World Press Photo

Wszystkie artykuły z tagiem: "World Press Photo" w serwisie fotopolis.pl:
Ważniejszy podpis czy fotografia? Joanna Kinowska o nominacjach World Press Photo 2019
Sześć zdjęć zostało nominowanych do nagrody głównej „Zdjęcia roku” w najważniejszym konkursie fotografii prasowej World Press Photo. Które wygra?
21 Lut 2019
Joanna Kinowska
5
World Press Photo 2019 - poznaliśmy najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku
Gratka dla wszystkich miłośników fotografii reportażowej najwyższych lotów. World Press Photo Foundation właśnie zaprezentowało zdjęcia nominowane do najważniejszej nagrody przyznawanej fotografom prasowym.
20 Lut 2019
Maciej Luśtyk
1
Najlepsze zdjęcia World Press Photo 2018 w opolskiej Galerii Sztuki Współczesnej
Już po raz 18 w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu będzie można oglądać najlepsze fotografie prasowe prezentowane w ramach wystawy World Press Photo.
23 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Duże zmiany w World Press Photo - nowe nagrody główne, modyfikacje w kategoriach
Nabór do kolejnej edycji najważniejszego konkursu fotografii prasowej na świecie otwiera się już 3 grudnia. Wraz z nową odsłoną konkursu zobaczymy wiele nowości, w tym nowe nagrody równoważne z tytułem World Press Photo of the Year.
24 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
Zobacz, jakimi aparatami wykonano zdjęcia nagrodzone w World Press Photo 2018. Nikon na prowadzeniu
Czy marka aparatu ma znaczenie? Pewnie nie, ale dobrze wiemy jak bardzo kochacie tego typu batalie. Dlatego sprawdziliśmy czym zrobiono zwycięskie zdjęcia z tegorocznej odsłony WPP. Nie obyło się bez niespodzianek.
13 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
1
World Press Photo 2018 - zobacz wszystkie zdjęcia laureatów
Za nami kolejna odsłona prestiżowego konkursu World Press Photo, który już od ponad 60 lat nagradza najlepsze fotografie prasowe z całego świata. Laureatem tegorocznej edycji oraz autorem zdjęcia roku został wenezuelski fotograf, Ronaldo Schemidt.
13 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
2
Ronaldo Schemidt zwycięzcą World Press Photo 2018
Właśnie poznaliśmy wyniki prestiżowego konkursu World Press Photo, który już od ponad 60 lat nagradza najlepsze fotografie prasowe z całego świata. Laureatem tegorocznej edycji oraz autorem zdjęcia roku został wenezuelski fotograf, Ronaldo Schemidt.
12 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
4
WPP 2018: Wszyscy jesteśmy jurorami
World Press Photo zmienia się na naszych oczach. Dzięki temu, w środowisku fotograficznym ciągle i ciągle o nim rozmawiamy. Ale co to zmienia dla samych widzów? Otóż bardzo wiele.
15 Lut 2018
Joanna Kinowska
1
World Press Photo 2018 - nominacje
Właśnie poznaliśmy nazwiska wszystkich nominowanych fotografów konkursu World Press Photo, który już od ponad 60 lat nagradza najlepsze fotografie prasowe z całego świata.
14 Lut 2018
Michał Chrzanowski
1
Już niebawem wystawa World Press Photo 2017 zawita do Torunia
Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu już od 2009 roku pokazuje wystawy World Press Photo. Podczas piątej toruńskiej edycji będzie można obejrzeć wszystkie prace nagrodzone i wyróżnione w poszczególnych kategoriach. CSW zorganizuje również towarzyszący wystawie wykład i dyskusję dotyczącą fotografii we współczesnym świecie.
4 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0