Gudsen MOZA NANO SE - niedrogi, składany gimbal do smartfona z pilotem Bluetooth

0

Autor: Maciej Luśtyk

22 Marzec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Nowy gimbal Gudsen MOZA NANO SE to niedrogi i bardzo praktyczny sposób na ułatwienie i urozmaicenie nagrań tworzonych za pomocą smartfona.

Najnowszy stabilizator do smartfona Gudsen MOZA NANO SE to urządzenie 4-w-1, które pełni zarówno rolę 2-osiowego gimbala, pozwalającego lepiej ustabilizować filmy rejestrowane telefonem, jak i selfie sticka, statywu i zdalnego wyzwalacza. Do tego jest naprawdę lekki i kompaktowy.

Moza NANO SE to więcej niż zwykły smartfonowy gimbal

W standardowym trybie gimbal pozwoli nam stabilizować materiały nagrywane zarówno w pionie, jak i w poziomie. Do tego oferuje rączkę wysuwaną na odległość 69 cm, co z jednej strony ułatwi nagrywanie filmów z trudniejszych perspektyw, a z drugiej umożliwi wygodne wykonanie grupowego selfie.

Urządzenie komunikuje się z natywną aplikacją smartfona, ale oferuje też wiele trybów specjalnych w ramach dedykowanej aplikacji Moza Genie App. Otrzymamy więc szereg zaprogramowanych trybów rejestracji, od time-lapsów, poprzez zwolnione tempo aż po możliwość nagrywania filmów z obracającą się kamerą. Mamy też szereg nakładek, szablonów montażu i efektów specjalnych.

Rączka gimbala posłuży też za miniaturowy statyw, który umożliwi wygodne ustawienie aparatu w przypadku nagrywania vlogów, a dodatkowo NANO SE pozwala też na odczepienie modułu sterowania Bluetooth. W ten sposób będziemy mogli wygodnie, zdalnie wyzwalać aparat i rejestrację filmów.

Całość zamknięta w kompaktowej, składanej obudowie, która zmieści się do kieszeni, lub do torebki i która waży raptem 250 g. Z kolei w pełni naładowana bateria pozwoli aż na 10 godzin ciągłej pracy gimbala.

Cena i dostępność

Co najważniejsze, gimbal jest naprawdę tani. Na polskim rynku zapłacimy za niego 159 zł. Stabilizator dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych.

Gudsen Moza NANO SE - gdzie kupić?

Gimbal Moza NANO SE można kupić w sklepach autoryzowanych dealerów dystrybutora:

Więcej informacji znajdziecie na stronie gudsen.com.

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
Smartfony Samsunga z aparatami Olympus? Możliwe, że jeszcze w tym roku
Smartfony Samsunga z aparatami Olympus? Możliwe, że jeszcze w tym roku
Podczas targów CP+ 2021 OM Digital Solutions zapowiedziało, że jest otwarte na współpracę z innymi producentami. Czy pierwsze partnerstwo zawiązane przez nowy zarząd...
23
10
Czy pokazywanie klientom zdjęć z wydarzenia na żywo to dobry pomysł? Sony rozszerza funkcjonalność aplikacji Visual Story
Czy pokazywanie klientom zdjęć z wydarzenia na żywo to dobry pomysł? Sony rozszerza funkcjonalność...
Aplikacja Sony Visual Story to jedno z najciekawszych przedsięwzięć nakierowanych na optymalizację pracy współczesnego fotografa. Właśnie otrzymała funkcję Live...
5
0
Oto Xiaomi Mi 11 Pro i Mi 11 Ultra - najlepsze fotograficzne smartfony w historii
Oto Xiaomi Mi 11 Pro i Mi 11 Ultra - najlepsze fotograficzne smartfony w historii
Najnowsze flagowe smartfony Xiaomi obiecują najlepszą jakość zdjęć ze wszystkich dotychczasowych telefonów, która będzie przebijać także najlepsze 1-calowe kompakty....
36
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)