lensbaby

Wszystkie artykuły z tagiem: "lensbaby" w serwisie fotopolis.pl:
Lensbaby Sol 45 - nowy efektowy standard dla kreatywnych. Zobaczcie zdjęcia przykładowe
Znany producent obiektywów efektowych zaprezentował dziś nowe szkło. Obiektyw Sol 45 pozwala na wychylenie osi optycznej i regulację charakteru rozmycia, by sprostać oczekiwaniom twórców, którzy efekty odpowiadające ich wizji wolą uzyskiwać już na etapie fotografowania.
7 Sie 2018
Maciej Luśtyk
1
Lensbaby Burnside 35 mm f/2.8 - obiektyw efektowy z możliwością regulacji charakteru rozmycia i winiety
Lensbaby regularnie prezentuje nietuzinkową optyką, najnowszy obiektyw w ofercie może być jednak jedną z najciekawszych pozycji pokazanych przez producenta w ostatnich latach. Model Burnside 35 oprócz wygodnej “reporterskiej” ogniskowej oferuje bowiem możliwość regulacji bokeh.
19 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Znudzony klasycznym bokeh? Lensbaby ma na to odpowiedź: Sweet 80 i Creative Bokeh Optic
Jeśli poszukujesz obiektywów, które dostarczą ciekawych efektów wizualnych to mamy dobrą wiadomość. W ofercie Lensbaby pojawiły się dwa nowe modele, Sweet 80 Optic i Creative Bokeh Optic, które charakteryzują się wyjątkową plastyką obrazu o niespotykanym bokeh.
21 Wrz 2017
Michał Chrzanowski
0
Lensbaby Velvet 85 mm f/1.8 - portretowy obiektyw soft focus z funkcją makro
Oferta efektowych obiektywów Lensbaby powiększyła się o kolejny model z serii Velvet. Tym razem jest to portretówka, która spełni również funkcje obiektywu makro.
27 Cze 2017
Maciej Luśtyk
2
Lensbaby Trio 28 mm f/3.5 - trzy w jednym
Znany producent obiektywów efektowych właśnie zaprezentował kolejną oryginalną propozycję. Lensbaby Trio 28 to szkło do bezlusterkowców, które jest połączeniem aż 3 różnych konstrukcji.
6 Paź 2016
Maciej Luśtyk
1
Lensbaby Circular 180+ - ultra szeroki kąt do kamer GoPro
Lensbaby to popularny producent nieszablonowych obiektywów charakteryzujących się nietypową plastyką obrazu. W jego ofercie pojawił się ciekawy konwerter, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o miłośnikach ekstremalnych przygód.
25 Maj 2016
Michał Chrzanowski
1
Lensbaby Twist 60 i świat zawirował
W ofercie Lensbaby pojawił się bardzo ciekawy obiektyw. Twist 60 dzięki specjalnie zaprojektowanemu układowi optycznemu ma dostarczyć charakterystycznego rozmycia tła, które w szczególności powinno przypaść do gustu portrecistom.
12 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
0
Lensbaby Composer Pro II z optyką Edge 50 – szkło dla kreatywnych fotografów
W ofercie firmy Lensbaby pojawił się nowy manualny obiektyw. Composer Pro II to druga generacja szkieł, dzięki którym za pomocą odchylanych soczewek będziemy w stanie sterować płaszczyzną ostrości. Nowy model posiada ogniskową 50 mm, światło f/3.2 i jest dostępny do większości popularnych systemów.
22 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Lensbaby Creative Mobile Kit
Znany producent obiektywów efektowych zaprezentował zestaw Creative Mobile Kit, przeznaczony dla amatorów fotografowania smartfonem. W jego skład wchodzą 2 obiektywy, adapter do montażu szkieł i podpórka, która ma pomóc przy dłuższych czasach naświetlania.
8 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Kolejne obiektywy Lensbaby z mocowaniem Fujifilm X
Producent obiektywów Lensbaby poinformował o dostępności poszczególnych szkieł z oferty w opcji z mocowaniem do bezlusterkowców Fujifilm. Dodatkowo obiektyw Velvet 56 jest teraz dostępny również dla systemów Mikro Cztery Trzecie i Sony E.
2 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0