Reflecta RPS 10M - Profesjonalna jakość skanów

Autor: Maciej Luśtyk

16 Grudzień 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Na rynku pojawił się niedawno nowy skaner do negatywów znanej firmy Reflecta. Model RPS 10M łączy w sobie wydajność i profesjonalną jakość.

Reflecta RPS 10M umożliwia skanowanie negatywów 35mm lub slajdów w maksymalnej rozdzielczości 10,000 dpi i oferuje maksymalny zakres dynamiki 4.2 Dmax. Urządzenie obsługuje 24-bitową paletę kolorów. Skanowanie w pełnej rozdzielczości zajmie około 7 minut. Skaner wyposażony jest w automatyczny podajnik na kliszę i oferuje możliwość zaprogramowania procesu skanowania, dzięki czemu nie jest konieczna nasza obecność podczas przetwarzania filmu. Z pewnością pozwoli zaoszczędzić to dużo czasu.

Skaner został wyposażony w matrycę Linear Array Color CCD oraz w system Magic Touch, który niweluje kurz i rysy na zeskanowanych zdjęciach. Urządzenie podłączane jest do komputera za pomocą kabla USB. Razem ze skanerem otrzymamy oprogramowanie do edycji plików graficznych Adobe Photoshop Elements 12. Urządzenie dostępne jest za pośrednictwem sklepów internetowych w cenie około 2500zł.

Więcej informacji o urządzeniu znajdziemy na stronie producenta.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Exascend - nowa marka profesjonalnych kart pamięci na polskim rynku
Exascend - nowa marka profesjonalnych kart pamięci na polskim rynku
Exascend, uznany producent kart pamięci, czytników oraz dysków SSD, wchodzi na polski rynek. Markę reprezentuje Foto7, firma znana z dystrybucji renomowanych producentów, jak np. Manfrotto czy...
2
AOC Graphic Pro U3 - nowe monitory graficzne na każdą kieszeń
AOC Graphic Pro U3 - nowe monitory graficzne na każdą kieszeń
Niska cena, kalibracja sprzętowa i dobre pokrycie kolorów - marka AOC wprowadza nową serię niedrogich monitorów 4K i QHD kierowanych do twórców fotografii, wideo i grafiki.
5
Godox Lux Master - retro flash na całego
Godox Lux Master - retro flash na całego
Godox prezentuje najnowszą i najbardziej zaawansowaną lampę błyskową ze stylizowanej serii Lux. Wyglądający jak flash z pierwszej połowy XX wieku, model Master łączy klasyczny design z...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)