PolarPro LiteChaser Pro - system filtrów do iPhone'a 11

0

Autor: Redakcja Fotopolis

19 Luty 2020
Artykuł na: 6-9 minut

Firma PolarPro oferuje specjalną obudowę, grip i zestaw filtrów które pozwalają zmienić iPhona 11 w profesjonalne narzędzie do tworzenia filmów. Zestawy LiteChaser Pro adresowane są do vlogerów i amatorów filmowania telefonem komórkowym z logiem nadgryzionego jabłka.

Amerykańska firma PolarPro jest znana z produkcji wysokiej jakości filtrów do kamer i dronów. W związku wybuchem popularności iPhone'a 11 i jego możliwości w zakresie rejestracji wideo, ich nowy produkt adresowany jest do wszystkich którzy pragną podnieść poziom swoich filmów wykonywanych smartfonem z Cupertino.

Jaki smarton do filmowania? Dla większości odpowiedź jest tylko jedna

Wyposażony w trzy obiektywy iPhone 11 Pro, okazał się idealnym narzędziem do filmowania dla wielu osób którym zależało na kompaktowym sprzęcie, dobrej jakości i możliwości bezpośredniego wrzucania nagranego materiału do internetu. Mimo że aparaty konkurencji mają większe matryce i wiele innych udogodnień, to nadal telefony firmy iPhone uznawane są za smartfony, które kręcą najlepsze filmy.

Czym jest Lite Chaser Pro?

Na fali sukcesu iPhone'a 11 swój pomysł na produkt osadziła firma PolarPro. W swojej ofercie posiada dwa zestawy filtrów, skierowane do fotografów jak i filmowców. W każdym z nich znajduje się specjalna gumowa obudowa na telefon, dzięki której zamontujemy filtry oraz grip, który ułatwi trzymanie telefonu w bardziej stabilny i wygodny sposób. Dodatkowo możemy zamocować do niego światło bądź mikrofon, a w zależności od zestawu - filtr ND bądź polaryzacyjny. Wszystkie filtry są wyposażone w szkło CinemaSeries™. Co ciekawe i wygodne, filtry są na tyle duże że zasłaniają wszystkie obiektywy na raz.

Cena i dostępność

Przez kolejne 29 dni możliwy jest preorder, dzięki czemu zaoszczędzimy od 20 do 30 dolarów w zależności od zestawu. Produkcja podzielona jest na trzy etapy - każdego z trzech kolejnych miesięcy firma wypuszcza 1000 zestawów. Wysyłka następuje pod koniec każdego etapu. Najbliższy przypadnie 28 marca, kolejny 28 kwietnia i przynajmniej na ten moment ostatni 28 maja.

Ceny zestawów i akcesoriów wynoszą:

  • zestaw fotograficzny (obudowa, grip i filtr polaryzacyjny), 119,99 dolarów (około 475 zł)
  • zestaw filmowy (obudowa, grip i filtry VND 3-5), 149,99 dolarów (około 590 zł)

Możliwe jest zakupienie również samych filtrów: VND w cenie 80 dolarów (około 315 zł), polaryzacyjny w cenie 45 dolarów (około 180 zł). Dodatkowo można również zakupić dwa filtry ND (ND8 i ND64) których nie znajdziemy w zestawach, każdy po 35 dolarów (około 140 zł).

Więcej pomocnych informacji na temat zestawów jak i samych filtrów znajdziemy na stronie polarprofilters.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Mobile
Sony Xperia 5 II - 4K HDR 120 kl./s i zaawansowany tryb filmowy. Nowy smartfon będzie też wsparciem dla twojego aparatu
Sony Xperia 5 II - 4K HDR 120 kl./s i zaawansowany tryb filmowy. Nowy smartfon będzie też...
Sony pokazało kolejną generacją modelu Xperia 5 - czyli reprezentanta średniej wyższej półki cenowej. Pod względem możliwości fotograficznych wiele dzieli z flagową...
5
11
Polaroid Hi-Print - kieszonkowa drukarka do smartfona
Polaroid Hi-Print - kieszonkowa drukarka do smartfona
Polaroid prezentuje kolejną przenośną drukarkę, która łączyć ma świat cyfry z fotografią natychmiastową.
25
1
DJI OM 4 - smartfonowy gimbal z magnetycznym systemem mocowania
DJI OM 4 - smartfonowy gimbal z magnetycznym systemem mocowania
DJI zaprezentowało najnowszy gimbal Osmo Mobile 4, z serii przeznaczonej do smartfonów. Oprócz usprawnionego systemu śledzenia, główną nowością jest tu magnetyczny...
16
0
Powiązane artykuły