pejzaż

Wszystkie artykuły z tagiem: "pejzaż" w serwisie fotopolis.pl:
Jak ratować nieudane zimowe zdjęcia i jak sprawić, by te udane wyglądały jeszcze lepiej - radzi Jakub Połomski
Wystarczy naprawdę niewiele, by z fotografii majestatycznego pejzażu wydobyć prawdziwą magię i piękno. Jednak jak tego dokonać i z jakich narzędzi korzystać podpowiada Jakub Połomski - zapalony fotograf krajobrazu i miłośnik gór.
31 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
Jak zaistnieć w świecie fotografii krajobrazu - pytamy profesjonalistów
Czy fotografia krajobrazu to dziedzina, na której możemy zbudować swoje nazwisko? Gdzie i w jaki sposób najlepiej promować fotografie? Czy portale stockowe to dobre miejsce na sprzedaż zdjęć krajobrazowych? Zobaczcie, co na ten temat sądzą profesjonaliści!
19 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
0
Jak fotografować polskie góry? Pytamy eksperta, Karola Nienartowicza
Ciekawe zdjęcia można robić nawet w południe, w środku lata - przekonuje jeden z najlepszych polskich fotografów górskich Karol Nienartowicz. Zapytaliśmy go o to, jak fotografować podczas wakacji, co zabrać ze sobą w plener, oraz, jeśli nie w Tatry, to dokąd.
28 Cze 2018
Maciej Zieliński
7
Jak fotografować polskie wybrzeże? Pytamy eksperta, Grzegorza Lewandowskiego
Swoimi zdjęciami udowadnia, że Bałtyk wcale nie jest nudny. O uzależnieniu od morza, sposobach na fotografowanie na urlopie i najpiękniejszych miejscach do zdjęć, rozmawiamy ze specjalistą od nadmorskiego pejzażu.
14 Cze 2018
Krzysztof Mularczyk
12
Najlepsze polskie fotografie krajobrazowe zawitają do Gdyni. Wystawa zdjęć Pawła Pierścińskiego i Sebastiana Bacia
W przeddzień pierwszej rocznicy śmierci znakomitego fotografika - pejzażysty, Pawła Pierścińskiego, na wystawę pod tytułem „Geometria Krajobrazu” zaprasza Gdyńskie Centrum Filmowe.
16 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Trzymaj się tych 7 zasad a uchwycisz w kadrze idealny zimowy pejzaż
Nigel Danson powrócił z kolejnym ciekawym wideoporadnikiem. Tym razem podzielił się siedmioma radami, dzięki którym fotografowanie w zimowych sceneriach może być łatwiejsze niż kiedykolwiek.
3 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - "Fotografujemy pejzaże: magia szerokiego kąta...”
W 37. odcinku Bryan Peterson kontynuuje tematu zdjęć pejzażowych. Tym razem poznamy techniki wykorzystania obiektywu szerokokątnego.
7 Cze 2015
Michał Sułkiewicz
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - "Fotografujemy pejzaże: rola linii horyzontu”
W tym tygodniu Bryan Peterson podpowiada jak fotografować pejzaże. Tym razem pracuje w stanie Illinois, sercu Środkowego Zachodu USA. Zapraszamy na kolejny film z poradami!
31 Maj 2015
Marta Majewska
0
Dorota Kycia “Pejzaże we mgle”
Polska Akademia Nauk Muzeum Ziemi w Warszawie zaprasza na wystawę Doroty Kyci pod tytułem “Pejzaże we mgle”. Ekspozycja skupia klimatyczne zdjęcia wykonane w Polsce i za granicą. Zdjęcia będzie można oglądać do 30 kwietnia.
31 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - Reguła "słoneczna f/16" - sposób na perfekcyjną ekspozycję śniegu
Dwudziesty pierwszy odcinek wideoporad Bryana Petersona wyjaśnia jak radzić sobie z trudnymi warunkami ekspozycji, w tym wypadku śniegowym pejzażem w słoneczny dzień.
31 Sty 2015
Michał Sułkiewicz
0