Nice Images zaprezentowało kolejną aplikację mobilną, która sprawić ma, że zdjęcia wykonane iPhonem będą wyglądać jak analogowe odbitki. Tym razem nacisk został położony jednak na kolory.
0
AirSelfie - nowy wymiar autoportretów
24 listopad 2016
Powstanie miniaturowych dronów osobistych było tylko kwestią czasu. Nie spodziewaliśmy się jednak, że motywacją do ich stworzenia będą zdjęcia selfie.
0
iblazr case - obudowa do iPhone’a z 40 diodami LED i dodatkową baterią
23 listopad 2016
Z roku na rok aparaty w telefonach stają się coraz doskonalsze i jeśli jest coś w czym smartfony jeszcze nie są w stanie dorównać kompaktom, to jest tym z pewnością siła i skuteczność lampy błyskowej. Z tym problemem obiecują uporać się twórcy obudowy iblazr.
0
Patch - rozmycie tła dla wszystkich (użytkowników iPhone’a)
9 listopad 2016
Ostatnio dużo szumu narobiła funkcja symulacji bokeh, oferowana przez najnowszego iPhone’a 7 Plus z dwoma modułami aparatów. Dzięki nowej aplikacji, podobne, jak nie lepsze efekty będziecie mogli uzyskać dowolnym smartfonem Apple.
0
Filmborn - symulacje znanych klisz filmowych na iPhone’a
7 listopad 2016
Wygląda na to, ze popularnym aplikacjom VSCO i RNI Films wyrósł poważny konkurent. Filmborn, autorstwa Mastin Labs, to symulacja filmów analogowych w kilku prostych krokach. Program jest bezpłatny i dostępny na iOS.
0
Kodak Ektra - smartfon, który ma podbić świat fotografii mobilnej
20 październik 2016
Od pewnego czasu Kodak stara się odbudowywać swoją pozycję w świecie cyfrowego obrazowania. Pomóc ma w tym fotograficzny smartfon Ektra. Parametry oraz oficjalne zdjęcia przykładowe wyglądają obiecująco.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!