nowości fotograficzne

Wszystkie artykuły z tagiem: "nowości fotograficzne" w serwisie fotopolis.pl:
Wysokoczułe matryce Sony Starvis umożliwią filmowanie przy świetle zastanym nocą
Raptem dwa miesiące temu Canon zaprezentował kamerę ME20F-SH, wyposażoną w matrycę oferującą czułości rzędu 4 mln ISO, a już teraz Sony prezentuje swoją propozycję w tym temacie. Wysokoczuła matryca Sony Starvis ma umożliwiać bezproblemowe filmowanie nocą.
27 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Canon zapowiada aparat z matrycą 120 Mp i kamerę 8K
Raptem wczoraj Canon wzbudził sensację informacją o zakończeniu prac nad matrycą o rozdzielczości 250 megapikseli, a już dzisiaj dowiadujemy się o kolejnych rewolucyjnych nowościach, które w niedługim czasie wzbogacić mają ofertę japońskiego producenta. Nowe produkty to kamera Cinema EOS 8K, monitor referencyjny 8K i lustrzanka ze 120-megapikselową matrycą.
8 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Nowa firma w systemie Mikro Cztery Trzecie
Kilka dni temu w serwisie Twitter pojawiło się oficjalne konto systemu Mikro Cztery Trzecie, mające za zadanie na bieżąco informować o nowościach w systemie. Dzisiejszy post wskazuje na to, że przy okazji nadchodzących targów CP+ poznamy nową firmę wspierająca system M43.
2 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Photokina 2014 - zamiast podsumowania, czyli czego nie zobaczyliśmy
Kolejne targi Photokina 2014 za nami, kurz targowy opadł, redakcja fotopolis.pl wróciła do kraju, więc czas na podsumowania. Jednak będąc już starymi wyjadaczami targowymi zamiast klasycznego podsumowania, stworzyliśmy w tym roku subiektywną listę życzeń do producentów.
3 Paź 2014
Michał Sułkiewicz
0