WJF, Vol. 3: “Photobook, czyli książka fotograficzna” - spotkanie z Rafałem Milachem

0
Maciej Luśtyk
18 Marzec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Organizatorzy cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami vol. 3 zapraszają do Warszawy na spotkanie, które ma na celu przybliżenie tematu książek fotograficznych. Spotkanie odbędzie się w czwartek 26 marca 2015 roku o godzinie 18:00.
Spotkanie “Photobook, czyli książka fotograficzna” jest trzecią imprezą z cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami vol. 3, a prowadzone będzie przez fotografa i twórcę photobooków, Rafała Milacha. Autor jest wykładowcą na uczelni ITF w Opawie, a od ponad 10 lat realizuje projekty związane z transformacją systemową w krajach byłego ZSRR, czego efektem są wydane w ostatnich latach książki “The Winners”, “Black Sea of Concrete” i “7 Rooms”. Prace Rafała Milacha były prezentowane na licznych wystawach zagranicznych a on sam jest laureatem wielu konkursów, w tym prestiżowego plebiscytu World Press Photo.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Spotkanie dotyczące photobooków, jak mówi sam autor, ma za zadanie przynieść odpowiedzi na pytania czym właściwie są książki fotograficzne i czemu zawdzięczają swój sukces w ostatnim czasie. Zostaną też poruszone zagadnienia wpływu książek fotograficznych na rynek fotografii i tego jak kształtuje się relacja między fotografem, a wydawcą.

Spotkanie “Photobook, czyli książka fotograficzna” odbędzie się w czwartek 26 marca 2015 roku o godzinie 18:00 w barze Studio w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wstęp wolny.

Więcej informacji o cyklu spotkań znajdziemy na stronie projektu Wszyscy Jesteśmy Fotografami.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Zastanawialiście się kiedyś jak powstają studyjne portrety naszych czworonożnych przyjaciół? Zajrzyjcie za kulisy pracy Vincenta Lagrange’a, który opiera na nich swoja...
0
1
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Dzisiejszy świat jest tak przesycony zdjęciami, a uwaga oglądających tak rozproszona, że wypromowanie własnego stylu może wydawać się niemożliwe. Na szczęście takie...
0
0
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Nasza dziennikarka dołącza do Jima Cosseya, by w Parku Narodowym Brecon Beacons nauczyć się robić wspaniałe zdjęcia krajobrazowe.
21
1