Kolejne obiektywy Lensbaby z mocowaniem Fujifilm X

0
Maciej Luśtyk
2 Czerwiec 2015
Artykuł na: minutę
Producent obiektywów Lensbaby poinformował o dostępności poszczególnych szkieł z oferty w opcji z mocowaniem do bezlusterkowców Fujifilm. Dodatkowo obiektyw Velvet 56 jest teraz dostępny również dla systemów Mikro Cztery Trzecie i Sony E.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Wśród obiektywów Lensbaby, które od teraz oferowane są w wersjach z mocowaniem Fujfilm X znalazły się: Composer Pro z optyką Sweet 35 lub Sweet 50, Circular Fisheye, oraz Velvet 56 mm f/1.6. Dodatkowo obiektyw Velvet 56 będzie też dostępny z mocowaniem do systemów Mikro Cztery Trzecie i Sony E.

Obiektywy dostępne są w cenach $299,95 (Circular Fisheye, Composer Pro Sweet 50), $379,95 (Composer Pro Sweet 35) i $499,95 (Velvet 56). Więcej informacji o szkłach znajdziecie na stronie lensbaby.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Sirui 50 mm f/1.8 1.33x - czy nadchodzi era tanich obiektywów anamorficznych?
Sirui 50 mm f/1.8 1.33x - czy nadchodzi era tanich obiektywów anamorficznych?
Obiektywy anamorficzne to droga zabawa nawet jak na standardy profesjonalnych produkcji wideo. Być może jednak jesteśmy w przeddzień prawdziwej rewolucji.
7
0
Sony FE C 16-35 mm T3.1 G - szerokokątny obiektyw filmowy z AF i silnikiem zoom. Dwa kolejne na horyzoncie
Sony FE C 16-35 mm T3.1 G - szerokokątny obiektyw filmowy z AF i silnikiem zoom. Dwa kolejne na...
Wygląda na to, że Sony szykuje dla filmowców nową serię obiektywów zoom, które sprawić mają, źe uzyskanie pożądanych efektów stanie się znacznie łatwiejsze niż...
6
0
Sigma Classic Art - powrót do filmowej estetyki sprzed lat
Sigma Classic Art - powrót do filmowej estetyki sprzed lat
Jeśli jesteście zdania, że obrazek dostarczany przez współczesne obiektywy jest zbyt sterylny, Sigma ma odpowiedź na wasze problemy. Powitajcie serię obiektywów...
41
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (9)