Focus Nordic został wyłącznym polskim dystrybutorem gimbali Zhiyun

14 Mar 2019
Focus Nordic został wyłącznym polskim dystrybutorem gimbali Zhiyun

Zhiyun, jeden z wiodących producentów stabilizatorów, powierzył wyłączną sprzedaż swoich produktów na terenie Polski firmie Focus Nordic - największemu dystrybutorowi produktów z obszaru foto-video w tej części Europy.

Miłośnikom filmowania chyba nie trzeba przedstawiać firmy Zhiyun. Ten producent w swojej ofercie ma szeroką gamę gimbali. Crane 3 LAB, Weebill LAB i Smooth 4 to zaawansowane rozwiązania, które łączą wyjątkowe wrażenia z użytkowania z doskonałą wydajnością i wyjątkowym designem. Wyłącznym dystrybutorem produktów Zhiyun na terenie naszego kraju została firma Focus Nordic.

- Zhiyun jest jednym z pierwszych producentów, który wprowadził stabilizatory na światowy rynek i dzięki temu zrewolucjonizował podejście do sposobu rejestracji treści foto i video. Dzięki swoim innowacyjnym produktom dedykowanym do lustrzanek cyfrowych, bezlusterkowców, kamer wideo i smartfonów marka ugruntowała swoją pozycję i jest synonimem innowacyjnych rozwiązań, które zmieniają sposób w jaki użytkownicy rejestrują swoje najważniejsze chwile - zaznacza firma Focus Nordic.

 

Zhiyun Crane 3 Lab to zaawansowany, ręczny stabilizator (gimbal) do rejestracji wideo. Został stworzony do pracy z większością systemowych aparatów i kamer wideo dostępnych w chwili obecnej na rynku. Jest w stanie ustabilizować sprzęt fotograficzny o maksymalnej masie do 4,5 kg i zapewnić przy tym wygodę prowadzenia aparatu przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia ramienia użytkownika. Natomiast modele Weebill LAB to rozwiązanie zaprojektowane pod kątem mniejszych aparatów, a w szczególności bezlusterkowców. Jego maksymalny udźwig to 3 kg. Jest przy tym stosunkowo lekki lekki i kompaktowy (70 x 190 x 300 mm, 970 g), a dodatkowo oferuje tryb pracy PhoneGo Mode, w którym po wciśnięciu dedykowanego przycisku zostanie zwiększona wydajność gimabala tak, by był w stanie nadążyć nawet za bardzo dynamiczną akcją. Z kolei Smooth 4 to gimbal opracowany z myślą o smartfonach. Jego dedykowane przyciski i pokrętło regulacji umożliwiają szybkie ustawienia parametrów bez potrzeby dotykania ekranu telefonu.

 

Modele Zhiyun Crane 3 LAB, Weebill LAB i Smooth 4 są już dostępne w sprzedaży w cenach: odpowiednio 4299 zł, 2799 zł i 459 zł. Po więcej informacji odsyłamy na stronę www.focusnordic.pl.

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów fotograficznych w Skandynawii i krajach bałtyckich. W ofercie znajdziecie znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Model biznesowy Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z własnego magazynu, co zapewnia szybką i efektywną sprzedaż. Dzięki dużemu potencjałowi, a także skali składanych zamówień, firma może zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4