Sputnik Photos

Wszystkie artykuły z tagiem: "Sputnik Photos" w serwisie fotopolis.pl:
SPLOT to wystawa absolwentów programu mentorskiego Sputnik Photos
Już 26 maja podczas weekendu otwarcia Miesiąca Fotografii w Krakowie i w ramach Kraków Photo Fringe odbędzie się po raz pierwszy wystawa absolwentów programu mentorskiego Sputnik Photos.
22 Maj 2018
Michał Chrzanowski
0
Prawda to temat trzeciego numeru „Stron“, artystycznego zinu Kolektywu Sputnik Photos
Już niebawem ukaże się trzeci numer Stron. Tym razem Kolektyw Sputnik Photos wraz z zaproszonymi artystami zgłębi pojęcie prawdy, postprawdy, fact-checkingu i mistyfikacji.
17 Lis 2017
Michał Chrzanowski
0
Fruit Garden - premiera książki Sputnik Photos
Najnowsza publikacja to kolejna odsłona realizowanego od ośmiu lat projektu, w ramach którego członkowie kolektywu fotografowali tereny byłych republik ZSRR. Premierę książki „Fruit Garden“ zaplanowano na początek lutego
26 Sty 2017
Michał Chrzanowski
0
Stracone terytoria oczami członków Sputnik Photos
Historia powolnego przeistaczania się terytoriów byłych republik radzieckich oraz podsumowanie dotychczasowych doświadczeń fotografów stowarzyszenia Sputnik Photos - tym właśnie jest nadchodząca wystawa „Stracone Terytoria. OSAD”.
13 Paź 2016
Michał Chrzanowski
0
„Weather Permitting” – Islandia w obiektywie Rafała Milacha
Galeria Ego zaprasza na wystawę „Weather Permitting”, która jest pierwszą wspólną prezentacją dwóch projektów z Islandii autorstwa Rafała Milacha. Wernisaż oraz spotkanie autorskie odbędą się w przyszły piątek, 11 marca 2016 roku, w Poznaniu.
2 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Stracone Terytoria - spotkanie z fotografami Sputnik Photos [WIDEO]
Zobaczcie relację ze spotkania z fotografami z kolektywu Sputnik Photos, które odbyło się w ramach Warszawskich Targów Książki Artystycznej. O projekcie „Lost Territories” opowiadają Rafał Milach, Jan Brykczyński oraz półpracujący z kolektywem Paweł Szypulski.
5 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Sputnik Photos wrócili na Islandię. Zobacz filmy dokumentalne zrealizowane w ramach projektu "Rezydencja Islandzka"
Kolektyw Sputnik Photos zaprasza do Warszawy, Sulejowa, Sianowa i Korszy na pokazy filmów dokumentalnych składających się na nowy projekt “Rezydencja Islandzka”. Dokumenty, realizowane na przestrzeni kilku miesięcy są efektem współpracy z islandzkimi twórcami. Pokazy startują już 3 października 2015 roku.
1 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Crowdfundingowa kampania Sputnik Photos przedłużona
Jeśli z jakiś względów nie zdążyliście wspomóc nowego projektu Sputnik Photos "Stracone terytoria”, to nadal macie na to szansę. Akcję zbierania funduszy przedłużono do 12 lutego 2015.
29 Sty 2015
Marcin Grabowiecki
0
Sputnik potrzebuje Twojej pomocy
Ruszyła kampania crowdfundingowa, której celem jest zebranie pieniędzy na kontynuację realizacji projektu "Lost Territories" kolektywu Sputnik Photos. Projekt możecie wesprzeć do 28 stycznia 2015. Tym sposobem umożliwicie fotografom odbycie wypraw do Azji Środkowej w 2015 roku.
22 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0
Jan Brykczyński - rozmowa
Z Janem Brykczyńskim rozmawiamy o jego najnowszym projekcie BOIKO, który ukazał się w formie książki, a od 9 sierpnia możecie go oglądać na wystawie w Leica Gallery Warszawa.
24 Lip 2014
Marcin Grabowiecki
0