Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Startuje NIkon Download center

0

Autor: Maciej Luśtyk

17 Grudzień 2014
Artykuł na: minutę
Nikon poinformował o starcie nowego serwisu, za posrednictwem którego bedzie można pobrać najnowsze oprogramowanie i akutalizacje do aparatów producenta.

Serwis Nikon Dowload Center jest dostępny w 43 językach. Na stronie znajdziemy do pobrania między innymi instrukcje do urządzeń z oferty producenta, aktualizacje firmware'u i najnowsze wersje oprogramowania wspomagającego pracę i obróbkę zdjęć. Dodatkowo, idąc z duchem czasu, Nikon przygotował stronę również w wersji na urządzenia mobilne. Wcześniej, aby pobrać aktualizacje lub instrukcje w danym języku, musieliśmy odwiedzać regionalne strony producenta. Krok w stronę centralizacji ma zapewnić szybszy i łatwiejszy dostęp do najnowszego oprogramowania.

Serwis już funkcjonuje, a znajdziemy go pod adresem http://downloadcenter.nikonimglib.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Visual Crafters - LAF AM i Masik Production łączą siły
Visual Crafters - LAF AM i Masik Production łączą siły
Na polskim rynku agencyjno-produkcyjnym dochodzi do ciekawej fuzji. Od teraz LAF AM i Masik Production bedą działać pod wspólnym szyldem Visual Crafters, który ma być...
3
0
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Organizatorzy poinformowali o bezterminowym zawieszeniu targów sprzętu foto i wideo Photokina w Kolonii. Powód: "spadki na rynku obrazowania”.
33
1
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Zdjęcie ranionego fotoreportera Tygodnika Solidarność Tomasza Gutrego 11 listopada 2020 roku błyskawicznie obiegło wszystkie media. Postrzelony fotograf będzie domagać...
111
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)