Czy “Zwycięzcy” zwyciężą?

Czy “Zwycięzcy” zwyciężą?

Książka “The Winners” Rafała Milacha znalazła się w finale prestiżowego konkursu Photobook Awards, organizowanego przez Paris Photo i Aperture Foundation. Publikacja została nominowana w kategorii “Książka fotograficzna roku”. Trzymamy kciuki!The Winners - najnowsza publikacja Rafała Milacha doszła do finału w prestiżowym konkursie Paris Photo-Aperture Foundation Photobook Awards. Książka została nominowana w kategorii “Photobook of the Year”. O tytuł najlepszej książki “Zwycięzcy” powalczą z takimi wydawnictwami jak “Rich and Poor” Jima Goldberga, “Marrakech” Daido Moriyamy czy “Ponte City” Michaela Subotzky’ego i Patricka Waterhouse’a. W jury wybierającym prace znaleźli się m.in.: Julien Frydman (dyrektor Paris Photo), Todd Hido (fotograf) i Lesley A. Martin (wydawca The PhotoBook Review).

To nie pierwszy raz kiedy Rafał Milach jest nominowany w tym konkursie. W 2012 roku w finale kategorii “First Photobook” znalazła się jego książka 7 Rooms. Przypominamy, że w zeszłym roku w tej samej kategorii nominowane były także Karczeby Adama Pańczuka.

Szczegóły na stronie: aperture.org/photobookawards

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8