Lensbaby Movie Maker's Kit

Firma Lensbaby zaprezentowała zestaw Movie Maker's Kit, składający się z dwóch "obiektywów" Composer Pro (jeden z bagnetem PL, drugi Canon EF), jednego Muse z bagnetem PL oraz szerokiej gamy optyki, soczewek makro, wymiennych przysłon i innych akcesoriów.

Lensbaby Movie Maker's Kit to zestaw przeznaczony dla filmowców. Składa się z dwóch "obiektywów" Composer Pro - po jednym z mocowanem Canon EF i profesjonalnym PL oraz jednego "obiektywu" Muse z bagnetem PL. Poza tym w jego skład wchodzą praktycznie wszystkie elementy systemu Lensbaby: optyka Sweet 35, Double Glass, Single Glass, Fish Eye, Soft Focus, Plastic Optics, konwertery makro, szerokokątne i tele oraz wymienne przysłony o różnych kształtach. Całość jest dostarczana w poręcznej skrzyneczce i kosztuje 2900 dolarów.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12