Focus Nordic został wyłącznym polskim dystrybutorem gimbali Zhiyun

14 Mar 2019
Focus Nordic został wyłącznym polskim dystrybutorem gimbali Zhiyun

Zhiyun, jeden z wiodących producentów stabilizatorów, powierzył wyłączną sprzedaż swoich produktów na terenie Polski firmie Focus Nordic - największemu dystrybutorowi produktów z obszaru foto-video w tej części Europy.

Miłośnikom filmowania chyba nie trzeba przedstawiać firmy Zhiyun. Ten producent w swojej ofercie ma szeroką gamę gimbali. Crane 3 LAB, Weebill LAB i Smooth 4 to zaawansowane rozwiązania, które łączą wyjątkowe wrażenia z użytkowania z doskonałą wydajnością i wyjątkowym designem. Wyłącznym dystrybutorem produktów Zhiyun na terenie naszego kraju została firma Focus Nordic.

- Zhiyun jest jednym z pierwszych producentów, który wprowadził stabilizatory na światowy rynek i dzięki temu zrewolucjonizował podejście do sposobu rejestracji treści foto i video. Dzięki swoim innowacyjnym produktom dedykowanym do lustrzanek cyfrowych, bezlusterkowców, kamer wideo i smartfonów marka ugruntowała swoją pozycję i jest synonimem innowacyjnych rozwiązań, które zmieniają sposób w jaki użytkownicy rejestrują swoje najważniejsze chwile - zaznacza firma Focus Nordic.

 

Zhiyun Crane 3 Lab to zaawansowany, ręczny stabilizator (gimbal) do rejestracji wideo. Został stworzony do pracy z większością systemowych aparatów i kamer wideo dostępnych w chwili obecnej na rynku. Jest w stanie ustabilizować sprzęt fotograficzny o maksymalnej masie do 4,5 kg i zapewnić przy tym wygodę prowadzenia aparatu przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia ramienia użytkownika. Natomiast modele Weebill LAB to rozwiązanie zaprojektowane pod kątem mniejszych aparatów, a w szczególności bezlusterkowców. Jego maksymalny udźwig to 3 kg. Jest przy tym stosunkowo lekki lekki i kompaktowy (70 x 190 x 300 mm, 970 g), a dodatkowo oferuje tryb pracy PhoneGo Mode, w którym po wciśnięciu dedykowanego przycisku zostanie zwiększona wydajność gimabala tak, by był w stanie nadążyć nawet za bardzo dynamiczną akcją. Z kolei Smooth 4 to gimbal opracowany z myślą o smartfonach. Jego dedykowane przyciski i pokrętło regulacji umożliwiają szybkie ustawienia parametrów bez potrzeby dotykania ekranu telefonu.

 

Modele Zhiyun Crane 3 LAB, Weebill LAB i Smooth 4 są już dostępne w sprzedaży w cenach: odpowiednio 4299 zł, 2799 zł i 459 zł. Po więcej informacji odsyłamy na stronę www.focusnordic.pl.

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów fotograficznych w Skandynawii i krajach bałtyckich. W ofercie znajdziecie znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Model biznesowy Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z własnego magazynu, co zapewnia szybką i efektywną sprzedaż. Dzięki dużemu potencjałowi, a także skali składanych zamówień, firma może zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4