aparat

Wszystkie artykuły z tagiem: "aparat" w serwisie fotopolis.pl:
Czy Zeiss zaprezentuje pełnoklatkowy aparat?
Od kilku dni znany producent optyki podsyca emocje fotografów prezentując tajemnicze zapowiedzi nowego aparatu. Według doniesień, ma to być pełnoklatkowy kompakt.
24 Sie 2018
Maciej Luśtyk
1
Blindtouch -  Polacy stworzyli pierwszy na świecie aparat fotograficzny dla niewidomych
Czy niewidomi mogą cieszyć się fotografią? Polski start-up udowadnia, że tak i prezentuje aparat, dzięki któremu będą mogli dotknąć obiektów na zdjęciu.
11 Sty 2018
Maciej Luśtyk
2
Leica CL - elegancja i funkcjonalność w kompaktowym wydaniu
Najnowsza Leica CL udowadnia, że producent traktuje segment aparatów APS-C naprawdę poważnie. Konstrukcja łączy w sobie oryginalne wzornictwo, praktyczną ergonomię i mocną specyfikację, stając się ciekawą, luksusową alternatywą dla propozycji konkurencji.
21 Lis 2017
Maciej Luśtyk
5
Blincam - aparat aktywowany mrugnięciem
Ostatnimi czasy serwisy oferujące finansowanie społecznościowe są źródłem ciekawych oraz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie fotografii. Jednym z takich produktów jest Blincam - niewielka kamera, której migawka jest uruchamiana mrugnięciem powieki.
25 Lip 2016
Michał Chrzanowski
2
DJI Zenmuse Z3 - pierwsza w dziejach firmy kamera ze zmiennoogniskowym obiektywem
Zaprezentowany dziś model Zenmuse Z3 został wyposażony w zmiennoogniskowy obiektyw 22-77 mm i 12MP matrycę obrazu. Aparat jest kompatybilny z większością dronów dostępnych w ofercie DJI.
15 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Impossible Project I-1 - więcej szczegółów
Aparat Impossible Project I-1 to marzenie niejednego fana fotografii natychmiastowej. Jednak jakie rozwiązania kryje w sobie współczesna konstrukcja? Co przyświecało producentowi na etapie projektowania? Między innymi na te pytania znajdziecie odpowiedź w filmie przygotowanym przez Impossible Project.
23 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
Lomo'Instant Honolulu – wakacyjna odsłona popularnej serii
Lomo'Instant Honolulu to kolejna limitowana edycja popularnych aparatów natychmiastowych firmy Lomography. Nowa odsłona jest inspirowana plażami i kulturą surferów.
2 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
Pentax K-1 - pierwsze wrażenia
Pentax K-1 to pierwsza pełnoklatkowa lustrzanka firmy. Jednak, czy 36-milionowa matryca, usprawniony autofokus, stabilizacja i uszczelniony korpus przekonają do siebie potencjalnych nabywców?
28 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
6
Impossible Project I-1 - nowy gracz na rynku fotografii natychmiastowej
Po udanej przygodzie z produkcją filmów w końcu przyszła kolej na pierwszy aparat w historii Impossible Project. Firma zaprezentowała model I-1, który może okazać się ciekawą propozycją dla miłośników fotografii natychmiastowej.
12 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
0
Czy legenda powróci?
Czy w najbliższym czasie będziemy świadkami powrotu popularnej marki aparatów? Wszystko na to wskazuje, ponieważ jedna z rosyjskich firm ma w planach reaktywację marki Zenit.
12 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0