Kolejne obiektywy Lensbaby z mocowaniem Fujifilm X

Kolejne obiektywy Lensbaby z mocowaniem Fujifilm X
Producent obiektywów Lensbaby poinformował o dostępności poszczególnych szkieł z oferty w opcji z mocowaniem do bezlusterkowców Fujifilm. Dodatkowo obiektyw Velvet 56 jest teraz dostępny również dla systemów Mikro Cztery Trzecie i Sony E.

Wśród obiektywów Lensbaby, które od teraz oferowane są w wersjach z mocowaniem Fujfilm X znalazły się: Composer Pro z optyką Sweet 35 lub Sweet 50, Circular Fisheye, oraz Velvet 56 mm f/1.6. Dodatkowo obiektyw Velvet 56 będzie też dostępny z mocowaniem do systemów Mikro Cztery Trzecie i Sony E.

Obiektywy dostępne są w cenach $299,95 (Circular Fisheye, Composer Pro Sweet 50), $379,95 (Composer Pro Sweet 35) i $499,95 (Velvet 56). Więcej informacji o szkłach znajdziecie na stronie lensbaby.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12