Zhiyun otwiera polski serwis pogwarancyjny

Autor: Redakcja Fotopolis

1 Grudzień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Focus Nordic i Proclub informują o uruchomieniu obsługi pogwarancyjnej wszystkich urządzeń marki Zhiyun. To ważny krok w budowaniu pozycji marki w Polsce.

Informacja prasowa

Focus Nordic Poland wyłączny dystrybutor Zhiyun w Polsce informuje, iż z dniem 1 grudnia 2022 wspólnie z centrum serwisowym Proclub w Warszawie uruchomił obsługę pogwarancyjną wszystkich urządzeń marki Zhiyun - gimbale, akcesoria, urządzenia peryferyjne.

Od tego dnia każdy Użytkownik tej marki posiadający produkty, którym upłynął termin gwarancji może zgłaszać się bezpośrednio do serwisu Proclub.  Serwis będzie realizował każdy rodzaj napraw i będzie bezpośrednio zaopatrywany w części i akcesoria serwisowe z centrali Zhiyun w Chinach.

To ważny krok w budowaniu pozycji marki w Polsce. Użytkownicy gimbali Zhiyun będą mogli liczyć na fachową pomoc i doradztwo niezależnie od daty zakupu urządzeń. Obsługa pogwarancyjna obejmie każdy rodzaj gimbala niezależnie od miejsca zakupu.

Wszelkich informacji udziela Proclub:

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Fotograficzna Publikacja Roku – poznaliśmy shortlistę 12 finalistów
Fotograficzna Publikacja Roku – poznaliśmy shortlistę 12 finalistów
Jury Fotograficznej Publikacji Roku wyłoniło listę wyróżnionych książek fotograficznych. Zwycięską publikację poznamy 15 czerwca podczas otwarcia Fotofestiwalu w Łodzi.
1
Koniec średnioformatowego systemu Hasselblad H
Koniec średnioformatowego systemu Hasselblad H
Kiedyś stanowiły marzenie każdego fotografa studyjnego, dziś przechodzą do historii. Hasselblad poinformował, że nie będzie już rozwijał swojego średnioformatowego systemu H.
14
Koniec Imaging Resource - działalność zawiesiła kolejna znana strona o fotografii
Koniec Imaging Resource - działalność zawiesiła kolejna znana strona o fotografii
Raptem miesiąc po szokującej wiadomości o zamknięciu DPReview, z sieci znika kolejny portal fotograficzny z ponad 20-letnim stażem. Tym razem wyłączona została strona...
16
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)