Promocja

Obiektywy irix Cine do Canona taniej o 500 zł

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Czerwiec 2021
Artykuł na: 4-5 minut

Do 27 czerwca 2021 roku wszystkie kinematograficzne obiektywy Irix z mocowaniami Canon EF i Canon RF można nabyć o 500 zł taniej.

Materiał partnera

Obiektywy Irix są wyjątkowymi narzędziami w segmencie kinematograficznej optyki, ponieważ tworzą kompletny ekosystem oraz cechują je inteligentne rozwiązania, znacznie usprawniające działanie na planie filmowym, jak np. magnetyczny system mocowania filtrów - Magnetic Mount System. Uszczelniona i lekka konstrukcja przekłada się na niezawodność w każdych warunkach i sprawia, że sprzęt wytrzyma naprawdę wiele.

Optyka filmowa Irix została zaprojektowana do pracy jako koherentny zestaw. Zapewnia odpowiednie zbalansowanie kolorów, identyczną średnicę filtrów oraz zębatki osadzone w spójnej odległości od mocowania. Do wyboru są obiektywy: 11 mm T4.3, 15 mm T2.6, 45 mm T1.5 oraz 150 mm T3.0 Macro 1:1. Razem tworzą wyjątkowy Set pozwalający kreować wyjątkowe ujęcia. Będąc w posiadaniu kamery z mocowaniem Canon EF/RF i obiektywu Irix Cine filmowiec jest gotowy na każdą sytuację!

Mocowanie Canon EF oraz RF doskonale sprawdzi się wśród filmowców o różnym stopniu zaawansowania

  • Dla początkujących - Początkujący filmowcy wciąż tworzą materiały wideo przy użyciu lustrzanek cyfrowych od Canona. Wejście do systemu obiektywów z mocowaniem EF daje im przewagę nad tańszymi obiektywami EF-S, dzięki czemu ich zestaw będzie bardziej przyszłościowy.  
  • Dla średnio zaawansowanych - Użytkownicy kamer Black Magic Pocket oraz Sony. Bardzo często użytkownicy Sony łączą swoje kamery z standardem EF dzięki konwerterom, dzięki czemu tworzy to możliwość przyszłego używania z prawie każdym innym mocowaniem.
  • Dla profesjonalistów - Większość profesjonalnych kamer, takich jak RED KOMODO, wyposażona jest w mocowanie EF a nowsze wersje już tylko w mocowanie RF. Dzięki Irix Cine filmowcy będą mogli skończyć z wypożyczeniami obiektywów zapewniając sobie niesamowitą jakość obrazu w najlepszej cenie.

Do 27 czerwca 500 zł taniej

Zapomnij o wizytach w wypożyczalniach i podbij plany filmowe wykorzystując obiektywy Irix Cine z mocowaniem Canon EF/RF! W tym tygodniu są one dostępne w cenie obniżonej aż o 500zł, która aktualnie wynosi 3845zł!

Konkurs dla użytkowników Canona

W związku z rozpoczęciem promocji na obiektywy Irix Cine z mocowaniem Canon EF/RF producent ogłasza specjalny konkurs, w którym na facebookowym profilu marki należy pokazać swój filmowy rig z obiektywem EF lub RF. Do wygrania voucher o wartości 200 euro do wykorzystania na sprzęt marki Irix!

Więcej informacji na temat obiektywów filmowych producenta znajdziecie na stronie irixlens.com/cine-lenses/.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Sigma 24 mm f/1.4 DG DN Art - uniwersalny jasny szeroki kąt w kompaktowym wydaniu
Sigma 24 mm f/1.4 DG DN Art - uniwersalny jasny szeroki kąt w kompaktowym wydaniu
Sigma prezentują nową, bezlusterkową wersję modelu 24 mm f/1.4. Obiektyw łączy w sobie zaawansowane rozwiązania optyczne z rozbudową ergonomią i kompaktowymi...
11
Sigma 20 mm f/1.4 DG DN Art - nowy szerokokątny standard do astrofotografii, krajobrazu i filmowania?
Sigma 20 mm f/1.4 DG DN Art - nowy szerokokątny standard do astrofotografii, krajobrazu i...
Sigma prezentuje nową, bezusterkową wersję modelu 20 mm f/1.4. Dzięki dopracowanemu układowi optycznemu i rozbudowanej konstrukcji ma szansę stać się ulubionym...
7
Nikon aktualizuje obiektywy Z o liniową kontrolę pierścienia ostrości
Nikon aktualizuje obiektywy Z o liniową kontrolę pierścienia ostrości
Nikon wypuszcza ważną aktualizację dla 3 obiektywów ze swojej oferty. Główną nowością jest możliwość liniowej kontroli ostrości w trybie MF, z której ucieszą się...
7
Powiązane artykuły