Lensbaby Movie Maker's Kit

0
Michal Grzegorczyk
23 Wrzesień 2011
Artykuł na: minutę
Firma Lensbaby zaprezentowała zestaw Movie Maker's Kit, składający się z dwóch "obiektywów" Composer Pro (jeden z bagnetem PL, drugi Canon EF), jednego Muse z bagnetem PL oraz szerokiej gamy optyki, soczewek makro, wymiennych przysłon i innych akcesoriów.

Lensbaby Movie Maker's Kit to zestaw przeznaczony dla filmowców. Składa się z dwóch "obiektywów" Composer Pro - po jednym z mocowanem Canon EF i profesjonalnym PL oraz jednego "obiektywu" Muse z bagnetem PL. Poza tym w jego skład wchodzą praktycznie wszystkie elementy systemu Lensbaby: optyka Sweet 35, Double Glass, Single Glass, Fish Eye, Soft Focus, Plastic Optics, konwertery makro, szerokokątne i tele oraz wymienne przysłony o różnych kształtach. Całość jest dostarczana w poręcznej skrzyneczce i kosztuje 2900 dolarów.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
SLR Magic Micro Prime 21 mm T1.6 i 50 mm T1.4 - filmowe stałki do Mikro Cztery Trzecie
SLR Magic Micro Prime 21 mm T1.6 i 50 mm T1.4 - filmowe stałki do Mikro Cztery Trzecie
Producent niedrogich obiektywów filmowych wprowadził do swojej oferty dwa nowe jasne modele kierowane do użytkowników systemu M43.
4
0
Sirui 50 mm f/1.8 1.33x - czy nadchodzi era tanich obiektywów anamorficznych?
Sirui 50 mm f/1.8 1.33x - czy nadchodzi era tanich obiektywów anamorficznych?
Obiektywy anamorficzne to droga zabawa nawet jak na standardy profesjonalnych produkcji wideo. Być może jednak jesteśmy w przeddzień prawdziwej rewolucji.
12
0
Sony FE C 16-35 mm T3.1 G - szerokokątny obiektyw filmowy z AF i silnikiem zoom. Dwa kolejne na horyzoncie
Sony FE C 16-35 mm T3.1 G - szerokokątny obiektyw filmowy z AF i silnikiem zoom. Dwa kolejne na...
Wygląda na to, że Sony szykuje dla filmowców nową serię obiektywów zoom, które sprawić mają, źe uzyskanie pożądanych efektów stanie się znacznie łatwiejsze niż...
6
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)