FUJIX

Wszystkie artykuły z tagiem: "FUJIX" w serwisie fotopolis.pl:
Fujifilm X-Pro2 - test aparatu [AKTUALIZACJA]
Następca cenionego X-Pro1, to aparat zbudowany niemal od początku. Wyposażony został w usprawnioną matrycę, lepszy procesor i układ AF. Z kolei nowy firmware w wersji 2.00 ma sprawić, że aparat będzie jeszcze szybszy i wydajniejszy. Tak więc, czy Fujifilm X-Pro2 to wreszcie idealny kompaktowy klasyk?
2 Gru 2016
Michał Chrzanowski
2
Fujifilm X-Pro2 – zdjęcia przykładowe
X-Pro2 to nowy flagowiec w rodzinie Fujifilm. Został wyposażony w większą 24,3-megapikselową matrycę CMOS w technologii X-Trans III, bez filtra dolnoprzepustowego. Zobaczcie, jak najnowszy model serii X sprawdza się w praktyce!
16 Sty 2016
Maciej Zieliński
0
Fujifilm X-Pro2 – pierwsze wrażenia
Długo wyczekiwany następca topowego X-Pro1 ma być szybszy, wydajniejszy i jeszcze wygodniejszy w obsłudze. Podczas oficjalnej premiery w Tokio mieliśmy okazję przeprowadzić krótkie testy. Oto nasze pierwsze wnioski!
15 Sty 2016
Maciej Zieliński
0
Fujifilm X70 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
To pierwszy tak mały aparat Fujifilm z matrycą APS-C. Po raz pierwszy zastosowano też obiektyw 18,5 mm f/2,8 i dotykowy, odchylany do pozycji selfie ekran LCD. Jak spisuje się w praktyce?
15 Sty 2016
Maciej Zieliński
0
Fujifilm X-Pro2 - flagowy model powraca
Najważniejszą dzisiejszą premierą jest z pewnością flagowy model X-Pro2. Na następcę modelu X-Pro1 czekaliśmy równe 4 lata. Otrzymujemy między innymi zupełnie nową 24,3-milonową matrycę X-Trans CMOS III, ulepszony wizjer hybrydowy, szybszy autofokus, odświeżony interfejs, uszczelniany korpus i dwa sloty kart pamięci.
15 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm Fujinon XF100-400mmF4.5-5.6 R LM OIS - super telefoto do system X
Wraz z premierą nowych aparatów, japoński koncern zaprezentował także nowy obiektyw typu super telefoto. Model Fujinon XF100-400mmF4.5-5.6 R LM OIS posiada zaawansowany układ optyczny, stabilizację obrazu, szybki i precyzyjny autofokus oraz metalową i uszczelnioną obudowę.
15 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Fujifilm X-E2s - czy to coś więcej niż nowy firmware?
W rodzinie bezlusterkowców Fujifilm zawitał model o nazwie XE2s. Nowa odsłona lubianego aparatu wprowadza szereg ciekawych usprawnień, choć większość z nich to uaktualnienia oprogramowania aparatu, które zostaną udostępnione także posiadaczom wcześniejszego modelu w postaci nowego firmware’u.
15 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm EF-X500 - synchronizacja błysku z krótkimi czasami i TTL
Japoński koncern poinformował o trwających pracach nad nową zewnętrzną lampą błyskową przeznaczoną do aparatów z Fujifilm z mocowaniem X. Model EF-X500 ma oferować synchronizację błysku z krótkimi czasami ekspozycji oraz obsługę automatyki błysku TTL przy korzystaniu z wielu lamp.
15 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Fujifilm Fujinon XF 35 mm F/2 R WR - test obiektywu
Zaawansowany układ optyczny, jasne światło f/2 oraz kompaktowy, metalowy i uszczelniony korpus - to tylko kilka cech nowego standardowego obiektywu japońskiego producenta. Zobaczcie, jak stałoogniskowy Fujifilm Fujinon XF 35 mm F/2 R WR poradził sobie w boju.
8 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
HandeVision zaprezentowało 5 jasnych obiektywów do systemów Fujifilm X, Sony E i Leica M
Użytkownicy bezlusterkowców wciąż w dużej mierze cierpią z powodu niewielkiej dostępności szkieł od zewnętrznych producentów. Dobre wieści przynosi firma Handevision, która właśnie zaprezentowała serię IBERIT, składającą się z 5 obiektywów o ogniskowych 24, 35, 50, 75, 90 mm i świetle f/2.4, które będą oferowane w wersjach do aparatów Fujifilm, Sony i Leica.
7 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0