Bezpłatne warsztaty fotograficzne Fujifilm

0
Maciej Luśtyk
3 Czerwiec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
W czerwcu Fujifilm organizuje serię bezpłatnych warsztatów fotograficznych w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu, które poprowadzą znani polscy fotografowie: Jacek Bonecki, Tomasz Lazar i Paweł Kosicki. Liczba miejsc ograniczona.

Podczas warsztaty organizowane przez Fujifilm fotografowie zapoznają uczestników z tajnikami z tajnikami fotografii ulicznej i sportowej. Zaprezentowane zostaną również możliwości najnowszego sprzętu producenta, w tym aparatu Fujifilm X-T10.

Warsztaty odbędą się w następujących terminach:

  • 11 czerwca – Wrocław, fotografia uliczna z Tomaszem Lazarem
  • 18 czerwca – Poznań, fotografia uliczna z Pawłem Kosickim
  • 24 czerwca – Warszawa, fotografia sportowa z Jackiem Boneckim (warsztaty zorganizowane są w ramach dnia otwratego Fujifilm i Euro RTV AGD)
  • 28 czerwca – Obręb koło Warszawy, fotografia sportowa z Jackiem Boneckim (warsztaty odbędą się podczas turnieju polo)

Liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu się na warsztaty decydują zdjęcie i krótki opis, które kandydat musi przesłać podczas rejestracji. Więcej informacji odnośnie warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie warsztaty.fujifilm.pl

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Brak gimbala to nie problem. Zobacz, jak wykonać smartfonowe rigi z rzeczy codziennego użytku
Brak gimbala to nie problem. Zobacz, jak wykonać smartfonowe rigi z rzeczy codziennego użytku
Zapragnąłeś filmowych ujęć, ale nie stać cię na gimbal? Przy odrobinie zacięcia poradzisz sobie z tym, co masz pod ręką.
3
0
Photography Life udostępnia wszystkie swoje kursy za darmo
Photography Life udostępnia wszystkie swoje kursy za darmo
Jeśli w okresie epidemii ciągle mało wam nauki, mamy dla was kolejną porcję przystępnie podanej, użytecznej wiedzy. Kursy Photography Life to świetny punkt zaczepienia...
43
0
Wstęp do makrofotografii kuchennej. Twórz ciekawe obrazy bez wychodzenia z domu
Wstęp do makrofotografii kuchennej. Twórz ciekawe obrazy bez wychodzenia z domu
Przedmioty wokół nas można pogrupować na te interesujące od razu i te, które stają się piękne w obiektywie makro. Dzisiaj sprawdzimy, jak rzeczy zwykłe, które każdy z...
71
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)