Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Sputnik potrzebuje Twojej pomocy

0

Autor: Marcin Grabowiecki

22 Grudzień 2014
Artykuł na: 4-5 minut

Ruszyła kampania crowdfundingowa, której celem jest zebranie pieniędzy na kontynuację realizacji projektu "Lost Territories" kolektywu Sputnik Photos. Projekt możecie wesprzeć do 28 stycznia 2015. Tym sposobem umożliwicie fotografom odbycie wypraw do Azji Środkowej w 2015 roku.

Lost Territories (Stracone Terytoria) to tytuł nowego projektu Sputnik Photos, który realizowany będzie w Azji Środkowej. 25 lat po rozpadzie Związku Radzieckiego fotografowie kolektywu zamierzają pracować nad materiałami w były republikach ZSRR: Kazachstanie, Uzbekistanie, Turkmenistanie, Kirgistanie i Tadżykistanie. Temat wydaje się szczególnie ważny w obliczu rosnącego napięcia politycznego w tym regionie.

14 grudnia 2014 na platformie indiegogo.com ruszyła kampania crowdfundingowa, której celem jest zebranie pieniędzy na realizację projektu. Środki będą przeznaczone na przeloty, filmy, zakwaterowanie i przewodników dla 5 osób, które stworzą 5 niezależnych opowieści z 5 krajów.

Kampania potrwa do 28 stycznia 2015.

Członkowie Sputnik Photos liczą na to, że zechcecie wesprzeć ich projekt. W ramach kampanii przygotowali bardzo ciekawą i zróżnicowaną ofertę dla darczyńców. Minimalna kwota wsparcia wynosi 10 dolarów. Za 100 dolarów dostaniemy książkę "Stand BY" z odbitką, a za 950 dolarów - portfolio składające się z 5 fotografii z Azji Środkowej w formacie 24x30cm.

Projekt "Lost Territories" można wesprzeć przez stronę: indiegogo.com, do czego gorąco Was zachęcamy! Mamy nadzieję, że dzięki Wam zdolnym fotografom uda się zebrać potrzebne środki i pracować na projektem, który zapowiada się bardzo interesująco.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland
0
0
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon często wskazywany jest jako ten, który pod względem technologii sensorów ciągle pozostaje w tyle za konkurencją. Wygląda jednak na to, że producent nie próżnuje...
1
0