Dorota Kycia “Pejzaże we mgle”

Dorota Kycia “Pejzaże we mgle”
Polska Akademia Nauk Muzeum Ziemi w Warszawie zaprasza na wystawę Doroty Kyci pod tytułem “Pejzaże we mgle”. Ekspozycja skupia klimatyczne zdjęcia wykonane w Polsce i za granicą. Zdjęcia będzie można oglądać do 30 kwietnia.
Dorota Kycia urodziła się w 1962 roku w Milanówku. Absolwentka Studium Fotografii ZPAF i Warszawskiej Akademii Fotografii. Oficer łącznikowy Międzynarodowej Federacji Fotografii Artystycznej. Laureatka 30 nagród i wyróżnień przyznanych w Polsce i za granicą. Autorka blisko 100 wystaw zbiorowych i indywidualnych. W 2013 i 2015 uhonorowana medalami Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców za zasługi dla rozwoju twórczości fotograficznej. Kuratorka wystaw fotograficznych, organizator plenerów.
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)
Wystawa ”Pejzaże we mgle” przedstawia zdjęcia wykonane na Podlasiu, w Bieszczadach, w okolicach Suwałk, a także w Austrii, Holandii i Szwecji. Jak czytamy w informacji prasowej, ” Zamiłowanie do natury Dorota Kycia przejawia w fotografii przyrodniczej. Na fotografiach pokazuje piękno i czar świata zwierząt i roślin, zachęcając tym samym do ochrony przyrody i środowiska. Na wystawie zaprezentowane zostaną prace przedstawiające klimatyczne pejzaże we mgle”.

Zdjęcia będzie można oglądać od 10 do 30 kwietnia 2015 roku w Polskiej Akademii Nauk Muzeum Ziemi w Warszawie przy al. Na Skarpie 27 w Warszawie.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4