Promocja

Obiektywy irix Cine do Canona taniej o 500 zł

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Czerwiec 2021
Artykuł na: 4-5 minut

Do 27 czerwca 2021 roku wszystkie kinematograficzne obiektywy Irix z mocowaniami Canon EF i Canon RF można nabyć o 500 zł taniej.

Materiał partnera

Obiektywy Irix są wyjątkowymi narzędziami w segmencie kinematograficznej optyki, ponieważ tworzą kompletny ekosystem oraz cechują je inteligentne rozwiązania, znacznie usprawniające działanie na planie filmowym, jak np. magnetyczny system mocowania filtrów - Magnetic Mount System. Uszczelniona i lekka konstrukcja przekłada się na niezawodność w każdych warunkach i sprawia, że sprzęt wytrzyma naprawdę wiele.

Optyka filmowa Irix została zaprojektowana do pracy jako koherentny zestaw. Zapewnia odpowiednie zbalansowanie kolorów, identyczną średnicę filtrów oraz zębatki osadzone w spójnej odległości od mocowania. Do wyboru są obiektywy: 11 mm T4.3, 15 mm T2.6, 45 mm T1.5 oraz 150 mm T3.0 Macro 1:1. Razem tworzą wyjątkowy Set pozwalający kreować wyjątkowe ujęcia. Będąc w posiadaniu kamery z mocowaniem Canon EF/RF i obiektywu Irix Cine filmowiec jest gotowy na każdą sytuację!

Mocowanie Canon EF oraz RF doskonale sprawdzi się wśród filmowców o różnym stopniu zaawansowania

  • Dla początkujących - Początkujący filmowcy wciąż tworzą materiały wideo przy użyciu lustrzanek cyfrowych od Canona. Wejście do systemu obiektywów z mocowaniem EF daje im przewagę nad tańszymi obiektywami EF-S, dzięki czemu ich zestaw będzie bardziej przyszłościowy.  
  • Dla średnio zaawansowanych - Użytkownicy kamer Black Magic Pocket oraz Sony. Bardzo często użytkownicy Sony łączą swoje kamery z standardem EF dzięki konwerterom, dzięki czemu tworzy to możliwość przyszłego używania z prawie każdym innym mocowaniem.
  • Dla profesjonalistów - Większość profesjonalnych kamer, takich jak RED KOMODO, wyposażona jest w mocowanie EF a nowsze wersje już tylko w mocowanie RF. Dzięki Irix Cine filmowcy będą mogli skończyć z wypożyczeniami obiektywów zapewniając sobie niesamowitą jakość obrazu w najlepszej cenie.

Do 27 czerwca 500 zł taniej

Zapomnij o wizytach w wypożyczalniach i podbij plany filmowe wykorzystując obiektywy Irix Cine z mocowaniem Canon EF/RF! W tym tygodniu są one dostępne w cenie obniżonej aż o 500zł, która aktualnie wynosi 3845zł!

Konkurs dla użytkowników Canona

W związku z rozpoczęciem promocji na obiektywy Irix Cine z mocowaniem Canon EF/RF producent ogłasza specjalny konkurs, w którym na facebookowym profilu marki należy pokazać swój filmowy rig z obiektywem EF lub RF. Do wygrania voucher o wartości 200 euro do wykorzystania na sprzęt marki Irix!

Więcej informacji na temat obiektywów filmowych producenta znajdziecie na stronie irixlens.com/cine-lenses/.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
TTartisan 500 mm f/6.3 z nowymi mocowaniami - Canon EF, Nikon F, Fujifilm X i… GFX
TTartisan 500 mm f/6.3 z nowymi mocowaniami - Canon EF, Nikon F, Fujifilm X i… GFX
Pierwszy chiński długi teleobiektyw doczekał się nowych wariantów mocowania. Od teraz zakupimy go także w wersjach do lustrzanek Canon i Nikon oraz bezlusterkowców Fujifilm X i...
5
Viltrox AF 27 mm f/1.2 Pro teraz również do Nikon Z i Sony E. Ruszyła przedsprzedaż
Viltrox AF 27 mm f/1.2 Pro teraz również do Nikon Z i Sony E. Ruszyła przedsprzedaż
Foto-Technika, dystrybutor marki Viltrox, ogłasza rozpoczęcie przedsprzedaży swojego najnowszego obiektywu Viltrox AF 27 mm f/1.2 Pro z mocowaniem Sony E oraz Nikon Z.
3
Nowy Panasonic Lumix S 28-200 mm f/4-7.1 Macro O.I.S., czyli jeden obiektyw do wszystkiego
Nowy Panasonic Lumix S 28-200 mm f/4-7.1 Macro O.I.S., czyli jeden obiektyw do wszystkiego
Jest mały i lekki, ale oferuje duży zoom i pozwala fotografować z bliska. Nowy obiektyw Panasonika na pewno spodoba się wszystkim, którzy niechętnie zmieniają w podróży obiektywy.
16
Powiązane artykuły