serwis

Wszystkie artykuły z tagiem: "serwis" w serwisie fotopolis.pl:
W ramach specjalnej usługi Canon przełączy pokrętło funkcyjne obiektywów RF na tryb bezstopniowy. Za 300 złotych
Nowe obiektywy Canona są fantastyczne, ale też koszmarnie drogie. Producent znalazł sposób, jak zarobić na nich jeszcze więcej.
24 Maj 2019
Maciej Luśtyk
1
Zmiany w programie Canon Professional Services - nowe zasady członkostwa, oferty specjalne
Znana zawodowcom od lat usługa serwisowa CPS zmienia swój kształt. Główne zmiany dotyczą poziomów partnerstwa, które teraz zależą od ilości punktów zbieranych za zarejestrowane produkty. Są też promocje specjalne dla członków.
17 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0
Quadralite Support Program - producent lamp uruchamia program wsparcia dla fotografów
Programy wsparcia pomagają zawodowcom w kryzysowych sytuacjach, oferując szybszy serwis czy wypożyczenie sprzętu zastępczego na czas naprawy. Z taką usługą wystartowała właśnie polska firma Quadralite.
30 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
Proclub otwiera sklep w Krakowie
Profesjonalny sklep foto i video Proclub rozszerza swoją działalność. Nowa placówka, mieszcząca sklep, wypożyczalnię sprzętu i serwis fotograficzny właśnie otworzyła się w Krakowie.
12 Cze 2017
Maciej Luśtyk
2
Flag - 20 darmowych odbitek wysokiej jakości, co miesiąc
Serwis Flag chce zrewolucjonizować branże wydruków, oferując darmowe odbitki w zamian za umieszczanie na ich odwrocie reklam. Czy to może się udać?
29 Sie 2016
Maciej Luśtyk
3
AlboomerPro - serwis stworzony z myślą o profesjonalistach
Jeżeli jesteś fotografem ślubnym, który uwielbia dostarczać swoim klientom zdjęcia w bardziej tradycyjnej formie, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Na polskim rynku pojawiła się nowa marka - AlboomerPro. Serwis umożliwia zamówienie luksusowych albumów i książek fotograficznych, które mogą przypaść do gustu wielu profesjonalistom.
29 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Apple oferuje darmową naprawdę wadliwych aparatów w telefonach iPhone 6 Plus
Okazuje się, że niektóre z modeli smartfonów iPhone 6 Plus, które trafiły do sprzedaży pod koniec 2014 roku wyposażono w wadliwy moduł aparatu, przez co zdjęcia wychodzą rozmydlone. Apple uruchamia darmową usługę serwisową dla wszystkich osób borykających się z problemem.
24 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Shuttout - Polacy tworzą społecznościowy serwis konkursów fotograficznych
Niebawem w serwisie crowdfundingowym PolakPotrafi.pl rusza kampania serwisu społecznościowego, który ma zmienić sposób w jaki patrzymy na konkursy fotograficzne. Ciekawy system rywalizacji ma umożliwiać rozwój i zarabianie pieniędzy na pasji fotograficznej. Serwis ma szansę stać się również ważnym narzędziem marketingowym na firm.
16 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Apple przedłuża gwarancję na wadliwe modele komputerów MacBook Pro
Producent poinformował o uruchomienie specjalnej usługi serwisowej umożliwiającej darmową naprawę starszych komputerów MacBook Pro, w których występują problemy z wyświetlaniem obrazu. Darmowy serwis wystartuje 27 lutego 2015.
20 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Startuje NIkon Download center
Nikon poinformował o starcie nowego serwisu, za posrednictwem którego bedzie można pobrać najnowsze oprogramowanie i akutalizacje do aparatów producenta.
17 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0