Rafał Milach

Wszystkie artykuły z tagiem: "Rafał Milach" w serwisie fotopolis.pl:
“Nie chcę produkować obrazów, które dostaną dużo lajków na Instagramie” - Rozmowa z Rafałem Milachem
O nowych projektach i wielopłaszczyznowych narracjach, w których mierzy się z problemami współczesnego świata, z pierwszym Polakiem zaproszonym do Magnum Photos rozmawia Marcin Grabowiecki.
15 Mar 2019
Marcin Grabowiecki
4
Miasto nocą - ostatnia chwila by zapisać się na warsztaty ze znanymi fotografami. Do listy miast dołączają Katowice
Fujifilm zaprasza na cykl nocnych warsztatów z polskimi fotografami, na których będzie można przetestować sprzęt producenta. Spotkania odbędą się na przestrzeni lutego w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Katowiacach.
6 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
0
Miasto nocą - warsztaty z Rafałem Milachem, Szymonem Szcześniakiem, Maciejem Moskwą, Pawłem Kosickim i Tomaszem Lazarem
Fujifilm zaprasza na cykl nocnych warsztatów z polskimi fotografami, na których będzie można przetestować sprzęt producenta. Spotkania odbędą się na przestrzeni lutego w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.
25 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
2
Diana Lelonek i Rafał Milach nominowani do Paszportów Polityki 2018
Tegoroczną odsłonę Paszportów Polityki w kategorii „sztuki wizualne“ zdominowała fotografia jako medium. Nominacje do tej prestiżowej nagrody otrzymali Diana Lelonek i Rafał Milach. Zwycięzców poznamy 8 stycznia.
5 Gru 2018
Michał Chrzanowski
0
Polska premiera książki Rafała Milacha „Prawie każda róża na barierkach przy Sejmie”
Już 17 listopada w warszawskiej Galerii Jednostka odbędzie się polska premiera książki „Prawie każda róża na barierkach przy Sejmie” i spotkanie z jej autorem Rafałem Milachem - cenionym polskim fotografem i dokumentalistą.
31 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
Czym jest sztuka portretowania? Odpowiedź poznasz podczas dziesiejszego spotkania z Rafałem Milachem
Już dziś w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie organizowane w ramach projektu "Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z… vol. 2“. Jego bohaterami będą: Rafał Milach - fotograf i Marcin Cecko - poeta i dziennikarz. Obaj rozmawiać będą o sztuce portretowania, o emocjach i energii.
28 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Rafał Milach z nominacją Magnum Photos
Rafał Milach otrzymał nominację Magnum Photos i tym samym ma szansę dołączyć do prestiżowego grona światowej sławy fotoreporterów.
27 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Alexandra Polina zwyciężczynią Grand Prix Fotofestiwal. Rafał Milach z nagrodą za Fotograficzną Publikację Roku
Podczas inauguracji tegorocznej odsłony łódzkiego Fotofestiwalu poznaliśmy wyniki dwóch głównych konkursów realizowanych w jego ramach. W tym roku triumfują Alexandra Polina i Rafał Milach.
22 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Zostań bohaterem zdjęć Rafała Milacha
Jeżeli chcesz stanąć przed obiektywem Rafała Milacha, to masz ku temu świetną okazję. Właśnie trwa nabór do drugiej odsłony projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…“ organizowanego w ramach znanego już cyklu „Wszyscy Jesteśmy Fotografami”. Zgłoszenia możesz nadsyłać do 17 czerwca.
6 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
„Widzi-mi-się” – premiera książki i spotkanie z autorami, Rafałem Milachem i Martą Szymańską
„Widzi-mi-się” to książka o fotografii dla trochę starszych dzieci i ciekawych świata dorosłych. Nie ma w niej jednak instrukcji, jak robić dobre zdjęcia. Jest za to wiele wskazówek, jak je oglądać. Udowadnia ona, że nie istnieje jedna poprawna odpowiedź na pytanie, co widzisz na zdjęciu.
29 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0