Gudsen MOZA NANO SE - niedrogi, składany gimbal do smartfona z pilotem Bluetooth

Autor: Maciej Luśtyk

22 Marzec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Nowy gimbal Gudsen MOZA NANO SE to niedrogi i bardzo praktyczny sposób na ułatwienie i urozmaicenie nagrań tworzonych za pomocą smartfona.

Najnowszy stabilizator do smartfona Gudsen MOZA NANO SE to urządzenie 4-w-1, które pełni zarówno rolę 2-osiowego gimbala, pozwalającego lepiej ustabilizować filmy rejestrowane telefonem, jak i selfie sticka, statywu i zdalnego wyzwalacza. Do tego jest naprawdę lekki i kompaktowy.

Moza NANO SE to więcej niż zwykły smartfonowy gimbal

W standardowym trybie gimbal pozwoli nam stabilizować materiały nagrywane zarówno w pionie, jak i w poziomie. Do tego oferuje rączkę wysuwaną na odległość 69 cm, co z jednej strony ułatwi nagrywanie filmów z trudniejszych perspektyw, a z drugiej umożliwi wygodne wykonanie grupowego selfie.

Urządzenie komunikuje się z natywną aplikacją smartfona, ale oferuje też wiele trybów specjalnych w ramach dedykowanej aplikacji Moza Genie App. Otrzymamy więc szereg zaprogramowanych trybów rejestracji, od time-lapsów, poprzez zwolnione tempo aż po możliwość nagrywania filmów z obracającą się kamerą. Mamy też szereg nakładek, szablonów montażu i efektów specjalnych.

Rączka gimbala posłuży też za miniaturowy statyw, który umożliwi wygodne ustawienie aparatu w przypadku nagrywania vlogów, a dodatkowo NANO SE pozwala też na odczepienie modułu sterowania Bluetooth. W ten sposób będziemy mogli wygodnie, zdalnie wyzwalać aparat i rejestrację filmów.

Całość zamknięta w kompaktowej, składanej obudowie, która zmieści się do kieszeni, lub do torebki i która waży raptem 250 g. Z kolei w pełni naładowana bateria pozwoli aż na 10 godzin ciągłej pracy gimbala.

Cena i dostępność

Co najważniejsze, gimbal jest naprawdę tani. Na polskim rynku zapłacimy za niego 159 zł. Stabilizator dostępny jest w 4 wersjach kolorystycznych.

Gudsen Moza NANO SE - gdzie kupić?

Gimbal Moza NANO SE można kupić w sklepach autoryzowanych dealerów dystrybutora:

Więcej informacji znajdziecie na stronie gudsen.com.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
Kino - nowa rozbudowana apka do filmowania iPhonem
Kino - nowa rozbudowana apka do filmowania iPhonem
Twórcy Halide prezentuję aplikację Kino, która pozwolić ma na profesjonalną realizację materiałów wideo za pomocą iPhone’a. Poza manualną kontrolą parametrów, funkcjami pomocniczymi i...
5
Leica Lux - magia Leiki na twoim iPhonie
Leica Lux - magia Leiki na twoim iPhonie
Po co ci Leica jak masz iPhone’a? Aplikacja aparatu Leica Lux symuluje kultowe obiektywy producenta, oferuje szereg filtrów i manualną kontrolę parametrów ekspozycji.
8
Sony Xperia 1 VI - czy to najbardziej uniwersalny aparat w smartfonie?
Sony Xperia 1 VI - czy to najbardziej uniwersalny aparat w smartfonie?
Sony prezentuje kolejną generację swojego flagowego smartfona. Xperia 1 VI nie prowadza rewolucji, ale rozbudowuje konstrukcje o jeszcze większa funkcjonalność aparatu i naprawia błędy...
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)