Fujifilm X-T10

Wszystkie artykuły z tagiem: "Fujifilm X-T10" w serwisie fotopolis.pl:
Sprawozdanie finansowe Fujifilm – potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia
Ostatni kwartał roku to zawsze czas podsumowań i podliczeń. Japoński koncern opublikował nowe zestawienie finansowe, z którego możemy dowiedzieć się wielu ciekawych faktów.
4 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Przetestuj aparat Fujifilm X-T10 - wyniki konkursu
We wrześniu na naszych łamach opublikowaliśmy serię testów konsumenckich, w których poszczególni użytkownicy wypowiadali się na temat nowego bezlusterkowca Fujifilm X-T10. Autor najlepszego testu miał szansę wygrać podwodny kompakt XP80. Po zapoznaniu się ze wszystkimi tekstami, jury wybrało zwycięzcę.
1 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Przetestuj aparat Fujifilm X-T10 - opinia Przemka Miniatorskiego
Na początku sierpnia, we współpracy z firmą Fujifilm Polska wystartowaliśmy z konkursem, w którym wybrani uczestnicy mogli przetestować aparat Fujifilm X-T10 i wygrać podwodny kompakt XP80. Prezentujemy wam opinię i zdjęcia ostatniego testującego - Przemka Miniatorskiego
18 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Przetestuj aparat Fujifilm X-T10 - opinia Aliny Gabrel-Kamińskiej
Na początku sierpnia, we współpracy z firmą Fujifilm Polska wystartowaliśmy z konkursem, w którym wybrani uczestnicy mogli przetestować aparat Fujifilm X-T10 i wygrać podwodny kompakt XP80. Prezentujemy wam opinię i zdjęcia drugiej testującej - Aliny Gabrel-Kamińskiej
10 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Przetestuj aparat Fujifilm X-T10 - opinia Marcina Jarego
Na początku sierpnia, we współpracy z firmą Fujifilm Polska wystartowaliśmy z konkursem, w którym wybrani uczestnicy mogli przetestować aparat Fujifilm X-T10 i wygrać podwodny kompakt XP80. Prezentujemy wam opinię i zdjęcia pierwszego testującego - Marcina Jarego
31 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Przetestuj aparat Fujifilm X-T10 - wyniki pierwszego etapu konkursu
Tydzień temu wystartowaliśmy z konkursem, w ramach którego wybrani czytelnicy będą mieli szansę przetestować aparat Fujifilm X-T10 i wygrać wodoodporny kompakt Fujifilm XP80. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy trzech fotografów, którzy opiszą dla Was swoje wrażenia z użytkowania aparatu.
21 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Przetestuj aparat Fujifilm X-T10 i wygraj podwodny kompakt XP80
Razem z firmą Fujifilm zapraszamy do wzięcia udziału w teście konsumenckim zaprezentowanego niedawno aparatu Fujiilm X-T10. Urządzenie będzie mogło przetestować 3 czytelników. Autor najlepszego testu zostanie nagrodzony podwodnym aparatem Fujifilm XP80. Szczegóły w artykule.
12 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Apple Digital Camera RAW 6.05 - kolejne aparaty objęte wsparciem
Producent udostępnił aktualizację wtyczki Digital Camera Raw, służącej do obsługi plików RAW w programie Photos. Uaktualnienie wprowadza wsparcie dla kolejnych 10 aparatów.
13 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Zobaczcie jak powstają aparaty Fujifilm X-T10
Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć wideo poświęcone powstawaniu aparatów Canona. Teraz do swojej fabryki zapraszają producenci aparatu Fujifilm X-T10. Na udostępnionym niedawno filmiku będziecie mogli zobaczyć jak krok po kroku przebiega proces montowania urządzenia
13 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Dowiedz się więcej o nowym systemie AF Fujifilm
Przy okazji premiery aparatu Fujifilm X-T10, mieliśmy okazję poznać nowy, usprawniony system autofokusa, który, przynajmniej w założeniu ma oferować to, co zaawansowane lustrzanki. Niebawem, za sprawą aktualizacji firmware’u nowy system AF ma trafić też do aparatów X-T1. Producent uruchomił specjalną stronę, na której możecie dowiedzieć się więcej o jego działaniu.
22 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0