Lensbaby Sweet 35

Firma Lensbaby zaprezentowała nowy obiektyw. Lensbaby Sweet 35 wyróżnia się tle innych modeli zaawansowaniem techniczmym - składa się z czterech soczewek i ma regulowaną przysłonę o maksymalnym otworze f/2,5.

Lensbaby Sweet 35 to nowy obiektyw współpracujący z systemami Composer, Muse, Control Freak oraz Scout. Można powiedzieć, że to najbardziej zaawansowany technicznie model w ofercie Lensbaby. Obiektyw ma ogniskową 35 milimetrów, regulowaną pierścieniem na obiektywie, 12-listkową przysłonę ( f/2,5 do f/22) oraz składa się z 4 elementów optycznych pokrytych powłokami antyodbiciowymi. Więcej szczegółów na temat tego modelu można znaleźć na {LNK|http://lensbaby.com/optics-sweet35.php;stronie producenta.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12