Lensbaby Sweet 35

Autor: Michal Grzegorczyk

1 Marzec 2011
Artykuł na: minutę
Firma Lensbaby zaprezentowała nowy obiektyw. Lensbaby Sweet 35 wyróżnia się tle innych modeli zaawansowaniem techniczmym - składa się z czterech soczewek i ma regulowaną przysłonę o maksymalnym otworze f/2,5.

Lensbaby Sweet 35 to nowy obiektyw współpracujący z systemami Composer, Muse, Control Freak oraz Scout. Można powiedzieć, że to najbardziej zaawansowany technicznie model w ofercie Lensbaby. Obiektyw ma ogniskową 35 milimetrów, regulowaną pierścieniem na obiektywie, 12-listkową przysłonę ( f/2,5 do f/22) oraz składa się z 4 elementów optycznych pokrytych powłokami antyodbiciowymi. Więcej szczegółów na temat tego modelu można znaleźć na {LNK|http://lensbaby.com/optics-sweet35.php;stronie producenta.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Tokina Vista-P - niedoskonały look za 30 tys. złotych
Tokina Vista-P - niedoskonały look za 30 tys. złotych
Optyka filmowa jest zbyt doskonała? Nowa seria Tokina Vista-P oferuje układy optyczne przeprojektowane specjalnie tak, by dodać nagraniom nagraniom nieco charakteru.
12
Samyang V-AF 100 mm T2.3 FE - długa ogniskowa w kompaktowej obudowie dołącza do rodziny filmowych szkieł AF
Samyang V-AF 100 mm T2.3 FE - długa ogniskowa w kompaktowej obudowie dołącza do rodziny filmowych...
Samyang prezentuje najnowszego reprezentanta linii V-AF - kompaktowych obiektywów filmowych wyposażonych w silniki autofokusu. Tym razem to obiektyw o ogniskowej 100 mm, który idealnie...
7
Zapnijcie pasy, bo chińska ofensywa nabiera tempa. Obiektywy z AF niebawem pokaże także Laowa
Zapnijcie pasy, bo chińska ofensywa nabiera tempa. Obiektywy z AF niebawem pokaże także Laowa
W ostatnich miesiącach coraz więcej chińskich firm wkracza do segmentu obiektywów automatycznych. Już niebawem do tego grona dołączy Laowa - jedna z największych i najbardziej...
20
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (9)