Lensbaby Sweet 35

Autor: Michal Grzegorczyk

1 Marzec 2011
Artykuł na: minutę
Firma Lensbaby zaprezentowała nowy obiektyw. Lensbaby Sweet 35 wyróżnia się tle innych modeli zaawansowaniem techniczmym - składa się z czterech soczewek i ma regulowaną przysłonę o maksymalnym otworze f/2,5.

Lensbaby Sweet 35 to nowy obiektyw współpracujący z systemami Composer, Muse, Control Freak oraz Scout. Można powiedzieć, że to najbardziej zaawansowany technicznie model w ofercie Lensbaby. Obiektyw ma ogniskową 35 milimetrów, regulowaną pierścieniem na obiektywie, 12-listkową przysłonę ( f/2,5 do f/22) oraz składa się z 4 elementów optycznych pokrytych powłokami antyodbiciowymi. Więcej szczegółów na temat tego modelu można znaleźć na {LNK|http://lensbaby.com/optics-sweet35.php;stronie producenta.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Panasonic prezentuje obiektyw Lumix S 26 mm f/8 i zapowiada 18-40 mm
Panasonic prezentuje obiektyw Lumix S 26 mm f/8 i zapowiada 18-40 mm
System L-mount wzbogaci się o nowy poręczny obiektyw. To lekki i cienki “naleśnik” S 26 mm f/8 bez autofokusa, który ma spełniać rolę dekielka do aparatu. Jest też zapowiedź nowego zooma.
1
Irix Cine Entry Set taniej o 15% do końca maja
Irix Cine Entry Set taniej o 15% do końca maja
Zestaw Irix Cine Entry Set to zestaw 3 jasnych szkieł, idealnie skrojonych na potrzeby filmowca ślubnego! Do 31 maja dostępny z rabatem -15%!
4
Irix - jasne stałki taniej o 20%
Irix - jasne stałki taniej o 20%
Świętuj Międzynarodowy Dzień Światła z Irix. Do 20 maja obiektywy fotograficzne ze światłem f/1.4 kupisz z rabatem w wysokości 20%. 
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (9)