Tomasz Lazar

Wszystkie artykuły z tagiem: "Tomasz Lazar" w serwisie fotopolis.pl:
„Wciskając spust migawki, musisz wiedzieć czego szukasz” - rozmowa z Tomaszem Lazarem
O najnowszych projektach, przejściu z ulicy do studia, pracy z aparatem średnioformatowym i tym co robić, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w fotografii ulicznej rozmawiamy z Tomaszem Lazarem.
19 Cze 2019
Maciej Luśtyk
0
Miasto nocą - ostatnia chwila by zapisać się na warsztaty ze znanymi fotografami. Do listy miast dołączają Katowice
Fujifilm zaprasza na cykl nocnych warsztatów z polskimi fotografami, na których będzie można przetestować sprzęt producenta. Spotkania odbędą się na przestrzeni lutego w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Katowiacach.
6 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
0
Miasto nocą - warsztaty z Rafałem Milachem, Szymonem Szcześniakiem, Maciejem Moskwą, Pawłem Kosickim i Tomaszem Lazarem
Fujifilm zaprasza na cykl nocnych warsztatów z polskimi fotografami, na których będzie można przetestować sprzęt producenta. Spotkania odbędą się na przestrzeni lutego w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.
25 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
2
Bezpłatne warsztaty fotografii ulicznej z Tomaszem Lazarem
Kochasz fotografię uliczną? Już 21 maja będziecie mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich fotografów tego nurtu, Tomkiem Lazarem, a przy okazji wygrać aparat Fujifilm Instax Mini 70.
10 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Jesienne warsztaty fotograficzne Fujifilm
Fujifilm organizuje serię bezpłatnych warsztatów fotograficznych w Gliwicach, Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. Poprowadzą je znani polscy fotografowie Wojtek Wojtczak, Jacek Bonecki oraz Tomasz Lazar. Liczba miejsc jest ograniczona.
2 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Tomasz Lazar będzie fotografował największe tygodnie mody dla New York Magazine
Niebawem startują najważniejsze europejskie wydarzenia modowe. Począwszy od 18 września 2015 roku imprezy spod znaku Fashion Week będą odbywać się kolejno w Londynie, Mediolanie i Paryżu. W tym roku dla New York Magazine relacjonować je będzie Tomasz Lazar!
16 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Tomasz Lazar “Children of Siberia”
Filharmonia Szczecińska oraz Tomasz Lazar zapraszają na wernisaż wystawy zdjęć “Children of Siberia”. Na wystawie zobaczymy portrety 18 osób, które przetrwały zesłanie na Sybir podczas II Wojny Światowej. Wernisaż odbędzie się w środę, 24 czerwca 2015 roku w Szczecinie.
10 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Bezpłatne warsztaty fotograficzne Fujifilm
W czerwcu Fujifilm organizuje serię bezpłatnych warsztatów fotograficznych w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu, które poprowadzą znani polscy fotografowie: Jacek Bonecki, Tomasz Lazar i Paweł Kosicki. Liczba miejsc ograniczona.
3 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Tomasz Lazar nagrodzony w konkursie POYI
Tomasz Lazar zdobył wyróżnienie w konkursie Pictures of the Year International. Jury doceniło jego cykl "Children of Siberia". Gratulujemy!
9 Lut 2015
Marcin Grabowiecki
0
Piwne warsztaty fotograficzne Fujifilm z Tomaszem Lazarem
Firma Fujifilm zaprasza na bezpłatne warsztaty fotograficzne "Warzone z pasją", które będą prowadzone przez Tomasza Lazara i odbędą się w sześciu polskich miastach - Lublinie, Łodzi, Chorzowie, Gdyni, Bydgoszczy i Słupsku. Program spotkań obejmuje testowanie aparatów Fujifilm z serii X z udziałem modelek. Warsztaty ruszają już za tydzień, a udział w nich jest bezpłatny.
14 Sty 2013
Patrycja Tuszyńska
0