Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

WJF, Vol. 3: “Photobook, czyli książka fotograficzna” - spotkanie z Rafałem Milachem

0

Autor: Maciej Luśtyk

18 Marzec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Organizatorzy cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami vol. 3 zapraszają do Warszawy na spotkanie, które ma na celu przybliżenie tematu książek fotograficznych. Spotkanie odbędzie się w czwartek 26 marca 2015 roku o godzinie 18:00.

Spotkanie “Photobook, czyli książka fotograficzna” jest trzecią imprezą z cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami vol. 3, a prowadzone będzie przez fotografa i twórcę photobooków, Rafała Milacha. Autor jest wykładowcą na uczelni ITF w Opawie, a od ponad 10 lat realizuje projekty związane z transformacją systemową w krajach byłego ZSRR, czego efektem są wydane w ostatnich latach książki “The Winners”, “Black Sea of Concrete” i “7 Rooms”. Prace Rafała Milacha były prezentowane na licznych wystawach zagranicznych a on sam jest laureatem wielu konkursów, w tym prestiżowego plebiscytu World Press Photo.

Spotkanie dotyczące photobooków, jak mówi sam autor, ma za zadanie przynieść odpowiedzi na pytania czym właściwie są książki fotograficzne i czemu zawdzięczają swój sukces w ostatnim czasie. Zostaną też poruszone zagadnienia wpływu książek fotograficznych na rynek fotografii i tego jak kształtuje się relacja między fotografem, a wydawcą.

Spotkanie “Photobook, czyli książka fotograficzna” odbędzie się w czwartek 26 marca 2015 roku o godzinie 18:00 w barze Studio w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wstęp wolny.

Więcej informacji o cyklu spotkań znajdziemy na stronie projektu Wszyscy Jesteśmy Fotografami

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Chcecie poczuć się jak pionierzy fotografii? Poradnik Goerge Eastman Musem pokazuje, jak własnym sumptem, bez użycia niebezpiecznych substancji, stworzyć zdjęcia w...
61
1
Co musisz wiedzieć o kartach pamięci? Tłumaczymy oznaczenia i formaty
Co musisz wiedzieć o kartach pamięci? Tłumaczymy oznaczenia i formaty
Nie ma sensu kupować karty, która nie pozwoli wykorzystać w pełni potencjału aparatu. Ale nie warto też przepłacać za parametry, których raczej nie wykorzystamy. Oto...
127
0
Darmowe presety i e-booki o fotografii - akt, street, portret, fotografia smartfonowa i wiele więcej
Darmowe presety i e-booki o fotografii - akt, street, portret, fotografia smartfonowa i wiele więcej
Aby robić dobre zdjęcia, trzeba najpierw wiele zainwestować w sprzęt i umiejętności. Jesteśmy tu jednak by pomóc. Oto lista darmowych materiałów, które pomogą wam...
10
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)