WJF, Vol. 3: “Photobook, czyli książka fotograficzna” - spotkanie z Rafałem Milachem

0
Maciej Luśtyk
18 Marzec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Organizatorzy cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami vol. 3 zapraszają do Warszawy na spotkanie, które ma na celu przybliżenie tematu książek fotograficznych. Spotkanie odbędzie się w czwartek 26 marca 2015 roku o godzinie 18:00.
Spotkanie “Photobook, czyli książka fotograficzna” jest trzecią imprezą z cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami vol. 3, a prowadzone będzie przez fotografa i twórcę photobooków, Rafała Milacha. Autor jest wykładowcą na uczelni ITF w Opawie, a od ponad 10 lat realizuje projekty związane z transformacją systemową w krajach byłego ZSRR, czego efektem są wydane w ostatnich latach książki “The Winners”, “Black Sea of Concrete” i “7 Rooms”. Prace Rafała Milacha były prezentowane na licznych wystawach zagranicznych a on sam jest laureatem wielu konkursów, w tym prestiżowego plebiscytu World Press Photo.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Spotkanie dotyczące photobooków, jak mówi sam autor, ma za zadanie przynieść odpowiedzi na pytania czym właściwie są książki fotograficzne i czemu zawdzięczają swój sukces w ostatnim czasie. Zostaną też poruszone zagadnienia wpływu książek fotograficznych na rynek fotografii i tego jak kształtuje się relacja między fotografem, a wydawcą.

Spotkanie “Photobook, czyli książka fotograficzna” odbędzie się w czwartek 26 marca 2015 roku o godzinie 18:00 w barze Studio w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wstęp wolny.

Więcej informacji o cyklu spotkań znajdziemy na stronie projektu Wszyscy Jesteśmy Fotografami.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Na początku przygody z fotografią analogową zorientowanie się w dostępnych materiałach i ich właściwościach może przysporzyć bólu głowy. Z pomocą przychodzi nowa...
61
0
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Gdybyś miał najważniejszą radę odnośnie pracy fotografa, co by to było? Takie pytanie fotograf Taylor Jackson zadał jednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych...
62
0
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Letni sezon to czas podróży, odkrywania odległych miejsc i… fotografowania. Dlatego przygotowaliśmy kilka praktycznych porad oraz zestawienie przydatnych akcesoriów,...
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)