Canon EF

Wszystkie artykuły z tagiem: "Canon EF" w serwisie fotopolis.pl:
Meyer Optik Görlitz APO Makro Plasmat 105 mm f/2.7 - ekskluzywna portretówka w nowym wydaniu
Niemiecki producent nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny obiektyw bazujący na konstrukcji sprzed lat. Manualny APO Makro Plasmat 105 mm f/2.7 zapewnić ma nam ostrość, doskonałą reprodukcję kolorów i plastyczne, nie pozbawione charakteru rozmycie.
20 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Meyer Optik Görlitz Trioplan 50 mm f/2.9 - klasyczny standard w nowym wydaniu
Niemiecki producent pokazuje kolejne szkło z ciepło przyjętej serii Trioplan. Podobnie jak wcześniej, jest to konstrukcja bazująca na klasycznym układzie optycznym, która dostarczyć ma wyjątkowego charakteru obrazu. W przypadku modelu z mocowaniem Leica M otrzymamy też wsparcie mechanizmu dalmierza.
13 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Samyang XP 50 mm f/1.2 - jasny manualny standard z linii Premium. Zobaczcie zdjęcia przykładowe
W 2016 roku Samyang zaprezentował nową linię Premium, która pod względem jakości optyki zadowolić miała nawet najbardziej wymagających fotografów. Rodzina ta właśnie poszerzyła się o model 50 mm f/1.2.
20 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Techart wprowadza pierwszy na świecie adapter Canon EF - Fujifilm GFX ze wsparciem systemu AF, stabilizacji i danych EXIF
Chiński producent kolejny raz pokazuje, że na rynku adapterów jest jeszcze sporo miejsca na innowacje. Po oryginalnym produkcie pozwalającym na automatyczne ostrzenie manualnymi szkłami wprowadza pierwszy adapter do średnioformatowego systemu Fujifilm, oferujący pełne wsparcie obiektywów Canon EF.
20 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Samyang nie zapomina o lustrze. Szkła z AF także do Canona i Nikona
Wiosną producent zaprezentował pierwsze w swojej historii szkła z systemem AF, choć tylko do systemu Sony E. Czy Samyang zapomina o użytkownikach innych aparatów? Wręcz przeciwnie, już niedługo autofokusem będą mogli cieszyć się także właściciele “luster”.
3 Paź 2016
Maciej Luśtyk
1
Canon EF 35 mm f/1.4L II USM - test obiektywu
Uszczelniony tubus, usprawniony układ optyczny oraz poprawiona ergonomia mają sprawić, że nowy Canon EF 35 mm f/1.4L II USM podbije serce niejednego fotografa. Jako oczywisty punkt odniesienia dla nowego szkła w teście pojawi się jego legendarny już poprzednik.
26 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Konwerter MC11 pozwoli na podłączenie obiektywów Sigmy do aparatów Sony E
Wielu fotografów czeka na obiektywy Sigmy z mocowaniem Sony E, ale od teraz będą mogli je bez problemu zamontować za pośrednictwem wspierającego system AF i stabilizację konwertera Sigma MC11.
23 Lut 2016
Maciej Luśtyk
2
Tamron SP 90 mm f/2.8 Di VC USD 1:1 Macro
Na rynku obiektywów z pewnością nie jest nudno. Do grona flagowej serii Tamrona dołącza profesjonalny obiektyw makro ze skalą odwzorowania 1:1, stabilizacją i wysokiej klasy napędem autofokusa.
22 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Adapter Kipon Canon EF - Sony E z wsuwanym filtrem szarym i wsparciem AF
Bezlusterkowce Sony zyskują coraz większe zainteresowanie wśród zawodowców, również ze względu na coraz lepsze konwertery umożliwiające bezproblemową współpracę z lustrzankowymi szkłami. Niebawem na rynku pojawi się ciekawy, przeznaczony do obiektywów Canon EF adapter Kipon z systemem wsuwanego filtra szarego.
8 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Wysokiej klasy obiektywy filmowe IB/E z mocowaniem do systemów Canona, Nikona i Sony
Band Pro we współpracy z producentem optyki IB/E zaprezentowało 3 nowe jasne filmowe obiektywy makro o ogniskowych 100, 150 i 180 mm i świetle T 2.9, które łatwo zaadaptujemy do systemów Canon EF, Nikon F i Sony E.
24 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0