Gudsen MOZA NANO SE - niedrogi, składany gimbal do smartfona z pilotem Bluetooth

0

Autor: Maciej Luśtyk

22 Marzec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Nowy gimbal Gudsen MOZA NANO SE to niedrogi i bardzo praktyczny sposób na ułatwienie i urozmaicenie nagrań tworzonych za pomocą smartfona.

Najnowszy stabilizator do smartfona Gudsen MOZA NANO SE to urządzenie 4-w-1, które pełni zarówno rolę 2-osiowego gimbala, pozwalającego lepiej ustabilizować filmy rejestrowane telefonem, jak i selfie sticka, statywu i zdalnego wyzwalacza. Do tego jest naprawdę lekki i kompaktowy.

Moza NANO SE to więcej niż zwykły smartfonowy gimbal

W standardowym trybie gimbal pozwoli nam stabilizować materiały nagrywane zarówno w pionie, jak i w poziomie. Do tego oferuje rączkę wysuwaną na odległość 69 cm, co z jednej strony ułatwi nagrywanie filmów z trudniejszych perspektyw, a z drugiej umożliwi wygodne wykonanie grupowego selfie.

Urządzenie komunikuje się z natywną aplikacją smartfona, ale oferuje też wiele trybów specjalnych w ramach dedykowanej aplikacji Moza Genie App. Otrzymamy więc szereg zaprogramowanych trybów rejestracji, od time-lapsów, poprzez zwolnione tempo aż po możliwość nagrywania filmów z obracającą się kamerą. Mamy też szereg nakładek, szablonów montażu i efektów specjalnych.

Rączka gimbala posłuży też za miniaturowy statyw, który umożliwi wygodne ustawienie aparatu w przypadku nagrywania vlogów, a dodatkowo NANO SE pozwala też na odczepienie modułu sterowania Bluetooth. W ten sposób będziemy mogli wygodnie, zdalnie wyzwalać aparat i rejestrację filmów.

Całość zamknięta w kompaktowej, składanej obudowie, która zmieści się do kieszeni, lub do torebki i która waży raptem 250 g. Z kolei w pełni naładowana bateria pozwoli aż na 10 godzin ciągłej pracy gimbala.

Cena i dostępność

Co najważniejsze, gimbal jest naprawdę tani. Na polskim rynku zapłacimy za niego 159 zł. Stabilizator dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych.

Gudsen Moza NANO SE - gdzie kupić?

Gimbal Moza NANO SE można kupić w sklepach autoryzowanych dealerów dystrybutora:

Więcej informacji znajdziecie na stronie gudsen.com.

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
Leitz Phone 1 - Leica prezentuje swój pierwszy smartfon. Ma 1-calową matrycę
Leitz Phone 1 - Leica prezentuje swój pierwszy smartfon. Ma 1-calową matrycę
Leica to producent aparatów, który najmocniej zaznacza swoją obecną na rynku smartfonów. Po latach współpracy z Huaweiem, prezentuje wreszcie swój pierwszy własny...
0
2
Profoto Camera - nowa aplikacja do fotografowanie smartfonem z lampami błyskowymi
Profoto Camera - nowa aplikacja do fotografowanie smartfonem z lampami błyskowymi
Nową aplikację na smartfony prezentuje Profoto. Dzięki niej telefon w pełni współpracuje z głowicami błyskowymi Profoto i zapisuje zdjęcia w formacie RAW.
0
0
Nowa matryca Samsunga ma najmniejsze piksele na świecie - aparaty o wysokiej rozdzielczości już niebawem w każdym smartfonie
Nowa matryca Samsunga ma najmniejsze piksele na świecie - aparaty o wysokiej rozdzielczości już...
Sensor ISOCELL JN1 bije rekord rozmiaru pojedynczego piksela i obiecuje rewolucję na rynku mobilnych telefonów ze średniego i niższego segmentu.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)