Reflecta RPS 10M - Profesjonalna jakość skanów

0
Maciej Luśtyk
16 Grudzień 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Na rynku pojawił się niedawno nowy skaner do negatywów znanej firmy Reflecta. Model RPS 10M łączy w sobie wydajność i profesjonalną jakość.
Reflecta RPS 10M umożliwia skanowanie negatywów 35mm lub slajdów w maksymalnej rozdzielczości 10,000 dpi i oferuje maksymalny zakres dynamiki 4.2 Dmax. Urządzenie obsługuje 24-bitową paletę kolorów. Skanowanie w pełnej rozdzielczości zajmie około 7 minut. Skaner wyposażony jest w automatyczny podajnik na kliszę i oferuje możliwość zaprogramowania procesu skanowania, dzięki czemu nie jest konieczna nasza obecność podczas przetwarzania filmu. Z pewnością pozwoli zaoszczędzić to dużo czasu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Skaner został wyposażony w matrycę Linear Array Color CCD oraz w system Magic Touch, który niweluje kurz i rysy na zeskanowanych zdjęciach. Urządzenie podłączane jest do komputera za pomocą kabla USB. Razem ze skanerem otrzymamy oprogramowanie do edycji plików graficznych Adobe Photoshop Elements 12. Urządzenie dostępne jest za pośrednictwem sklepów internetowych w cenie około 2500zł.

Więcej informacji o urządzeniu znajdziemy na stronie producenta.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Tetenal Magic-Box - jednorazowe zestawy chemii na początek, lub do pracy w terenie
Tetenal Magic-Box - jednorazowe zestawy chemii na początek, lub do pracy w terenie
Tetenal 1984, firma założona przez pracowników oryginalnego Tetenala, gdy tamten na początku roku stanął na krawędzi bankructwa zapowiada nowy produkt skierowany do początkujących. Jednorazowa...
13
0
Peak Design Everyday Line V2 - druga generacja uniwersalnych plecaków i toreb fotograficznych. Odświeżona konstrukcja i dwa nowe modele
Peak Design Everyday Line V2 - druga generacja uniwersalnych plecaków i toreb fotograficznych....
Akcesoria Peak Design to zdecydowanie jedne z najlepiej przemyślanych, a przy okazji najlepiej wyglądających toreb i plecaków fotograficznych. Teraz mają być jeszcze...
8
0
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
26
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)